Carolina Herrera akiniai

View as Grid List

Prekių 1-24318

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-24318

Page
per puslapį

Carolina Herrera receptiniai akiniai

Carolina Herrera mados namų akiniai – tai pasiūlymas visoms moterims, ieškančioms elegantiškų ir tikrai moteriškų rėmelių, kurie tarnaus ilgus metus ir puikiai atrodytų tiek prie elegantiškiausių, tiek prie kasdienių drabužių.

Carolina Herrera akiniai pasižymi švelniomis formomis, puikiai derančiomis prie moteriškų veido bruožų ir subtiliomis spalvomis, derančiomis su švelniu damų nusiteikimu. Veltui čia ieškoti aštrių rėmelių galų ar akį traukiančių spalvų. Receptiniai akiniai iš Carolina Herrera mados namų nurodo klasiką ir tradicijas rėmelių kūrimo srityje. Dėl šios priežasties jie taip pat patinka vintažinio ir retro stiliaus mėgėjams. Jų yra daug prislopintų spalvų, iš kurių galite pasirinkti rėmelius, kurie puikiai derės prie veido, akių, antakių ir plaukų, taip pat pageidaujamų drabužių ir aksesuarų spalvų. Carolina Herrera akinių galia – ne šokiravimas, o tobulas viso jūsų įvaizdžio derinimas ir tik jūsų savybių – moteriškumo, jausmingumo ir klasikinės elegancijos dievinimo – akcentavimas.

Kokie Carolina Herrera akiniai Kodano?

  • Tai visų pirma ovalūs, apvalūs, stačiakampiai ir „katės akys“ rėmeliai su tokiomis švelniomis linijomis kaip ir švelnios moterys.
  • Jie apima ir pilnus rėmus, ir vielinius rėmus.
  • Pagaminti iš metalo ar plastiko, atitinka kiekvienos iš šių grupių akinių mėgėjų lūkesčius.
  • Nors derinant spalvas laisvės netrūksta, tai ne šokiruojantys, o natūralūs ir subtilūs spalvų deriniai. Kodano siūlome net septyniolika skirtingų šio žinomo Venesuelos mados dizainerio rėmelių spalvų, įskaitant nesenstančios juodos, bordo, smėlio spalvos ir gražių kai kurių šių spalvų derinių.
  • Be to, mūsų siūlomi akiniai yra įvairiausių pločių – nuo smilkinių, per tiltelį, iki pačių lęšių. Dėl to žinome, kad tiek brandžios, tiek jaunos moterys Carolina Herrera akinių kategorijoje ras kažką sau.
  • Tai visų pirma receptiniai akiniai Carolina Herrera, t.y. žmonėms, turintiems regėjimo sutrikimų. Su tokiais akiniais galima koreguoti regėjimą ir tuo pačiu atrodyti stilingai, o tai geriausiai paneigia faktą, kad akiniai yra gėdos priežastis. Nėra! Su Carolina Herrera rėmeliais atrodysite elegantiškai ir profesionaliai – puikiai tiks ir darbui, Jūsų įvaizdis įgaus gaivumo, jausitės pasitikintis ir moteriškas. su jūsų veido spalva, akimis, antakiais ir plaukais, taip pat jūsų pageidaujamomis drabužių ir aksesuarų spalvomis. Carolina Herrera akinių galia – ne šokiravimas, o tobulas viso jūsų įvaizdžio derinimas ir tik jūsų savybių – moteriškumo, jausmingumo ir klasikinės elegancijos dievinimo – akcentavimas.

Keletas žodžių apie Carolina Herrera prekės ženklą

Carolina Herrera yra Venesuelos mados dizainerė, to paties pavadinimo mados namų sumanytoja ir savininkė. Šis namas yra vienas įtakingiausių mados subjektų Amerikoje, kuris su kiekvienu projektu įrodo, kad mada yra ir meno sritis. Carolina Herrera, savo ruožtu, yra viena labiausiai atpažįstamų dizainerių pasaulyje. Jos kurtais kūriniais ant raudonojo kilimo pasipuošė tokios žvaigždės kaip Beyonce, Jennifer Lopez, Taylor Swift ir Rene Zellweger. Tai taikoma ne tik drabužiams, bet ir aksesuarams, įskaitant akinius.

Firminiai akiniai Carolina Herrera – Kodano mieste dar geresnėmis kainomis!

Kodano.lt daro viską, kad galėtumėte įsigyti savo svajonių firminius akinius už gerą kainą. Vykdydami tai nuolat organizuojame akcijas ir nuolaidas, kurių dėka, pvz. Carolina Herrera akinius galite įsigyti net keliomis dešimtimis procentų mažesne kaina nei kituose optikos salonuose ir parduotuvėse su akiniais. Mūsų sukurtos filtravimo sistemos dėka galite sutrumpinti laiką, reikalingą kadrų pasirinkimui. Kairėje esančiais parametrais nurodykite pageidaujamą kainų diapazoną, formą, spalvą ir rėmų ar medžiagos, iš kurios jie bus gaminami, tipą, ir sistema parodys geriausius pasiūlymus.