Clariti® Elite 3 vnt.

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

14,39 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Clariti Elite lęšiai puikiai prisiderina prie gyvenimo būdo ir užtikrins, kad Jūsų akys jaustųsi sveikos visą mėnesį.

 
Aukštas drėkinimo lygis - Clariti Elite lęšius taip patogu naudoti, nes jie garantuoja aukštą akių drėkinimo lygį ir taip neleidžia joms išsausėti. Net po kelių valandų akys drėgnos ir pailsėjusios.
Pažangi krašto technologija - kiekvienas Clariti Elite lęšis pasižymi itin plona struktūra ir užapvalintais kraštais. Tai palengvina jų uždėjimą ir žymiai padidina naudojimo komfortą, nes pašalina nemalonų svetimkūnio pojūtį akyje.
Efektyvi regėjimo korekcija - lęšiai puikiai tinka kasdienei trumparegystės ir toliaregystės korekcijai. Platus galių asortimentas leidžia lengvai išsirinkti akinius pagal individualius poreikius.
Nemokamas deguonies tiekimas - lęšiai pagaminti iš patobulintos silikono-hidrogelio medžiagos, kuri garantuoja akims laisvą prieigą prie didelio deguonies kiekio. Taip išvengiama infekcijų ir dirginimo.
Šiuolaikiniai UV filtrai - Clariti Elite
Šiuolaikiniai UV filtrai - lęšiai sėkmingai apsaugo akis nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Taip yra dėl kiekviename iš jų esančių modernių UVA/UVB filtrų.
Viena pora per mėnesį - lęšiai skirti mėnesiniam kasdieniniam naudojimui. Tai reiškia, kad vieną porą galite naudoti iki 30 dienų. Vienintelė sąlyga – kiekvieną vakarą jais rūpintis.
 

Clariti Elite lęšių charakteristika:

 

Clariti Elite silikono-hidrogeliniai lęšiai, todėl oro pralaidumas yra daug geresnisPapildomai pritaikyta Advanced Edge Technology™ ir AquaGen™ technologijos, kurių dėka lęšiukai turi išskirtinai plonus kraštus ir yra pakankamai sudrėkinti. Tai papildomai suteikia nešiojimo komfortą, kadangi lęšiukų beveik nesijaučia. Lęšiai turi UVA ir UVB filtrus, kurie apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių.

 

Kam skirti Clariti Elite lęšiai?

 

Lęšiai sukurti tiems, kurie vertina pusiausvyrą tarp nešiojimo komforto ir sveikų akių pojūčio. Rekomenduojami tiems, kurie:

  • Skundžiasi akių išsausėjimu;
  • Vertina aukštą nešiojimo komfortą, išsaugant aukščiausią matymo kokybę. 
 

Lęšių priežiūra:

 

Clariti Elite tai mėnesiniai lęšiukai skirti nešioti dieną, todėl vakare būtina juos išvalyti naudojant lęšių skystį, o vėliau palikti dėkliuke su skysčių bent keletai valandų prieš pakartotinį įsidėjimą. Clariti Elite priežiūrai rekomenduojame Clean Active linijos arba kitus skysčius iš mūsų el. parduotuvės.

 

Clariti Elite lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Prekės ženklas Clariti lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -8,00 D (kas 0,50 D)
nuo -8,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Dk/t 86 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Somofilcon A
Technologija AquaGen™, Advanced Edge Technology
Filtrai UV Taip
Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasClariti
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Clariti® Elite 3 vnt.
Jūsų nuomonė