Karl Opti Germany T059 C1

Prieinamumas:

iki 13 darbo dienų

Mūsų kaina:

Special Price 23,11 € -70% Regular Price 77,02 €
žemiausia kaina per 30 dienų: 23,11 € ? žemiausia kaina per 30 dienų befor the discount
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.
140 mm
15 mm
40 mm
52 mm
140 mm
Karl Opti Germany T059 C1

100%  GRĄŽINIMO GARANTIJA 
Akiniai neatitiko lūkesčių? Neliūdėk! Mūsų garantija apima galimybę grąžinti korekcinius akinius kartu su akinių lęšiais per 30 dienų 

Patikrink panašius produktus

Madingi Karl Opti T059 C1 akiniai yra puikus pasirinkimas tiems, kas ieško modernių korekcinės optikos. Karl Opti prekės ženklas žinomas dėl savo prabangaus mados požiūrio, todėl šių akinių ne tik labai stilingos, bet ir puikiai pagamintos. 'Stačiakampio' formos jie suteikia jiems modernų išvaizdą, kuris puikiai derinasi su šiuolaikiniais mados tendencijomis. Šie unisex korekciniai akinių rėmeliai su pilna rėmo konstrukcija pagaminti iš aukštos kokybės plastiko, užtikrinančio jų ilgaamžiškumą ir komfortą. Klasikiniu juodu atspalviu rėmeliai tinka daugybei stilių ir pabrėžia jų savininko individualų skonį. Dėka kokybiškų medžiagų, Karl Opti T059 C1 akiniai yra ne tik madingi, bet ir funkcionalūs. korekciniai akiniai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško prekės ženklo rėmelių tiek sau, tiek savo artimiesiems. Dėl universalaus unisex dizaino ir aukštos kokybės pagaminimo, jie yra puiki papildymas kasdieniems aprangos deriniams, pabrėžiant jų nešėjo individualų stilių. Jeigu ieškote madingų ir aukštos kokybės korekcinės optikos, Karl Opti T059 C1 rėmeliai yra puikus pasirinkimas. Juos galima įsigyti internetinėje parduotuvėje Kodano.lt, kur juos taip pat galima išbandyti pasirinktuose KODANO salonuose. Be to, su akimis komplektuojama praktiška dėžutė, užtikrinanti apsaugą ir patogų akinių laikymą. Dėl Karl Opti T059 C1 galite mėgautis ne tik madingu dizainu, bet ir komfortu bei funkcionalumu.
Daugiau informacijos
Kamunisex
Prekės tipasKorekciniai akiniai
Prekės ženklasKarl Opti
Rėmelio formastačiakampis
Tipaspilni
Medžiagaplastikiniai
Rėmelio spalvajuoda
Rėmelio storisplona
Kojelės ilgis [mm]140,00
Stiklo plotis [mm]52,00
Rėmelio aukštis [mm]40,00
Tiltelio plotis [mm]15,00
Rėmelio plotis [mm]140,00
Lankstūs vyriaiNe
Virtuali kabinaNe
Prieinamumasiki 13 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Karl Opti Germany T059 C1
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Karl Opti T059 C1 akinius pagal veido formą ir koks jų dydis tinkamas?

Karl Opti T059 C1 akinių stačiakampis formos dizainas tinka įvairioms veido formoms. Jų universalus dydis yra tinkamas daugumai žmonių.

Kam tinka Karl Opti T059 C1 akinius?

Karl Opti T059 C1 akinius gali naudoti tiek moterys, tiek vyrai, tai puikus pasirinkimas ieškantiems stilingų pilnų rėmų akinių.

Ar Karl Opti T059 C1 akinius pagerina matomumą?

Karl Opti T059 C1 akinių yra korekciniai, kurie, tinkamai derinant juos pas specialistą iš KODANO salonų, padės pagerinti matomumą. Juos taip pat galima naudoti kaip kompiuterio akinius, jei pasirinktos tinkamos socsiai su BlueBlocker apdaila. Vairuotojai gali naudoti juos važiuojant naktį, taip pat pasirinkus tinkamas socsias su BlueBlocker apdaila.

Kaip valyti Karl Opti T059 C1 akinius?

Karl Opti T059 C1 akinių rėmai pagaminti iš plastikinių juostelių juoduose. Norint teisingai juos valyti, rekomenduojama naudoti specialius akinių valymo produktus ir minkštą šluostę, kad išvengtumėte įbrėžimų.

Karl Opti T059 C1 akinius galima įsigyti internetinėje parduotuvėje Kodano.lt. Taip pat galima įsipareigoti susitarti ir išbandyti akinius pasirinktuose KODANO salonuose.

Karl Opti T059 C1 akinių komplekte yra praktiškas dėklas, kuris apsaugo akinius nuo įbrėžimų ir pažeidimų, jas saugant.