Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Akinių stiklų pasirinkimas


Iš karto po to, kai išsirinkote rėmelius, antras ir bene svarbiausias akinių pirkimo žingsnis yra tinkamų stiklų parinkimas. Gerai parinkti stiklai užtikrina komfortą, o dėl sumažinto storio jie yra lengvi ir patogūs. Į ką tada reikia atsižvelgti renkantis juos?

Kokybė ir sauga

Šiandien akiniai tapo plačiai prieinama preke, tačiau ne visi jie yra saugūs mūsų regėjimui. Prastai parinkti ar pagaminti stiklai gali pabloginti mūsų regėjimą.

Visi mūsų parduotuvėje siūlomi stiklai turi CE ir FDA kokybės sertifikatus, kurie įrodo jų kokybę ir garantuoja 100% saugumą mūsų regėjimui.

Cristallo organiniai stiklai, dėka naudojamų medžiagų yra lengvi ir patogūs naudoti. Tai ekonomiškas sprendimas, tačiau 100% saugus mūsų regėjimui. Stiklai yra pagrindinės versijos, progresyvūs, su neatspindinčia danga ir kieta danga

Carlas Zeissas yra pirmaujantis pasaulinis optinių stiklų gamintojas daugiau nei 170 metų. Jo pasiūlyme yra aukščiausios kokybės stiklų. Didelės patirties ir techninių žinių dėka, prekės ženklas garantuoja novatoriškus ir saugius gaminius. Dėl savo ypatingų savybių, stiklai filtruoja kenksmingus UV spindulius ir garantuoja visišką akių apsaugą.


Nuo pat įmonės Rodenstock įkūrimo stiklai gaminami iš vieno šaltinio. Per 140 metų sukaupta patirtis leido mums sukurti revoliucines technologijas. Visi produktai yra pagaminti Vokietijoje.


Akinių stiklų kainų sąraše rasite visų rūšių stiklų, kuriuos siūlome įsigyti mūsų parduotuvėje. Zeiss ir Rodenstock stiklai įmontuojami į rėmrlius, atsižvelgiant į jų prieinamumą. Kainų sąraše jie pateikiami pavadinimu „VOKIETIJOS PREMIUM STIKLAI“. Mes garantuojame, kad KODANO stiklų kokybė nesiskiria nuo optinių standartų, o jų kainos yra net iki 70% žemesnės!Dangų tipai


Akinių stiklai gali turėti įvairių tipų dangas, kurios padidina jų funkcionalumą, taigi ir akinių naudojimo patogumą bei regėjimo kokybę. Prieš perkant akinius, verta susipažinti su turimais dangų tipais ir pasirinkti juos pagal individualius poreikius..


FC

Fotochrominė danga (FC arba FV) – korekcinis stiklas, keičiantis spalvą veikiant šviesos intensyvumui. Jis išlaiko skaidrią spalvą patalpose, o lauke - automatiškai pritaiko vaizdo tamsėjimą pagal apšvietimo sąlygas. Pagrindinis stiklo atspalvio lygis yra 3–5%, o maksimalus atspalvis - 70–75%. Fotochromo spalva (ruda arba pilka) derinama su jungiamųjų detalių spalva.

BB

Blue Blocker (BB) – neutralizuoja elektroninių prietaisų skleidžiamą mėlyną šviesą, pagerina matomumą sunkiomis kelio sąlygomis. Stiklai su šia danga padidina kontrastą ir praskaidrina vaizdą, todėl pagerina atstumo vertinimą. Švelnus geltonas stiklo atspalvis padidina regėjimo kontrastą.

AR

Antirefleksinė danga (AR) – pašalina nepageidaujamus atspindžius, taip pat pagerina vaizdo aiškumą, kontrastą. Pagrindinis stiklo tobulinimas, užtikrinantis aiškų vaizdą visomis sąlygomis.

UTR

Kieta danga (UTR) – apsaugo ir sustiprina stiklą nuo pažeidimų. Tai apsaugo nuo neigiamo oro sąlygų poveikio. Tai yra pirmasis apdailos sluoksnis, būtinas vėlesnėms dangoms padengti.

EMI

Antistatinė danga (EMI) – apsaugo nuo kenksmingų elektromagnetinių gama spindulių. Stiklai nesirenka statinio, dėl to sumažėja dulkių patrauklumas.

UV

Ultravioletinė (UV) danga – apsaugo nuo žalingos ultravioletinės spinduliuotės. Akies veikimas ultravioletiniais spinduliais gali sukelti daugybę negalavimų, tokių kaip sausa ragena ir konjunktyvitas. UV filtras užtikrina saugumą ir komfortą jūsų akims.

CC

Hidrofobinė danga (Clean Coat, CC) – suteikia visiškai lygų paviršių, neleidžiantį prilipti dulkių dalelėms ar vandens lašeliams. Jo dėka stiklą lengviau išlaikyti švarų ir skaidrų.
Trumpi patarimai, kuriuos stiklus pasirinkti:


Ar norite atsikratyti šviesos atspindžių ir sumažinti akių įtampą?
Ar norite, kad Jūsų stiklai tamsėtų, kai būna saulė, ir pašviesėtų patalpose?
  • ✔ Pasirinkite stiklussu FOTOCHROMINE danga
  • ✔ Kaina nuo 64,98 €
Ar praleidžiate ilgas valandas prie kompiuterio? Saugok akis!
  • ✔ Pasirinkite stiklus su BLUE BLOCKER
  • ✔ Kaina nuo 39,98 €
Ar norite puikaus regėjimo iš arti ir toli?
  • ✔ Pasirinkite PROGRESSIVE stiklus
  • ✔ Kaina nuo 78,98 €
Ar norėtumėte, kad Jūsų akiniai nuo saulės taip pat turėtų regėjimo korekcijos funkciją?
  • ✔ Pasirinkite TINTED stiklus
  • ✔ Kaina už porą 49,98 €
Jūsų regėjimo defektas blogėja ir bijote, kad nauji stiklai bus per stori?
  • ✔ Pasirinkite SUPER-THIN stiklus
  • ✔ Kaina už porą 79,98 €