1-DAY ACUVUE® TruEye® 30 vnt.

Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 3 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

kol užteks atsargų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

25,99 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.
Įvertinimas:
5 of 5
Vidutinis įvertinimas 5 / 5 remiantis 3 atsiliepimais.
Laima
5.0000
Iki šiol nešiojau Acuvue MOIST, geri lęšiai, nors vakare jau labai išdžiūdavo. TruEye lęšius paėmiau pabandymui ir, mano nuomone jie pasakiški. Nešiojimo prasme nieko nesiskiria nuo MOIST, ir galiu drąsiai nešioti juos nuo ryto iki vėlaus vakaro, be papildomo akių drėkinimo. Aš rekomenduoju juos.
ignas
5.0000
Superiniai lesiukai.
Neringa
5.0000
jau kokius 5 metus nešioju šiuos lęšius, brangoki, tačiau tikrai kokybiški, akys visiškai nepavargsta, net ir išbuvus 16-18 val. įsideda labai lengvai. Tiesa kelis kartus pasitaikė po vieną lęšį pakuotėje brokuotą: susisukę, deformuoti.

1-DAY ACUVUE® TruEye® lęšiai – tai naujausios kartos vienadieniai kontaktiniai lęšiai, vieno iš populiariausio gamintojo Johnson & Johnson.

Hydraclear technologija - leidžia išlaikyti lęšius optimaliu drėgmės lygiu ir taip pašalinti akių džiovinimo ir jų dirginimo problemą.
Didelis deguonies pralaidumas - tarsi natūraliai akis kvėpuotu, be lęšio. Šio parametro dėka akys yra atsparios paraudimui ir infekcijoms - jos atrodo sveikos.
UV apsauga - kiekvienas lęšis buvo praturtintas šiuolaikiniais UVA / UVB filtrais, kurie blokuoja beveik 98% žalingas saulės spinduliuotes.
Tinka alergiškiems žmonėms - kadangi lęšiai yra pagaminti remiantis naujoviškomis technologijomis ir hipoalerginėmis medžiagomis, jie gali būti sėkmingai naudojami alergiškiems žmonėms.
Konteineris su biologiškai suderinamu skysčiu - Acuvue 1-Day TruEye

 
Konteineris su biologiškai suderinamu skysčiu - kiekvienas atskiras lęšis yra panardintas į kruopščiai sukurtą buferinio tirpalo skystį, kurio dėka jis išlaiko savo vertingas pradines savybes daug ilgiau ir yra paruoštas naudoti nedelsiant.
Vienos dienos režimas - kiekviena lęšių pora turi būti naudojama ne ilgiau kaip 24 valandas. Tai reiškia, kad kiekvieną rytą laukia naujos, šviežios lęšių poros. Taip pat pašalinta lęšių priežiūros problema.
   

1-DAY ACUVUE® TruEye® lęšių charakteristika:

 

1-DAY ACUVUE® TruEye® tai pirmieji silikono-hidrogeliniai vienadieniai lęšiai. Minkšti, pažangūs lęšiai, kurių gamybai panaudota Narafilcon A medžiaga, jungia savyje didžiulį komfortą, kylantį iš aukšto deguonies pralaidumo (98%) su aukštu vandens kiekiu (Hydraclear technologija), prailgina naudojimo komfortą iki keliolikos valandų. Lęšiai turi 100% UVA ir UVB apsaugą. Kiekvienas lęšis panardintas į pakuotę su buferiniu druskos tirpalu ( 52% polymer, 46% vanduo).

 

Kam skirti 1-DAY ACUVUE® TruEye® lęšiai?

 

Lęšiai idealiai tiks norintiems kiekvieną dieną įsidėti naują porą lęšių. Lęšiai turi žymeklį bei šviesiai mėlyną atspalvį, kuris palengvina jų naudojimą. Be to, puikiai tiks:

  • Alergikams,
  • Turintiems polinkį prailginti lęšių nešiojimo laikotarpį,
  • Sausėti linkusioms akims,
  • Vertinantiems aukštą naudojimo komfortą
 

1-DAY ACUVUE® TruEye® lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,5; 9,0
Diametras 14,2
Dk/t 118 x 10-9
Drėkinimas 46%
Medžiaga Narafilcon A
Technologija HYDRACLEAR®
Filtrai UV 99,9% UVB; 96,9% UVA
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumaskol užteks atsargų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:1-DAY ACUVUE® TruEye® 30 vnt.
Jūsų nuomonė