Biotrue® ONEday 180 vnt.

Skaičius pakuotėje:

180 vnt

Prieinamumas:

iki 3 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

180 vnt

Mūsų kaina:

92,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Dėl vėluojančių pristatymų iš gamintojo, lęšių laukimo laikas pailgės.
Prieš užsakydami susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba dėl lęšių prieinamumo.

Užsisakant daugiau kaip 1 pakuotę pristatymo laikas ilgėja 3-4 dienom.

Biotrue ONEday tai vienadieniai lęšiai parduodami vienos populiariausių gamintojų Bausch & Lomb įmonės.

 
Patogus jausmas visą dieną - dėl itin didelio lęšių drėkinimo iki 78 proc. Tai reiškia nuolatinį hidratacijos lygį ir pašalina pavargusių ir sudirgusių akių problemą.
Populiarūs ir vertinami vartotojų - Biotrue ONEday lęšiai yra itin populiarūs, o tai gali įrodyti, kad jie pagaminti turint omenyje didžiausią naudojimo komfortą ir sveikatą.
Naujos kartos medžiaga - lęšiai sukurti remiantis itin modernia medžiaga, pavadinta HyperGel, įkvėpta akies biologinio veikimo. Jo sudėtis labai primena žmogaus ašarą, kuri veiksmingai apsaugo nuo išdžiūvimo ir sudirginimo.
Dienos režimas - Biotrue ONEday
Dienos režimas - lęšiai yra puikus produktas tiems klientams, kurie vertina komfortą kasdien užsidėti naujus ir naujus lęšius. Kadangi jiems nereikia papildomos priežiūros, jie yra idealus sprendimas žmonėms, kurie gyvena dinamišką gyvenimo būdą.
Didelis deguonies pralaidumas - lęšiai aprūpina rageną tokiu oro kiekiu, kurio reikia sveikam funkcionavimui. Tai garantuoja ir dėvėjimo komfortą, ir aukščiausią regėjimo kokybę.
 

Biotrue® ONEday lęšių aprašymas:

 

Biotrue ONEday vienadieniai lęšiai buvo sukurti naudojant naujos kartos medžiagą vadinamą HyperGel, kuri buvo įkvėpta žmogaus akies biologijos. Ji buvo sukurta remiantis Bioinspiracją, mokslų kuris veda motyvacinio pobūdžio paieškas gamtoje ir naudoja juos potencialiems sprendimams technologijos, biomedicinos ir pramonės šakose. Biotrue ONEday pagaminti iš medžiagos, kuriuos sudėtis panaši į žmogaus ašaros sudėtį, ir taip apsaugo lęšius nuo išsausėjimo. Maksimalus drėgmės išsilaikymas lęšyje 78% visą dieną, padeda jaustis komfortiškai. Didelis Biotrue ONEday lęšių pralaidumas deguoniu užtikrina aukščiausią regėjimo kokybę.

 

Kam rekomenduojami Biotrue® ONEday lęšiai?

 

Jie skirti žmonėms, kurie vertina komfortą. Biotrue ONEday lęšiams nereikalinga kasdienė priežiūra, todėl jie tinka žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą. Be to, jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie:

  • Praleidžia daug laiko prie kompiuterio ekrano,
  • Kenčia nuo sausų akių pojūčio,
  • Vertina komfortą,
  • Kenčia nuo sezononinių alergijų.
 

Biotrue® ONEday lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Biotrue lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -9,00 iki -7,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,50 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 42 x 10-9
Drėkinimas 78%
Medžiaga HyperGel (Nesofilcon A)
Technologija Surface Active
Filtrai UV >95% UVB, >50% UVA
 

Skystis taip pat yra prieinamas ir kitoje talpoje:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasBiotrue
Vienetų skaičius pakuotėje180 vnt
Prieinamumasiki 3 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Biotrue® ONEday 180 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Biotrue ONEday 180 vnt. kontaktinius lęšius?

Biotrue ONEday 180 vnt. kontaktiniai lęšiai prieinami pakuotėse, kuriose yra net 180 vienetų, tai užtikrina ilgalaikį kontaktinių lęšių tiekimą. Juos galite pasirinkti patys, naudodamiesi nurodytais produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės idealiai pritaikyti lęšius prie jūsų regėjimo poreikių.

Ar Biotrue ONEday kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Biotrue ONEday kontaktiniai lęšiai yra saugūs akims. Pagaminti patikimo gamintojo Bausch&Lomb, jie užtikrina aukštą kokybę ir saugumą naudojant. Jų medžiaga, Nesofilcon A, sukurta taip, kad minimalizuotų dirginimą ir užtikrintų patogumą nešiojant visą dieną.

Kokios regos problemos skirti Biotrue ONEday kontaktiniai lęšiai?

Biotrue ONEday kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai. Dėl jų sferinio korekcijos tipo jie yra puikus pasirinkimas žmonėms su šiomis regėjimo problemomis.

Kaip dėvėti Biotrue ONEday kontaktinius lęšius?

Dėvėti Biotrue ONEday kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dedant lęšį ant akies, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir naudokite kitos rankos nykštį, kad švelniai pakeltumėte viršutinį voką. Atsargiai padėkite lęšį ant akies vidurio ir švelniai paleiskite voką.

Kaip nuimti Biotrue ONEday kontaktinius lęšius?

Norint nuimti Biotrue ONEday kontaktinį lęšį, visada pirmiausia turite kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas, kad išvengtumėte nešvarumų patekimo į akį. Tada švelniai patraukite apatinių vokų pirštais, kad atidengtumėte lęšį. Tiesiai virš lęšio padėkite kitos rankos nykštį ir švelniai suspauskite lęšį, kad jį pašalintumėte.