Live Daily Disposable 30 vnt.

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

21,50 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Live Daily Disposable tai lęšiai pagaminti iš deguoniui pralaidžios silikono-hidrogelio medžiagos. Tai yra garsaus Cooper Vision prekės ženklo produktas. Vienos dienos režimo dėka lęšiai suteikia patogumo jausmą ir matymo kokybę.

 
Silikono-hidrogelio medžiaga - lęšiai yra pagaminti iš Somofilcon A medžiagos. Tai minkšta, sveika ir saugi akims medžiaga. Ji taip pat pasižymi dideliu deguonies pralaidumu, todėl vartotojas visą dieną gali mėgautis tinkama regėjimo kokybe.
Akių drėkinimas visą dieną - lęšių drėkinimo laipsnis sudaro 56%. Didelis vandens kiekis naudojant AquaGen technologiją reiškia, kad vanduo yra rišamas tiek medžiagoje, tiek ant lęšio paviršiaus. Tai natūraliai sudrėkinto lęšio garantija per visą dieną.
Filtras UV - akių apsauga yra labai svarbi. Live lęšiuose panaudotas UV filtras, apsaugantis nuo saulės spindulių, blokuojantis iki 98% UVB spindulių ir 78% UVA spindulių.
Greitas prisitaikymas prie akies - dėl lanksčios, minkštos lęšio medžiagos jis greitai prisitaiko prie natūralios vartotojo akies formos. Po prisitaikymo lęšis yra nepastebimas nešiojimo metu.
Dideli korekciniai stiprumai - Live Daily Disposable
Dideli korekciniai stiprumai - Live kontaktiniai lęšiai galimi su dideliu stiprumo diapazonu. Šiuos lęšius gali nešioti asmenys kovojantys su neryškiu matymu trumpais ir dideliais atstumais.
Nereikia papildomos priežiūros - Live lęšiai yra skirti naudoti vieną dieną. Todėl jiems nereikia papildomų išlaidų susijusių su lęšių priežiūrą. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai įsidėti lęšius ir vakare juos išimti ir išmesti, kad kitą rytą būtų galima paimti naują porą.
 

Vienadienių Live lęšių charakteristika

 

Live kontaktiniai lęšiai naudoja AquaGen technologiją. Dėl didelio vandens kiekio (56%) vartotojas gali džiaugtis geru matytu per visą dieną. Vanduo yra surištas tiek paviršiuje, tiek lęšio medžiagoje. Dėl to lęšis visą laiką natūraliai sudrėkintas. Silikono-hidrogelio medžiaga, pasižyminti dideliu deguonies pralaidumu, o tai lemia, kad lęšiai yra sveiki ir saugūs akims. Papildomas pranašumas yra UV filtras, apsaugantis nuo neigiamo saulės radiacijos poveikio. Vienadienius Live lęšius lengva įsidėti ir išsiimti.

 

Kam skirti lęšiai Live Daily Disposable?

 

Live Daily Disposable lęšiai yra skirti naudoti kasdien. Vienos dienos režimas leidžia mėgautis kontaktinių lęšių patogumu, nereikia jaudintis dėl tinkamos jų priežiūros. Live yra skirti žmonėms kenčiantiems nuo toliaregystės ir trumparegystės. Mielai juos pasirenka pacientai, ieškantys patogių sprendimų, vertinantys minkštą silikoninę-hidrogelinę Somofilcon A medžiagą, patogumą, vartotojai, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą bei naudoja pakaitomis korekcinius akinius ir kontaktinius lęšius. Tai taip pat pasiūlymas žmonėms, nepatenkintiems iki šiol naudotais regėjimo korekcijos sprendimais (pvz., Jiems nepatiko kitų rūšių lęšiai).

Naudojant vienadienius Live lęšius vartotojas gali pamiršti apie specialią lęšių priežiūrą. Jiems nereikia naudoti priežiūros skysčių ar konteinerių. Kiekvieną dieną įsidedama nauja lęšių pora, kuri yra ne tik patogi, bet ir saugi bei higieniškai.

Pakuotėje yra 30 vienkartinių lęšių, leidžiančių taisyti regėjimo defektus.

 

Live Daily Disposable lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Live lęšiai
Gamintojas COOPER VISION
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,6
Diametras 14,0
Dk/t 86 x 10-9
Drėkinimas 56%
Medžiaga Somofilcon A
Technologija AquaGen
Filtrai UV 98% UVB, 78% UVA
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasKiti
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Live Daily Disposable 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Live Daily Disposable 30 vnt. lęšius?

Live Daily Disposable 30 vnt. lęšius galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometru. Jie prieinami 30 vienetų pakuotėse, užtikrinančiose patogų ir ilgalaikį tiekimą. Be to, šie lęšiai turi AquaGen technologiją, kuri užtikrina 55% efektyvų drėkinimą, didindama dėvėjimo komfortą visą dieną.

Ar Live Daily Disposable lęšiai yra saugūs?

Taip, Live Daily Disposable lęšiai yra saugūs naudoti, ypač dėl jų vienkartinio pobūdžio. Kiekviena pora yra nauja ir atskirai supakuota, tai mažina akių infekcijų riziką, susijusią su lęšių pakartotiniu naudojimu. Be to, jie pagaminti iš Somofilcon A medžiagos, kuri yra švelni akims.

Kokiam regėjimo sutrikimui skirti Live Daily Disposable lęšiai?

Live Daily Disposable lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, nes jie yra su sferinio tipo korekcija.

Kaip dėvėti Live Daily Disposable lęšius?

Prieš dėvint Live Daily Disposable lęšius visada būtina kruopščiai nuplauti ir nusausinti rankas. Tada išimkite lęšį iš pakuotės ir padėkite jį ant rodomojo piršto galiuko. Laikydami vokus, švelniai padėkite lęšį į akių centrą ir atleiskite vokus.

Kaip nuimti Live Daily Disposable lęšius?

Norėdami nuimti Live Daily Disposable lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir naudokite nykštį bei rodomąjį pirštą švelniai paspausti ant lęšio, kad jį išimtumėte. Vienadienio naudojimo lęšiai nereikalauja valymo ar saugojimo.