Jaguar 1523 4717 51
iki 11 darbo dienų
Mūsų kaina:
Kaip atrasti subtilų stilių ir kasdienį komfortą su Jaguar 1523 4717 51?
Jaguar 1523 4717 51 korekciniai akiniai vyrams – tai pasirinkimas, vertinantiems apgalvotą dizainą ir praktiškumą. Šie apvalios formos, pilni rėmeliai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, suteikia subtilų ir rafinuotą įvaizdį. Pilka rėmelių spalva yra universali ir lengvai priderinama prie įvairių stilių bei garderobo elementų. Tai akinių modelis, kuris ne tik padeda pagerinti regėjimą, bet ir tampa jūsų asmeninio stiliaus dalimi, užtikrinant komfortą visos dienos metu.
Kodėl Jaguar 1523 4717 51 yra patikimas pasirinkimas kasdienai?
Šie vyriški Jaguar akiniai pasižymi tvirta pilnų rėmelių konstrukcija, kuri užtikrina ilgalaikį patvarumą ir apsaugą akinių lęšiams. Kiekvienas modelis yra kruopščiai pagamintas, atsižvelgiant į ergonominius principus, kad būtų užtikrintas maksimalus dėvėjimo komfortas net ir ilgas valandas. Apvalių formų dizainas yra ne tik madingas, bet ir apgalvotas, siekiant užtikrinti tinkamą akinių prigludimą prie veido. Tai daro Jaguar 1523 4717 51 puikiu pasirinkimu tiems, kurie ieško kokybiškų ir patikimų akinių kasdieniam naudojimui.
Kaip Jaguar 1523 4717 51 dera jūsų kasdieniame gyvenime?
Dėl savo universalaus dizaino ir patogumo, Jaguar 1523 4717 51 korekciniai akiniai puikiai tinka įvairioms situacijoms. Nesvarbu, ar dirbate biure, leidžiate laiką mieste, ar mėgaujatės laisvalaikiu, šie akiniai užtikrins aiškų regėjimą ir taps neišskiriama jūsų stiliaus dalimi. Pilkos spalvos rėmeliai lengvai dera su formaliais drabužiais, tačiau taip pat atrodo stilingai su laisvalaikio apranga. Galėsite mėgautis ne tik puikiu regėjimu, bet ir pasitikėjimu savimi, žinodami, kad dėvite apgalvotą ir kokybišką aksesuarą.
Kodėl verta rinktis Jaguar 1523 4717 51 ir pirkti internetu?
Pasirinkdami Jaguar 1523 4717 51 akinius, investuojate į kokybišką ir ilgaamžį sprendimą savo regėjimui. Kodano.lt užtikrina, kad įsigysite originalų ir patikimą produktą. Patogus apsipirkimas internetu leidžia lengvai peržiūrėti visą informaciją ir priimti apgalvotą sprendimą neišeinant iš namų. Mūsų tikslas – suteikti jums visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte jaustis užtikrintai pasirinkdami akinius, kurie atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius.
| Kam | jam |
|---|---|
| Prekės tipas | Korekciniai akiniai |
| Prekės ženklas | JAGUAR |
| Rėmelio forma | apvalus |
| Tipas | pilni |
| Medžiaga | plastikiniai |
| Rėmelio spalva | pilka |
| Kojelės ilgis [mm] | 145,00 |
| Stiklo plotis [mm] | 51,00 |
| Tiltelio plotis [mm] | 19,00 |
| Rėmelio plotis [mm] | 121,00 |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Su klipsais | Ne |
| Virtuali kabina | Ne |
Kaip išsirinkti Jaguar 1523 4717 51 pagal veido formą?
Pasirinkus tinkamus akinius, galima ne tik pagerinti regėjimą, bet ir papildyti savo įvaizdį. Apvalios formos akinių rėmeliai, tokie kaip Jaguar 1523 4717 51, puikiai tinka žmonėms, turintiems kampuotesnes veido bruožų, pavyzdžiui, kvadratinę ar stačiakampę veido formą. Šis modelis padeda sušvelninti veido aštrias linijas ir subalansuoti proporcijas, suteikdamas veidui švelnesnę išraišką. Apsvarstykite veido proporcijas ir tai, kaip akinių forma gali jas pabrėžti ar sušvelninti, siekiant geriausio estetinio rezultato.
Jaguar 1523 4717 51 modelio apvalūs rėmeliai gali būti puikus pasirinkimas norint sukurti klasikinišką ir subtilų įvaizdį. Įvertinkite savo veido bruožus – ar jie yra ryškesni, ar švelnesni? Apvalūs akiniai dažnai laikomi universaliais ir gali tikti įvairioms veido formoms, tačiau ypač gerai atrodo su tais, kurie turi daugiau kampuotumo. Svarbu atkreipti dėmesį į bendrą akinių dydį ir proporcijas, kad jie derėtų prie veido ir nesudarytų perkrauto vaizdo.
Kam tinkamas Jaguar 1523 4717 51 modelis?
Šie Jaguar 1523 4717 51 korekciniai akiniai yra specialiai sukurti vyrams, ieškantiems stilingo ir funkcionalaus aksesuaru. Pilnai uždari, apvalaus dizaino rėmeliai, pagaminti iš tvirtų medžiagų, suteikia išskirtinumo ir pasižymi ilgaamžiškumu. Pilka rėmelių spalva yra universali ir lengvai priderinama prie įvairių garderobo stilių, nuo kasdienių iki formalesnių. Šie akiniai yra puikus pasirinkimas vyrams, vertinantiems kokybę, patogumą ir subtilų dizainą.
Modelis Jaguar 1523 4717 51 yra skirtas vyrams, norintiems pabrėžti savo individualumą ir stiliaus pojūtį. Apvalus dizainas suteikia klasikiniškumo, o pilka spalva – universalumo. Tai praktiškas pasirinkimas kasdieniam nešiojimui, užtikrinantis komfortą ir gerą regėjimo aštrumą. Akiniai yra sukurti atsižvelgiant į ergonomiką, todėl juos malonu dėvėti ilgą laiką. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems patikimų ir stilingų akinių.
Ar Jaguar 1523 4717 51 apsaugo regėjimą ilgam laikui?
Jaguar 1523 4717 51 yra korekciniai akiniai, skirti regėjimo aštrumui pagerinti, o ne apsaugoti nuo išorinių veiksnių, tokių kaip UV spinduliai. Jų pagrindinė funkcija – padėti matyti aiškiau ir sumažinti akių nuovargį, koreguojant regėjimo sutrikimus. Nors šis modelis neturi specialių UV filtrų, tinkamai parinkti ir kokybiški korekciniai lęšiai gali užtikrinti komfortišką regėjimą įvairiomis sąlygomis. Svarbu, kad lęšiai būtų pritaikyti jūsų individualiems poreikiams.
Tinkamai parinkti ir sureguliuoti korekciniai akiniai, tokie kaip Jaguar 1523 4717 51, gali ženkliai pagerinti jūsų kasdienį regėjimo komfortą. Jie padeda akims mažiau vargti, ypač dirbant prie kompiuterio ar skaitant. Svarbu suprasti, kad korekciniai akiniai nėra skirti apsaugai nuo saulės ar kitų aplinkos veiksnių, o jų pagrindinė paskirtis yra kompensuoti regėjimo trūkumus. Kruopštus lęšių parinkimas pas specialistą užtikrina optimalų regėjimo aštrumą ir akių sveikatą.
Kaip tinkamai prižiūrėti Jaguar 1523 4717 51?
Norint užtikrinti ilgalaikį akinių Jaguar 1523 4717 51 naudojimą ir išlaikyti jų nepriekaištingą išvaizdą, svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Rekomenduojama švelniai nuvalyti lęšius minkšta, sausa mikropluošto šluoste, kad išvengtumėte įbrėžimų. Jei atsiranda stipresnių nešvarumų, galima naudoti specialius akinių valymo skysčius arba švelnų muilo tirpalą, o po to kruopščiai nuplauti vandeniu ir nusausinti. Venkite naudoti buitinius valiklius ar popierinius rankšluosčius, kurie gali pažeisti lęšių paviršių.
Norint apsaugoti akinius Jaguar 1523 4717 51 nuo pažeidimų, rekomenduojama juos laikyti tam skirtame dėkle, kai nenaudojate. Tai apsaugos nuo įbrėžimų, dulkių ir kitų nešvarumų, kurie gali ne tik pabloginti akinių estetiką, bet ir paveikti regėjimo kokybę. Laikydami akinius dėkle, užtikrinsite, kad jie ilgiau išliks geros būklės ir tarnaus jums patikimai. Taip pat svarbu vengti akinių palikti tiesioginiuose saulės spinduliuose ar ant karštų paviršių, nes tai gali deformuoti rėmelius.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Jaguar 1523 4717 51 akiniai yra su poliarizuotais lęšiais? Ne, šis modelis yra korekciniai akiniai, skirti regėjimo aštrumui gerinti, todėl jie neturi poliarizacijos funkcijos. Poliarizuoti lęšiai dažniausiai naudojami saulės akiniuose, siekiant sumažinti atspindžius ir pagerinti matomumą.
Kokie yra papildomi privalumai, renkantis Jaguar 1523 4717 51? Šie akiniai pasižymi patvariu, pilnai uždaru rėmeliu ir klasikiniu apvaliu dizainu, kuris tinka vyrams, vertinantiems stilių ir funkcionalumą. Pilka spalva leidžia lengvai derinti juos su įvairia apranga.
Ką daryti, jei akiniai Jaguar 1523 4717 51 man netiks? Jei akiniai Jums netiks, galite pasinaudoti 30 dienų prekių grąžinimo galimybe. Svarbu, kad prekės būtų grąžintos originalioje pakuotėje ir nepraradusios prekinės išvaizdos.














