Mėlynos šviesos poveikis mūsų akims

Darbas prie kompiuterio, susijęs su nuolatinėmis pastangomis ir akių nuovargių. Atsitinka tai dėl mėlynos šviesos pertekliaus, kuri spinduliuoja iš elektroninių prietaisų, kuriuos mes naudojame kasdien darbe ir namuose. Nors mėlyna šviesa yra matomos šviesos dalis, tai jo perteklius gali sukelti diskomfortą, sausumo jausmą ir akių dirginimą, nuovargį ir galvos skausmą. Priežastis slypi šviesos atspindėjime, kuris kaupiasi ant lęšių suteikiant neaiškų matymą, kas priverčia mus dėti papildomas pastangas akims.

Lęšiai skirti darbui prie kompiuterio

Nauja danga Blue Blocker neutralizuoja mėlyną šviesą skleidžiamą iš elektroninių prietaisų ir saulės spindulių, todėl galime pasiekti vizualinį komfortą ir nenuvarginame akių.

Pagrindiniai Blue Blocker dangos privalumai :

Sustiprina regėjimo kontrastą, taip sumažindami akių nuovargį, ypač svarbus vairuotojams ir prie kompiuterio dirbantiems

Didesnis vaizdo skaidrumas

Natūralesnis spalvų suvokimas

Šviesos atspindžių pašalinimas

Kam skirti?

Atsižvelgiant į tai, kad vis didesnę mūsų gyvenimo dalį praleidžiame priešais kompiuterio monitorių, išmaniojo telefono ekraną, lęšiai su Blue Blocker danga tai idealus sprendimas tinkantis daugumai iš mūsų, o ypač: