Biomedics 55 evolution™ 6 vnt. - Pliusinis stiprumas

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

17,39 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Kontaktiniai lęšiai Biomedics 55 Evolution tai nauja karta jau gerai žinomų ir patikrintų lęšių Biomedics 55, pagamintų Cooper Vsion.

 
Itin ploni kraštai - lęšiai pasižymi patobulinta struktūra, pirmiausia matoma net plonesniuose kraštuose ir užapvalinta nugarinėje dalyje. Tai garantuoja itin patogų naudojimą net ir itin jautrias akis turintiems žmonėms.
Naujos kartos lęšiai - Biomedics 55 Evolution yra daugelio metų bendro mokslininkų ir technikų darbo rezultatas.Tai naujos kartos lęšiai su patobulintais parametrais ir forma, kurie garantuoja dar geresnį regėjimą ir didesnį naudojimo komfortą.
Aukščiausios kokybės drėkinimo savybės - lęšiai turi net 55% drėkinimo, kurio dėka išlieka stipriai sudrėkinti visą dieną ir apsaugo nuo akių sausumo.
Užtepimą palengvinantis tonavimas - viena iš lęšių pusių praturtinta šviesiai mėlynu atspalviu, dėl to lengviau užtepti, todėl Biomedics 55 Evolution kontaktiniai lęšiai tinka ir pradedantiesiems.
Dienos režimas - vieną porą lęšių galite naudoti iki mėnesio, jei tik prisiminsite apie jų kasdienį naudojimą ir vakarinę priežiūrą.
Šiuolaikiniai UV filtrai - Biomedics 55 evolution
Šiuolaikiniai UV filtrai - lęšiai suteikia akims optimalią apsaugą nuo saulės, dėka modernių UVA/UVB filtrų komplekso, sugeriančių virš 90% kenksmingos saulės spinduliuotės.
 

Charakteristika Biomedics 55 evolution:

 

Išskirtinis komfortas užtikrintas dėka labai plonų ir užapvalintų kraštų. Biomedics 55 Evolution pakuotė yra daug patogesnė, mažesnė ir lengviau atidaroma. Vandeningumo lygis siekia 55%, kas garantuoja didelį nešiojimo komfortą, o lengvas manipuliacinis atspalvis palengvina lęšių įsidėjimą. Lęšis turi filtrą UV, kuris apsaugo akį nuo žalingų saulės spindulių. Pasiekiamas stiprumas +8,00D iki -10,00 D. Didelis drėkinimas – 55% garantuoja patogumą dėvėti. Šis parametras neleidžia lęšiui išsausėti, o tai sukelia diskomfortą mirksi arba žiūri į vieną tašką ilgesnį laiką. Per sausa akis yra sudirgusi, o jos balta spalva yra negraži, rausva. Naudodami Biomedics 55 Evolution lęšius galėsite to išvengti, o jūsų akys atrodys išpuoselėtos, pailsėjusios ir svarbiausia... sveikos!

Objektyvo kūrėjai pasirūpino viskuo, įskaitant ir be rūpesčių objektyvo naudojimą. Tinkamas manipuliacinis tamsinimas ne tik palengvina lęšio uždėjimą, bet ir padeda jį lengviau pastebėti inde, o tai supaprastina jo išėmimą. Lęšyje yra UV filtras, kuris apsaugo akį nuo žalingo lęšio spindulių poveikio akies paviršiui. Todėl tai yra tam tikra kliūtis tarp subtilaus regėjimo organo ir nepalankių oro sąlygų.

Pliusiniams stiprumams bazinė kreivė yra tik 8,8.

 

Biomedics 55 evolution lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Biomedics lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo +0,25 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
+6,50 D; +7,00 D; +7,50 D; +8,00 D
BC 8,8
Diametras 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Drėkinimas 55%
Medžiaga Ocufilcon D
Filtrai UV >90%
 

Taip pat galite įsigyti:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasBiomedics
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biomedics 55 evolution™ 6 vnt. - Pliusinis stiprumas
Jūsų nuomonė

Kaip parinkti Biomedics 55 evolution™ 6 vnt. teigiamos galios lęšius?

Biomedics 55 evolution™ teigiamos galios lęšiai prieinami 6 vnt. pakuotėje. Juos galima parinkti individualiai, remiantis nurodytais produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu.

Ar Biomedics 55 evolution™ lęšiai yra saugūs?

Taip, Biomedics 55 evolution™ lęšiai yra saugūs naudoti. Jie gaminami patikimo gamintojo - Cooper Vision, tai užtikrina aukštą kokybę ir saugumą.

Kokiai regos problemoms skirti Biomedics 55 evolution™?

Biomedics 55 evolution™ lęšiai skirti hipermetropijos (toliaregystės) korekcijai, tai reiškia, kad jie tinka žmonėms, turintiems sunkumų matant objektus iš arti.

Kaip dėvėti Biomedics 55 evolution™ lęšius?

Prieš dedant Biomedics 55 evolution™ lęšius, būtina nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada patikrinkite, ar lęšis yra teisingai išlenktas ir neapverstas. Po lęšio padėjimo ant rodomojo piršto galiuko, švelniai atitraukite vokus ir padėkite lęšį ant akies obuolio.

Kaip nuimti Biomedics 55 evolution™ lęšius?

Nuimant Biomedics 55 evolution™ lęšius, vėlgi būtina išsivalyti ir išdžiovinti rankas. Tada švelniai patraukite žemyn apatinį voką, atidengiant lęšį, ir naudodami rodomąjį bei nykštį švelniai pagaukite lęšį ir atsargiai jį išimkite.