Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Akinių stiklų rūšys

Akinių lęšiai yra skirstomi į mineralinius lęšius (pagaminti iš stiklo) ir organinius (pagaminti iš plastiko). Mūsų įmonė remiasi tik organiniais lęšiais todėl, kad šie lęšiai yra lengvesni kaip ir atsparūs lūžiams. Papildomai juos galima tobulinti panaudojus kietumą užtikrinančią ir atspindėjimą apsaugančią dangą, ar taip pat fotochrominę dangą.

Kietumą užtikrinanti danga - taikoma organiniams lęšiams. Su šia danga lęšiai tampa labaiu atsparūs įvairiems įbrėžimams. Ji pratęsia lęšių gyvenimą ir lengvina jų valymą dėl jo kietumo.

Atspindėjimą apsauganti danga – tai danga, kuri pašalina nepageidaujamą šviesos atspindžio poveikį ir suteikia geresnį vizualinį komfortą per informacinių triukšmų sumažinimą (rūkas ir t. t.), todėl matome geriau ir dedame mažesnes pastangas smegenims ir akims, pavyzdžiui dirbant kompiuteriu, arba vairuojant automobilį. Ši danga taip pat suteikia didesnį lęšio skaidrumą, o hidrofobinis sluoksnis, kuris yra ant jo paviršiaus žymiai pagerina rasojimo ar sudrėkinimo atsparumą.

Fotochrominiai lęšiai - tai lęšiai, kurie priklausomai nuo UV spindulių kiekio automatiškai, keičia savo spalvą. Taip palengvina akinių naudojimą tiek išorėje ir viduje. Jie reaguoja į UV spindulius ir tik tada, kai bus veikiami spinduliavimo, keičia spalvą.

Jei mes norime, kad mūsų lęšiai būtų labiau estetiški, dar plonesni ir lengvesni reikia naudoti indeksuojamus lęšius (galima pasirinkti index 1,50 - standartinis, 1,56, 1,60 ir 1,67).

Index - akinių lęšiuose reiškia šviesos lūžio santykį. Kuo didesnis index, tuo plonesnis yra lęšis. Galime rinktis nuo 1,5 (standartinis) iki 1,67. Žemiau yra pateiktas apytikslis lęšių storis priklausomai nuo šviesos lūžio santykio ir skersmens (pagal JZO).