Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Dolce&Gabbana akiniai

Įrašai 1 iki 2082

Mažėjantis
  Filter

Tinklelis  Sąrašas 

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Įrašai 1 iki 2082

Mažėjantis
  Filter

Tinklelis  Sąrašas 

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Dolce&Gabbana

Tarp žinomų, prabangių prekės ženklų mados pasaulyje išsiskiria įmonė Dolce&Gabbana. Tai vienas iš labiausiai daugiapusiškų prekės ženklų mados pasaulyje, nes jo etiketes rasime ant elegantiškų drabužių, kvepalų ar net korekcinių akinių ir akinių nuo saulės.

Įmonės aprašymas

Dolce&Gabbana įmonė buvo įkurta Italijoje, 1985 metais. Tai pasauliniai mados namai, kurie diktuoja naujas tendencijas rinkoje. Juos įkūrė pora Domenico Dolce ir Stefano Gabbana, iš čia ir prekės ženklo pavadinimas. Labiausiai žinomi yra Dolce&Gabbana drabužiai, bet tokiu pat populiarumu džiaugiasi ir išskirtiniai drabužių priedai, įskaitant ir akinius. Populiariausios pasaulio žvaigždės noriai dėvi prekes su prekės ženklo logotipu.

Akiniai nuo saulės ar korekciniai akiniai Dolce&Gabbana pasižymi aukščiausia kokybe ir yra labai vertinami rinkoje, panašiai kaip ir kitos šio prekės ženklo gaminiai. Dolce&Gabbana savo pasiūlyme turi akinius tiek moterims, tiek ir vyrams. Jie yra įdomaus, originalaus stiliaus ir juos projektuoja srities vizionieriai ir specialistai. Dolce & Gabbana akiniai tai taip pat paprasti modeliai, pagaminti iš metalo ar su styga. Jie yra nesenstantys, unisex versijoje. D&G akinių asortimente taip pat rasime plastikinius rėmelius klasikinių ir populiaresnių formų:

 • Kvadratiniai akiniai,
 • Apvalūs akiniai,
 • Katės akiniai,
 • Aviatoriaus akiniai,
 • Akiniai su asimetriniais rėmeliais.

Kadangi D&G rėmeliais ir akiniai nuo saulės prieinami įvairių spalvų, kiekvienas ras modelį, su kuriuo atrodys puikiai. Visi Dolce&Gabbana rėmeliai ir akiniai turi graviruota ar įspaustą prekės ženklą ant akinių lankelio.

Įmonės savybės

Dolce&Gabbana įmonė, sutrumpintai D&G akinius ir visus kitus gaminius gamina naudojant naujausias technologijas. Jos yra aukštos kokybės ir atitinka lūkesčius net pačių išrankiausių vartotojų. Dolce&Gabbana drabužiai ir priedai tai prabangos, grožio ir vyraujančių pasaulyje mados konvencijų paneigimo simbolis. Išskirtine Dolce&Gabbana rėmelių savybė tai klasikinių, visada madingų linijų derinys su originaliu, niekur kitur nesutinkamu dizainu ir šiuolaikiniais akcentais.