Air Optix® Night & Day® Aqua 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

kol užteks atsargų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

58,05 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.


 

ALCON įsigijo Ciba Vision turtą, todėl pardavimuose yra pakuotės su užrašu: Ciba Vision ir ALCON su nauja grafika. Tai lygiai ta pati originali prekė. Lęšiai Air Optix® Night & Day® Aqua tai lęšiai skirti nešioji visą parą siūlomi firmos Alcon® Vision Care.

 
Regėjimo defektų taisymas - reguliarus lęšių naudojimas stabdo regėjimo defektų vystymąsi tiek toliaregystės, tiek trumparegystės atveju.
Nuolatinė drėkinimo technologija - kurios dėka lęšiai nesausina ir nedirgina akių, akys neraudonuoja. Dienos pabaigoje jausite akies obuolio komfortą ir gaivumą.
Geresnė oro prieiga - dėl didesnio deguonies pralaidumo, kuris būdingas kiekvienam lęšiui naktį, poilsio metu ir prisimerkus. Tai reiškia, didesnį patogumą naudojant lęšius ir sveikesnes akis.
Lęšių pusies žymeklis, palengvinantis pritaikymą - šis elementas yra labai vertinamas tarp pradedančiųjų kontaktinių lęšių naudotojų. Pašalina neteisingo lęšių įsidėjimo riziką. Kontaktinių lęšių įsidėjimas nereikalauja daug laiko ir įgūdžių.
Lęšių išimti nereikia - Air Optix Night & Day Aqua

 
Lęšių išimti nereikia - nuo šiol jums nereikės jaudintis dėl pamiršimo kiekvieną vakarą išimti kontaktinių lęšių ir įdėti juos į skystį. Šios lęšius galite nešioti 30 dienų ir naktų.
Didelėje ir ekonomiškoje pakuotėje - yra šeši lęšiai. O tai reiškia keletą mėnesių reguliaraus naudojimo ir puikus būdas sutaupyti.
 

Charakteristika Air Optix® Night & Day® Aqua:

 

Air Optix® Night & Day® Aqua tai vieni populiariausių lęšių, kuriuos galima nešioti visą parą 30 dienų ir naktų. Sukurti iš kvėpuojančios medžiagos silikoninio-hidrogelinio Lotrafilcon A. Lęšiai Air Optix® Night & Day® Aqua suteikia ragenai 6 kartus daugiau deguonies  nei tradiciniai hidrogeliniai lęšiai. Šis principas veikia ne tik dieną, bet ir naktį, kai akys yra užmerktos. Deguonies palaidumo koeficientas yra Dk/t 175.

Lęšiai Air Optix® Night & Day® Aqua (panašiai kaip ir kiti Air Optix šeimos lęšiai) aprūpinti drėkinamąja sistema AQUA, kuri suteikia labai didelį nešiojimo komfortą. Asferinio lęšio vidinis paviršius teigia, kad puikiai prisitaiko prie daugelių akių. Dėl ryškios mėlynos spalvos Blue Visitint ir pusės pažymėtos OK manipuliuoti lęšiais yra lengva, kaip niekada anksčiau.

 

Kam skirti Air Optix® Night & Day® Aqua?

 

Air Optix® Night & Day® Aqua tai lęšiai idealūs asmenims, kurie nori turėti lęšių nešiojimo komfortą per 30 dienų ir naktų be būtinybės kiekvieną dieną juos įsidėti iš išimti.


Yrač rekomenduojami asmenims, kurie: 

 

  • nori naudoti mėnesinius kontaktinius lęšius be poreikio be priežiūros būtinybės, 
  • praleidžia daug valandų prie kompiuterio, 
  • būnantiems patalpose kur naudojamas kondicionierius ,
  • jaučia diskomfortą nešiojant kitus kontaktinius lęšius,
  • ieško aukščiausios kokybės lęšių. 

  

Lęšių priežiūra:

 

Lęšiai Air Optix® Night & Day® Aqua tai lęšiai, kurie nereikalauja jokios priežiūros. Jeigu ne nešiojame lęšius 30 dienų ir 30 naktų be pertraukos, yra būtinas lęšių valymas skysčiu ir įdėjimas į lęšių dėkliuką. Rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

Air Optix® Night & Day® Aqua lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Lęšiai dienai ir nakčiai
Prekės ženklas Air Optix lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -10,00 iki -8,00 D (kas 0,50 D)
nuo -8,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,4; 8,6
Diametras 13,8
Dk/t 175 x 10-9
Drėkinimas 24%
Medžiaga Lotrafilcon A
Technologija SmartShield™, TriComfort™
 
Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasAir Optix
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumaskol užteks atsargų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Air Optix® Night & Day® Aqua 6 vnt.
Jūsų nuomonė