Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Mūsų kaina:

Special Price 46,29 € -70% Regular Price 154,30 €
žemiausia kaina per 30 dienų: 46,29 € ? žemiausia kaina per 30 dienų befor the discount
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
135 mm
20 mm
45 mm
48 mm
135 mm
Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1

100%  GRĄŽINIMO GARANTIJA 
Akiniai neatitiko lūkesčių? Neliūdėk! Mūsų garantija apima galimybę grąžinti korekcinius akinius kartu su akinių lęšiais per 30 dienų 

Patikrink panašius produktus

Madingos "Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1" akiniai yra pasiūlymas moterims ieškančioms stilingų rėmelių. "Belutti" prekės ženklas žinomas dėl prabangių produktų, o šie akiniai yra puikus to pavyzdys. "Apskritimas" formos rėmeliai yra pilni elegancijos ir šiuo metu labai madingas pasirinkimas. Pagaminti iš aukštos kokybės plastiko medžiagų, užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą nešiojant. Klasikinis juodas rėmelių spalva puikiai tinka daugeliui stilių. "Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1" akiniai yra ne tik madingas priedas, bet ir praktiški moteriški korekciniai akiniai. Jie siūlo aukštą matomumo kokybę bei pritaikymą individualiems regėjimo poreikiams. Dirbantiems su kompiuteriu verta apsvarstyti šių akinis pritaikymą kaip kompiuteriniai akiniai, pasirenkant "BlueBlocker" apdailos lęšius, kurie blokuoja kenksmingą mėlyną šviesą. Jei daug laiko praleidžiate vairuodami, akiniai gali būti naudingi jums. Jie pagerina matomumą ir sumažina atšvaitus, o dėka "BlueBlocker" apdailos lęšių galite juos dėvėti net naktį vairuodami. "Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1" akiniai rasite Kodano.lt internetinėje parduotuvėje bei pasirinktuose KODANO salonuose, kur taip pat galite juos išbandyti. Kartu su akimis gausite praktišką dėklą, kuris užtikrins jūsų akinių saugumą ir transportavimą.
Daugiau informacijos
Kamjai
Prekės tipasKorekciniai akiniai
Prekės ženklasBelutti
Rėmelio formaapvalus
Tipaspilni
Medžiagaplastikiniai
Rėmelio spalvajuoda, pilka
Rėmelio storisplona
Kojelės ilgis [mm]135,00
Stiklo plotis [mm]48,00
Rėmelio aukštis [mm]45,00
Tiltelio plotis [mm]20,00
Rėmelio plotis [mm]135,00
Lankstūs vyriaiNe
Virtuali kabinaNe
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Eyecroxx (from the Belutti) EC 511T C1
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinius veido formai ir kokio dydžio jie bus tinkami?

Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinių formos yra apvalios, todėl jos tinka įvairiems veido tipams. Jų universalus dizainas padarys juos tinkamus daugeliui žmonių. Akinių dydį galima priderinti tiek internetinėje parduotuvėje Kodano.lt, tiek pas optometristą KODANO salonuose.

Kam skirti Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinių modeliai?

Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinių modeliai skirti moterims, kurios vertina madingą dizainą ir aukštą gamybos kokybę. Jie puikiai tinka įvairioms stiliacijoms, suteikiant charakterio kiekvienai iš jų.

Ar Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinių dėvėjimas gerina regėjimą?

Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinių modeliai yra pilnai korekciniai ir veikia kartu su tinkamai priderintomis lęšėmis gali padėti pagerinti regėjimą. Juos galima naudoti tiek toli matant, tiek artimiau esant.

Kaip valyti Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinius?

Skalbti Eyecroxx (iš Belutti) EC 511T C1 akinius rekomenduojama naudoti specialius akinių valymo produktus ir minkštą šluostę. Venkite naudoti popierines servetėles, kad išvengtumėte įbrėžimų. Akinius galima įsigyti internetinėje parduotuvėje Kodano.lt ir išbandyti pasirinktuose KODANO salonuose.

Su akimis kartu pateikiamas skirtas dėklas, kuris apsaugo akinius nuo įbrėžimų ir pažeidimų saugojimo metu.