Horien BestBalance 500 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

10,39 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.

Daugiafunkcinis sprendimas lęšiams Horien BestBalance buvo sukurtas visų tipų kontaktinių lęšių, tiek korekcinių (įskaitant silikono hidrogelį), tiek kosmetinių, priežiūrai.

 
Saugus laikymas - Jūsų kasdienis lęšių naudojimas baigėsi, o dabar laikas juos įdėti į konteinerį? Užpildę jį šiuo priežiūros skysčiu, garantuojate saugų laikymą net kelias dienas.
Visų tipų lęšiams - galite naudoti Horien BestBalance priežiūros sprendimą nepriklausomai nuo to, kokio tipo lęšius naudojate kasdien. Preparatas skirtas korekcinių ir kosmetinių, silikoninių ir silikono-hidrogelio lęšių priežiūrai.
Gilus drėkinimas - priežiūros skystis, praturtintas natrio hialuronatu, atkuria pradinį lęšių drėkinimo lygį ir daro juos itin patogų nešioti.
Kruopšti dezinfekcija - į priežiūros skystį panardinti lęšiai išvalomi nuo visų rūšių nešvarumų – nuo dulkių ir baltymų nuosėdų, iki bakterijų ir riebalų. Jie atgauna nepriekaištingą grynumą, žinomą nuo pirkimo momento, ir yra paruošti vėl naudoti.
Atkuriamosios savybės - Horien BestBalance
Atkuriamosios savybės - priežiūros skysčio sudėtyje gausu maistinių ir sveikatą stiprinančių medžiagų. Dėl šios priežasties į jį panardinti ir vėliau uždėti lęšiai labai palankiai veikia regėjimo organą – palaiko regeneracijos procesą ir apsaugo nuo mikrotraumimų.
Ekonominis pajėgumas - priežiūros skystis paslėptas pusės litro talpos buteliuke, kurio įsigijimas yra žingsnis link ženklaus sutaupymo – tiek laiko, tiek pinigų.
 

Skysčio Horien BestBalance charakteristika:

 

Horien BestBalance yra naujos kartos preparatas, kuris naudojamas: lęšių valymui, baltymų šalinimui, dezinfekcijai, laikymui ir drėkinimui. Prekės ženklo „Horien“ siūlomas pusės litro butelis yra pirkinys, kuris pasiteisina – preparatas pigus ir užtenka ilgam.

Naudodami kontaktinius lęšius kasdien, nepamirškite apie reguliarią ir tinkamą jų priežiūrą (išimtis – kasdieniai vienkartiniai lęšiai, kuriuos galima naudoti tik vieną kartą). Siekiant išlaikyti tinkamą kontaktinių lęšių būklę, naudojami priežiūros ir dezinfekcijos arba dvejopo naudojimo priežiūros tirpalai.

 

Horien BestBalance skysčio sudėtis:

 • 0.0001% PHMB,
 • 0,05% EDTA,
 • Hipromeliozė,
 • D-sorbitolis,
 • Poloksameras,
 • Boro rūgštis,
 • Natrio chloridas,
 • Boraksas.

Horien BestBalance sudėtyje esanti hipromeliozė yra vandenyje tirpus celiuliozės darinys, užtikrinantis tinkamą akių drėkinimą. Šis tirpalas veikia kaip ašarų skystis, apsaugantis akies obuolį nuo išsausėjimo, taigi ir sudirginimo, deginimo ar padidėjusio jautrumo šviesai. Natrio hialuronatas (natrio chloridas) ir boro rūgštis (Boriso rūgštis) taip pat yra labai svarbūs. Pirmasis iš jų dažniausiai naudojamas, pavyzdžiui, norint panaikinti tamsius ratilus po akimis. Kaip matote, jo drėkinančios savybės buvo panaudotos ir lęšių skysčių gamyboje. Kita vertus, boro rūgštis naudojama dezinfekuoti, sumažinti patinimą ar sumažinti odos uždegimą.

 

Horien BestBalance priežiūros skysčio privalumai:

 
 • saugus sandėliavimas,
 • kruopšti dezinfekcija,
 • gilus drėkinimas,
 • regeneruojančios savybės.

Horien BestBalance – tai aukštos kokybės priežiūros skystis, kuriame lęšius galite saugiai laikyti net kelias dienas. Be to, jis nebijo kasdienių grėsmių, tokių kaip dulkės, baltymų nuosėdos, bakterijos ir riebalai. Horien BestBalance kontaktinių lęšių tirpalas efektyviai pašalina net 99,9% mikrobų. Be to, gaminyje yra natrio hialuronato, kuris atkuria pradinį lęšių drėkinimo lygį ir suteikia mums komforto garantiją. Hialurono rūgštis nėra vienintelė maistinė medžiaga, kurią sudaro Horien skystis. Jame rasime ir hipromeliozės arba dezinfekuojančios boro rūgšties.

 

Skystis taip pat yra mažesnėse pakuotėse:

Daugiau informacijos
GamintojasHORIEN
Prekės ženklasHorien
Prieinamumas24h
Price per 100ml2,08 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Horien BestBalance 500 ml
Jūsų nuomonė