Startinis rinkinys AquaView Moist 1 vnt.

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

1 vnt

Mūsų kaina:

5,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Hitas

AquaView Moist tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės bei toliaregystės korekcijai.

 
Aukštas deguonies pralaidumo koeficientas - leidžia laisvai tekėti orui iš aplinkos į rageną, todėl akys tampa dar atsparesnės infekcijoms ir ilgalaikis poilsis.
Medžiaga Bioxifilcon A - lęšių kūrimo procese naudojama moderni, hidrogelinė medžiaga, praturtinta natrio hialuronatu.Dėka to, kontaktiniai lęšiai išlaiko drėgmę daugybę valandų, garantuoja aukščiausią naudojimo komfortą.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvienas lęšis papildomai aprūpintas moderniais UVA/UVB filtrais, kurių dėka akys yra tinkamai apsaugotos nuo pavojingo saulės spindulių poveikio.
Tamsinimas, kad būtų lengva pritaikyti - kad lęšius galėtų naudoti ir pradedantieji, vienoje jų pusėje yra švelnus mėlynas atspalvis. Taip jas dar lengviau pritaikyti, nerizikuojant padaryti klaidų.
Viena pora per mėnesį - AquaView Moist
Viena pora per mėnesį - ieną porą AquaView Moist galite naudoti iki 30 dienų. Vienintelė sąlyga – kiekvieną vakarą juos įdėti į indą su priežiūros skysčiu.
 

AquaView Moist lęšių charakteristika:

 

Tai nauji hidrogelinai kontaktiniai lęšiai skirti nešioti tik diena - modernizuota AquaView Monthly lęšių versija. Medžiaga, iš kurios pagaminta tai Bioxifilcon B ir Natrio hialuronatas – natūralus polimeras, kuris palaiko vandens kaupimąsi ant ragenos paviršiaus. Dėl savo hidratacijos savybių AquaView Moist lęšiai neišdžiūsta, o vartotojas ne jaučia jokio diskomforto. Medžiaga Bioxifilcon B ir Natrio hialuronatas, puikiai dera su aukštu lęšių hidratacijos laipsniu, kuris siekia 55%. Nuolatinis drėgmės išlaikymas, užtikrina puikų komfortą per visą nešiojimo laikotarpį. Be to, AquaView Moist lęšiai turi UV filtrą, kuris apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių UVA (85%) ir UVB (40%). AquaView Moist lęšiai turi melsvą atspalvį, todėl jų įdėjimas ir išėmimas yra žymiai paprastesnis.

 

Kam skirti AquaView Moist lęšiai?

 

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti galvojant apie asmenys, kurie renkasi mėnesinius lęšius. be to, rekomenduojami tiems, kurie:

  • turi problemų su „sausų akių pojūčių”,
  • didžiąją laiko dali praleidžia aplinkoje, kurioje yra kondicionierius,
  • reikalauja aukščiausio nešiojimo komforto,
  • daug valandų praleidžia prie kompiuterio,


 

Lęšių priežiūra:


Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai AquaView Moist reikalauja kasdieninės priežiūros ir dezinfekcijos. Lęšių priežiūrai rekomenduojame tirpalus iš Clean Active kolekcijos, kuriuos galite įsigyti mūsų parduotuvėje.

 

AquaView Moist lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas AquaView lęšiai
Gamintojas INTEROJO
Sferinė galia nuo -15,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +10,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Bioxifilcon B
Filtrai UV 85% UVA, 40% UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasINTEROJO
Prekės ženklasAquaView
Vienetų skaičius pakuotėje1 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Startinis rinkinys AquaView Moist 1 vnt.
Jūsų nuomonė