Levi's LV 1002 807 49
iki 13 darbo dienų
Mūsų kaina:
Kodėl Levi's LV 1002 807 49 yra puikus pasirinkimas kasdienai?
Levi's LV 1002 807 49 – tai korekciniai akiniai, sukurti moterims, vertinančioms derinio tarp praktiškumo ir stiliaus. Šie akiniai išsiskiria savo nestandartine forma ir klasikine juoda spalva, kuri lengvai priderinama prie įvairių garderobo stilių. Dėl pilnų, kokybiškų rėmelių jie ne tik patogūs nešioti, bet ir suteikia akims papildomą apsaugą. Levi's prekės ženklas, žinomas dėl savo ilgaamžiškumo ir autentiškumo, šiuose akiniuose atskleidžia savo požiūrį į kokybiškus ir funkcionalius aksesuarus.
Kuo pasižymi šie juodi, moteriški Levi's akiniai?
Šie moteriški Levi's akiniai modelis LV 1002 807 49 pagaminti atkreipiant dėmesį į detales ir naudojant kokybiškas medžiagas. Pilni, juodi rėmeliai suteikia tvirtumo ir ilgaamžiškumo, o nestandartinė forma leidžia išsiskirti iš minios subtiliu būdu. Dėl apgalvotos konstrukcijos akiniai yra patogūs net ir ilgai juos nešiojant, todėl puikiai tinka kaip kasdienis aksesuaras. Tai praktiškas pasirinkimas, kuris papildys jūsų įvaizdį ir užtikrins aiškų regėjimą.
Kaip Levi's LV 1002 807 49 akinius pritaikyti kasdienybėje?
Su Levi's LV 1002 807 49 akiniais galėsite mėgautis komfortu visą dieną, nesvarbu, ar dirbate biure, skaitote knygą namuose, ar leidžiate laiką mieste. Klasikinė juoda spalva ir moderni, nestandartinė forma lengvai dera tiek prie formalesnio, tiek prie laisvalaikio stiliaus. Šie akiniai yra puikus pasirinkimas moterims, kurios ieško stilingo ir kartu funkcionalaus aksesuaro, užtikrinančio puikų matomumą ir patogumą kiekvieną akimirką. Be to, galite pasinaudoti virtualaus matavimosi galimybe, kad įsitikintumėte, jog akiniai puikiai tiks būtent jums.
Kodėl verta rinktis Levi's akinius Kodano.lt?
Rinkdamiesi Levi's LV 1002 807 49 akinius Kodano.lt parduotuvėje, pasirenkate patikimumą ir patogumą. Mes siūlome tik originalius produktus, todėl galite būti tikri dėl jų kokybės ir autentiškumo. Patogus apsipirkimas internetu ir galimybė grąžinti prekes per 30 dienų suteikia papildomą saugumo jausmą. Tai apgalvotas pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybiškus, stilingus ir funkcionalius akinius, užtikrinančius ilgalaikį komfortą ir puikų įvaizdį.
| Kam | jai |
|---|---|
| Prekės tipas | Korekciniai akiniai |
| Prekės ženklas | Levi's |
| Rėmelio forma | nestandartinis |
| Tipas | pilni |
| Medžiaga | plastikiniai |
| Rėmelio spalva | juoda |
| Kojelės ilgis [mm] | 145,00 |
| Stiklo plotis [mm] | 49,00 |
| Rėmelio aukštis [mm] | 45,00 |
| Tiltelio plotis [mm] | 19,00 |
| Rėmelio plotis [mm] | 133,00 |
| Lęšio įstrižainė [mm] | 49,00 |
| Lankstūs vyriai | Ne |
| Su klipsais | Ne |
| Virtuali kabina | Taip |
Kaip išsirinkti Levi's LV 1002 807 49 pagal veido formą?
Renkantis akinius, svarbu atsižvelgti į veido formą, kad akiniai derėtų harmoningai. Levi's LV 1002 807 49 modelis, pasižymintis nestandartine forma, puikiai tiks įvairioms veido formoms, tačiau ypač gerai atrodys su ovaliais ar šiek tiek kampuotesniais veidais, suteikdamas jiems subtilumo ir išbaigtumo. Pilnai uždari, juodi rėmeliai suteikia klasikinį, tačiau modernų akcentą, kuris gali papildyti įvairius stilius. Jei abejojate, ar šie akiniai jums tinka, galite pasinaudoti virtualiu matavimosi įrankiu, kuris padės vizualizuoti, kaip modelis atrodys ant jūsų veido ir užtikrins tinkamiausią pasirinkimą.
Kam tinkamas Levi's LV 1002 807 49 modelis?
Šie Levi's LV 1002 807 49 akiniai yra skirti moterims, kurios vertina stilių ir kokybę. Juodi, nestandartinės formos, pilnai uždari rėmeliai suteikia išskirtinumo ir gali tapti jūsų įvaizdžio akcentu. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam nešiojimui, suteikiantis ne tik estetinį malonumą, bet ir užtikrinantis komfortą. Šie korekciniai akiniai padeda pagerinti regėjimo aštrumą ir komfortą, kas ypač svarbu dirbant ar užsiimant veikla, reikalaujančia geros regos. Juos galima pritaikyti prie įvairių aprangos stilių, nuo laisvalaiškio iki formalesnių progų, todėl jie yra universalus pasirinkimas.
Ar Levi's LV 1002 807 49 apsaugo regėjimą ilgam laikui?
Levi's LV 1002 807 49 yra korekciniai akiniai, skirti gerinti regėjimo aštrumą ir užtikrinti vizualinį komfortą. Nors jie tiesiogiai nesuteikia apsaugos nuo UV spindulių, kaip saulės akiniai, tinkamai parinktos ir pritaikytos korekcinės lęšės gali padėti sumažinti akių nuovargį ir pagerinti matymo kokybę ilgalaikio naudojimo metu. Tinkama akių priežiūra ir reguliarūs patikrinimai pas specialistus yra svarbūs jūsų regėjimo sveikatai palaikyti. Šie akiniai padeda užtikrinti aiškesnį ir patogesnį matymą kasdienėje veikloje.
Kaip tinkamai prižiūrėti Levi's LV 1002 807 49?
Norint, kad jūsų Levi's LV 1002 807 49 akiniai tarnautų ilgai ir išlaikytų nepriekaištingą išvaizdą, svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Rekomenduojama naudoti minkštą mikropluošto šluostę, skirtą akinių valymui, kad būtų išvengta įbrėžimų ant lęšių. Jei reikia gilesnio valymo, galite naudoti specialius akinių valymo skysčius arba tiesiog šiltą vandenį, o po to atsargiai nusausinti šluoste. Laikykite akinius visada sausame ir saugiame vietoje, pageidautina originaliame dėkle, kad apsaugotumėte juos nuo pažeidimų ir dulkių. Atsakinga priežiūra užtikrins ilgalaikį komfortą ir aiškų matymą.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar šie akiniai tinka vyrams?
Nors Levi's LV 1002 807 49 modelis yra klasifikuojamas kaip moteriškas, dėl savo universalaus dizaino ir nestandartinės formos, jis gali puikiai tikti ir vyrams, vertinantiems modernią estetiką ir ieškantiems išskirtinio aksesuaro. Svarbiausia, kad akiniai patogiai priglustų ir atitiktų jūsų asmeninį stilių.
Ką reiškia "pilnai uždari rėmeliai"?
Pilnai uždari rėmeliai reiškia, kad lęšės yra visiškai apsuptos rėmelio, suteikdamos akiniams tvirtumo ir klasikinę išvaizdą. Tai užtikrina, kad lęšės yra gerai apsaugotos ir akiniai atrodo solidžiai bei patikimai.
Ar galiu šiuos akinius grąžinti, jei jie netiks?
Taip, Kodano.lt siūlo 30 dienų prekių grąžinimo galimybę, tad jei akiniai jums netiks arba nepatiks, galėsite juos grąžinti per nustatytą laikotarpį, užtikrinant jūsų apsipirkimo saugumą ir pasitenkinimą.














