Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Lacoste akiniai

3 Item(s)

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

3 Item(s)

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

LACOSTE

Tarp žinomų mados prekių ženklų pasaulyje reikia išvardinti prekės ženklą Lacoste, kuriam būdingas krokodilo formos logotipas. Lacoste tai ne tik įmonė, gaminanti ir projektuojanti drabužius, bet ir korekcinių akinių ir akinių nuo saulės prekės ženklas.

Įmonės aprašymas

Lacoste įmonė įkurta 1933 metais, ją įkūrė Rene Lacoste ir Andre Giller. Viena iš mados prekės ženklo Lacoste įkūrėjų, Rene Lacoste buvo prancūzų tenisisnkė, turėjo didelę sėkmę „Grand Slam: ir Daviso taurės varžybose XX amžiaus 20-aisiais metais. Baigusi sportinę karjerą Rene Lacoste apsisprendė sukurti ir pagaminti idealius marškinėlius teniso žaidimui. Nuo to laiko įmonė palaipsniui kūrė visą klientų gyvenimo filosofiją, remdamasi žinomomis teniso ir sporto vertybėmis.

Iš kur atsidaro krokodilo formos logotipo idėja? Ji atsirado iš čia, kad Rene Lacoste 1927 metais Amerikos spaudoje buvo pavadinta „Aligatore“. Tai įvyko po to, kai jį su Prancūzijos Daviso taurės komandos kapitonu susilažino iš lagamino, pagaminto iš aligatoriaus odos. Lacoste laimėjo rungtynes, laimėjo lažybas ir lagaminą, o tuo pačiu gavo ir Aligatoriaus pavadinimą. Toks slapyvardis Rene buvo skirtas dėl jos atkaklumo ir valios kovoti teniso korte, leidžiančios jai laimėti. Taip trumpai galima aprašyti Lacoste logotipo atsiradimo legendą. Lacoste įmonė savo veikloje pardavinėjo marškinėlius tenisininkams, golfo žaidėjams ir jūrininkams. Vėliau, Lacoste logotipas atsirado ant įvairių priedų, kurie pildė drabužius ir net ant avalynės. Šiandien Lacoste kaip jau ir buvo pasakyta, projektuoja ir korekcinius akinius bei akinius nuo saulės.

Įmonės savybės

Savo veikloje įmonė Lacoste dešimtmečius vadovaujasi taikos ir kad veikloje nebūtų agresijos propagavimu. Sąžiningos žaidimo taisyklės jai yra labai artimos.

Savybės, kurios geriausiai apibūdina Lacoste gaminius, įskaitant akinius nuo saulės Lacoste ir korekcinius akinius Lacoste, tai komfortas ir kokybė. Lacoste prekės ženklo reputacijos rodiklis tai būtent komfortas ir kokybė. Visi jo gaminiai yra išskirtiniai ir originalūs. Lacoste stilius tai klasikinio, sportinio stiliaus derinys su šiuolaikinėmis tendencijomis madoje. Lacoste akiniai yra elegantiški ir nesenstantys. Turi nepakartojamą išvaizdą, juos galima apibrėžti kaip skoningus ir funkcionalius.