BioAir Comfort Plus 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 15 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

8,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

BioAir Comfort Plus yra mėnesiniai keičiami lęšiai, pagaminti iš naujoviškos medžiagos, kurią labai gerai priima žmogaus akis. Patobulinti hidratacijos ir deguonies pralaidumo parametrai bei modernūs UV filtrai daro šiuos lęšius vienais patogiausių kasdieniniame naudojime.

Didelis drėkinimo laipsnis - lęšiai pasižymi palankiu vandens kiekio faktoriumi, todėl daug valandų išlieka drėgni ir apsaugo akis nuo nemalonaus išsausėjimo.
Patobulintas dizainas - lęšiai turi labai plonus kraštus ir padidintą skersmenį, todėl dar greičiau ir tiksliau prisitaiko prie individualios akies formos, išlikdami nepastebimi viso naudojimo metu.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - lęšių praturtinimas modernių UVA/UVB filtrų kompleksu leido vartotojams suteikti papildomą apsaugą nuo žalingo saulės spindulių poveikio.
Aiškus matymas - vaizdas, matomas naudojant BioAir Comfort Plus lęšius, yra ryškus, prisotintas ir padidinto jautrumo kontrastui. Ir tai nepriklausomai nuo atstumo ir vyraujančių apšvietimo sąlygų.
Viena pora per mėnesį - BioAir Comfort Plus
Viena pora per mėnesį - BioAir Comfort Plus lęšiai skirti naudoti kas mėnesį, o tai reiškia, kad vieną porą, tinkamai prižiūrint, galite naudoti iki 30 dienų.
Kompaktowe opakowanie - susideda iš trijų lęšių, tai yra tobulas kiekis norint išbandyti tam tikro tipo lęšius arba sukurti didesnį rinkinį, visiškai pritaikytą skirtingos vertės regėjimo defektui kiekvienai akiai.
 

BioAir Comfort Plus lęšių charakteristikos:

 

Kalbant apie BioAir Comfort Plus, pirmiausia reikėtų paminėti modernią medžiagą, kuri itin artima žmogaus akiai. Dėl to akis jį labai gerai priima – lęšiai lieka neaptinkami, nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų. Didelis drėkinimo laipsnis yra atsakingas už daugelio valandų lęšių drėgmę, kuri pašalina akių sausumo problemą, o akys tampa skaidrios ir gaivios net dienos pabaigoje. Taip, BioAir Comfort Plus garantuoja didelės raiškos vaizdą, be šešėlių ir atspindžių, nepaisant vyraujančių apšvietimo sąlygų.

BioAir Comfort Plus lęšiai, praturtinti UV filtrų kompleksu, apsaugo akis nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Lankstūs, padidinto skersmens ir itin plonų kraštelių, puikiai ir labai greitai prisitaiko prie individualios akies formos. Tinkamų BioAir Comfort Plus parametrų pasirinkimas užtruks tik akimirką, nes lęšiai pasižymi plačia korekcine galia, kurios dėka jie atitinka visų trumparegių žmonių poreikius – kovojančių tiek su mažais, tiek su dideliais regėjimo defektais.

 

Kam skirti BioAir Comfort Plus lęšiai?

 

BioAir Comfort Plus lęšiai yra idealus pasiūlymas žmonėms, kurie vertina patogumą naudojant mėnesinius keičiamus lęšius ir kurie nėra linkę pamiršti reguliaraus priežiūros skysčio naudojimo. Lengvai tepasi, greitai prisitaiko prie akies formos, rekomenduojamos ir pradedantiesiems. Ir kadangi BioAir Comfort Plus yra neigiamos korekcijos galios, jį gali naudoti trumparegiai žmonės.

 

BioAir Comfort Plus lęšių privalumai:

 

Ar domitės šio tipo lęšiais, bet norėtumėte juos išbandyti prieš nuspręsdami įsigyti didelę jų dalį? Kaip tik tokioms progoms paruošta pakuotė, kurioje yra 3 vnt. Taip pat tai puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems skirtingos galios kiekvienoje akyje regėjimo defektą – tuomet tokią pakuotę galima derinti su kita ir sukurti pilnai esamiems poreikiams pritaikytą komplektą.

 

BioAir Comfort Plus lęšių savybės:

 
  • puikus komfortas,
  • didelis vandens kiekis,
  • UV blokavimas.
 

BioAir Comfort Plus lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas BioAir lęšiai
Gamintojas HORIEN
Sferinė galia nuo -9,00 iki -6,00 D (0,50 D žingsniais)
nuo -6,00 iki -0,50 D (0,25 D žingsniais)
BC 8,7
Skersmuo 14,2
Drėkinimas 42%
Medžiaga Poly-Hema
UV filtrai >90% UVA ir UVB
Režimas Dieninis
 

Žiūrėkite kitus BioAir lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasHORIEN
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 15 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:BioAir Comfort Plus 3 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti BioAir Comfort Plus 3 vnt. kontaktinius lęšius?

Galite pasirinkti BioAir Comfort Plus 3 vnt. kontaktinius lęšius patys, remdamiesi produkto pakuotėje nurodytais parametrais, tokiais kaip dioptrijų skaičius ir išlenkimas. Tačiau rekomenduojame pasitarti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti lęšius, atitinkančius jūsų regėjimo poreikius ir parametrus.

Ar BioAir Comfort Plus kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, BioAir Comfort Plus kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, užtikrinant komfortą ir saugumą dėl aukštos kokybės Poly-Hema medžiagos ir gamintojo Horien technologijos.

Kokiems regėjimo sutrikimams skirti BioAir Comfort Plus?

BioAir Comfort Plus kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės korekcijai (neigiamos dioptrijos).

Kaip dėvėti BioAir Comfort Plus kontaktinius lęšius?

Prieš dėdami BioAir Comfort Plus kontaktinius lęšius, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir patikrinkite, ar ji nėra apversta. Toliau atsargiai atitraukite vokus ir švelniai uždėkite lęšį ant akies.

Kaip nuimti BioAir Comfort Plus kontaktinius lęšius?

Norėdami nuimti BioAir Comfort Plus kontaktinius lęšius, pirmiausia nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką rodomuoju pirštu žemyn, o viršutinį – palciu aukštyn. Vėliau švelniai suimkite lęšį pirštų galiukais ir atsargiai išimkite.