Horien 1 Day Disposable 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 20 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

19,59 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Horien 1 Day Disposable tai vienadieniai, sferiniai kontaktiniai lęšiai.

 
Aukštas drėkinimo laipsnis - iki 55% ir turi tiesioginės įtakos lęšio gebėjimui surišti vandenį. Tai, savo ruožtu, yra naudingas drėkinimas, taip pat uždengia akis ir neleidžia joms išsausėti ir dirginti. juos.
Momentinis prisitaikymas prie akies - didelis medžiagos, iš kurios pagaminti lęšiai, lankstumas reiškia, kad vos akimirką po uždėjimo jie visiškai prisitaiko prie individualios akies formos ir išlieka stabilūs ant jos paviršiaus – neiškrisdami ir nesivyniodami.
Atsparumas taršai - kiekvienas lęšis pagamintas iš naujoviškos medžiagos, kurios dėka yra labai atsparus baltymų nuosėdų ir kitų teršalų kaupimuisi. Dėl to net ir po visos dienos lęšiai yra švarūs ir gaivūs.
Vienos dienos režimas - nemėgstate kiekvieną vakarą prižiūrėti lęšius? Tuomet Horien 1 Day Disposable jums turėtų patikti, nes jie skirti vienai dienai – vakare nuimate ir išmetate vieną porą, o ryte pasiekiate kitą.
Veiksminga regėjimo korekcija - reguliarus ir teisingas lęšių naudojimas padeda išvengti regėjimo defektų, tokių kaip trumparegystė ir toliaregystė.
Apsauga nuo UV spinduliuotės - Horien 1 Day Disposable
Apsauga nuo UV spinduliuotės - kiekvieno lęšio praturtinimas moderniais UVA/UVB filtrais reiškia, kad jie sugeria beveik 98 % žalingos saulės spinduliuotės ir prisideda prie dar geresnės akių sveikatos.
 

Horien 1 Day Disposable lęšių charakteristika:

 

Horien 1 Day Disposable tai minkšti kontaktiniai lęšiai skirti trumparegiams ir toliaregiams. Pagaminti iš Ocufilcon D, kuris puikiai derasi su aukštu lęšio vandens laipsniu (55%). Todėl lęšiai yra puikiai sudrėkinti ir patogūs nešioti visą dieną. Lęšiai Horien prisitaiko prie kiekvieno kliento akies. Horien 1 Day Disposable turi UVA i UVB filtrus, kurie apsaugo akis nuo žalingų saulės spindulių. Lęšiai yra atsparūs nuosėdoms, todėl lieka švarūs visą dieną.

 

Kam skirti lęšiai Horien 1 Day Disposable?

 

Šie lęšiai skirti trumparegiams ir toliaregiams. Kadangi tai vienadieniai lęšiai, jų prižiūrėti nereikia.

 

Horien 1 Day Disposable lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas HORIEN lęšiai
Gamintojas HORIEN
Sferinė galia nuo -8,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
BC 8,6
Diametras 14,2
Drėkinimas 55%
Medžiaga Ocufilcon D
Filtrai UV ~98% UVA/UVB
 

Taip pat žiūrėkite kitus Horien prekės ženklo vienadienius lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasHORIEN
Prekės ženklasHorien
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 20 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Horien 1 Day Disposable 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Horien 1 Day Disposable 30 vienetų kontaktinius lęšius?

Horien 1 Day Disposable kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patogumo ir higienos. Prieinami 30 vienetų pakuotėse, jie užtikrina ilgalaikį naudojimą be dažno pirkimo būtinybės. Galite juos pasirinkti patys, remdamiesi nurodytais parametrais, arba pasikonsultuoti su optometristu. Be to, šie lęšiai turi UV filtrus, suteikiančius papildomą apsaugą akims nuo saulės spindulių poveikio.

Ar Horien 1 Day Disposable kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, Horien 1 Day Disposable kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Pagaminti žinomos prekės ženklo Horien ir aukštos kokybės Ocufilcon D medžiagos, jie užtikrina patogumą dėvint visą dieną ir mažina dirginimo bei infekcijų riziką.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti Horien 1 Day Disposable?

Horien 1 Day Disposable kontaktiniai lęšiai skirti optinių refrakcijos sutrikimų, įskaitant trumparegystę (miopiją), korekcijai.

Kaip dėvėti Horien 1 Day Disposable kontaktinius lęšius?

Dėvėti Horien 1 Day Disposable kontaktinius lęšius yra lengva ir patogu. Prieš dedant lęšį ant akies, kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir kitos rankos pirštais atitraukite vokus. Po lęšio padėjimo ant akies, švelniai pabrinkite voką, kad lęšis gerai prisitaikytų.

Kaip nuimti Horien 1 Day Disposable kontaktinius lęšius?

Nuimti Horien 1 Day Disposable kontaktinius lęšius taip pat lengva kaip juos uždėti. Vėl nusiplaukite ir nusausinkite rankas prieš nuėmimą. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn, žiūrėdami į viršų, kad atidengtumėte lęšį. Tada švelniai suimkite lęšį rodomojo piršto ir vidurinio piršto galais ir atsargiai pašalinkite jį iš akies.