Clariti® 1 Day 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

63,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Clariti 1 Day - sferiniai kontaktiniai lęšiai iš Cooper Vision.

 
WetLoc technologija - jos naudojimo dėka lęšiai išlaiko pastovų drėkinimo lygį visą dieną, užkertant kelią nepatogiam akių išsausėjimui ir dirginimui, taip ženkliai padidindami naudojimo komfortą.
Asferinė forma - patobulinta lęšių forma, matoma užapvalintais kraštais, sumažina optines aberacijas ir sumažina kontaktą tarp lęšio ir voko. Tai suteikia dar didesnį naudojimo komfortą ir dar aiškesnį vaizdą.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvienas lęšis praturtintas moderniais UVA/UVB filtrais, kurių dėka jis apsaugo akį nuo žalingo saulės spindulių poveikio.
Veiksminga regėjimo defektų korekcija - Clariti 1 Day lęšiai skirti žmonėms, kurie kovoja su trumparegystės ar toliaregystės sutrikimais. Dėl plataus galios diapazono jie yra itin universalūs.
Kasdien nauja pora - Clariti 1 Day
Kasdien nauja pora - lęšiai skirti naudoti vienai dienai, vadinasi, jums nereikės rūpintis jų vakarine priežiūra. Jūs tiesiog kiekvieną rytą pasiekiate naują ir šviežią porą, mėgaudamiesi tobula higiena.
 

Clariti 1 Day lęšių charakteristika:

 

Silikono-hidrogeliniai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Pagaminti iš somofilcon A medžiagos, kuri kartu su 56% vandeningumu, garantuoja aukščiausia nešiojimo komfortą. Lęšiuose panaudota unikali technologija WetLoc™, kuri išlaiko tinkamą lęšių drėgnumą visą dieną.

Kontaktinius lęšius Clariti 1 Day charakterizuoja galinis asferinis paviršius ir užapvalintas kraštas, kas suteikia nuostabų nešiojimo komforto ir matymo pojūtį. Reikia paminėti, kad asferinė optika sumažina aberaciją.

Lęšiukai taip turi UVA ir UVB filtrus, kurie apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių.

 

Kam skirti kontaktiniai lęšiai Clariti 1 Day?

 

Kontaktiniai lęšiai skirti kenčiantiems nuo trumparegystės ar toliaregystės. Taip pat tiems, kurie vertina aukštą vienadienių lęšių nešiojimo komfortą.

 

Clariti 1 Day lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Clariti lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,1
Dk/t 86 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Somofilcon A
Technologija WetLoc™, AquaGen™, Advanced Edge Technology
UV filtrai >95% UVB, >50% UVA
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasClariti
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Clariti® 1 Day 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti Clariti® 1 Day 90 vnt. kontaktinius lęšius?

Kontaktiniai lęšiai Clariti® 1 Day prieinami pakuotėse, kuriose yra iki 90 vienetų, tai užtikrina ilgalaikį aprūpinimą. Galite juos pasirinkti patys, remdamiesi nurodytais parametrais, pavyzdžiui, stiprumu, išlinkimu ir skersmeniu, arba pasikonsultuoti su optometristu dėl profesionalaus įvertinimo.

Ar Clariti® 1 Day kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Clariti® 1 Day kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti, nes yra skirti vienkartiniam naudojimui, kas eliminuoja užterštumo ir infekcijų riziką. Jie pagaminti iš modernaus medžiagos Somofilcon A, kuri užtikrina aukštą drėgmės lygį ir komfortą visą dieną.

Kokiai regėjimo problemai skirti Clariti® 1 Day?

Clariti® 1 Day kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai. Dėl jų sferinio korekcijos tipo teikiamas aiškus matymas ir patogumas nešiojant visą dieną.

Kaip dėvėti Clariti® 1 Day kontaktinius lęšius?

Dėvėti Clariti® 1 Day kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dedant lęšį ant akies, visada nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai padėkite lęšį ant pirštų galiukų ir prilaikykite prie akies, įsitikindami, kad jis teisingai išdėstytas.

Kaip nuimti Clariti® 1 Day kontaktinius lęšius?

Nuimti Clariti® 1 Day kontaktinius lęšius taip pat yra lengva. Užtikrinkite, kad jūsų rankos būtų švarios ir sausos. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir, žiūrėdami į viršų, švelniai paėmę lęšį tarp nykščio ir rodomojo piršto, pašalinkite jį iš akies.