Lunari RB5204 C1 51
iki 11 darbo dienų
Mūsų kaina:
Ar ieškote akinių, kurie pakeistų Jūsų kasdienybę ir suteiktų pasitikėjimo savimi?
Atraskite Lunari RB5204 C1 51 – akinius korekcinius, sukurtus tiems, kurie vertina ne tik nepriekaištingą regėjimą, bet ir stiliaus subtilumus. Šie akiniai nėra tiesiog regėjimo priemonė; tai Jūsų asmenybės tęsinys, kruopščiai suderintas su naujausiomis tendencijomis ir Jūsų poreikiais. Pajuskite skirtumą nuo pirmo užsidėjimo akimirkos: lengvumas, komfortas ir aiškumas, kuris leis Jums matyti pasaulį naujai. Su Lunari RB5204 C1 51 Jūs ne tik matysite geriau, bet ir jausitės geriau, pasitikėdami savo išvaizda kiekvienoje situacijoje. Tai sprendimas, kuris integruojasi į Jūsų gyvenimą, suteikdamas neprilygstamą patogumą ir estetinį pasitenkinimą. Leiskite sau patirti šią transformaciją ir atrasti naują Jūsų, lydimą nepriekaištingo stiliaus ir funkcionalumo, versiją. Šie akiniai – tai investicija į Jūsų gerovę ir saviraišką, kurios atnešamą naudą pajusite kiekvieną dieną, kiekviename žvilgsnyje.
Kuo išskirtiniai šie modernūs korekciniai akiniai?
Pagaminti iš aukščiausios kokybės acetato, Lunari RB5204 C1 51 akiniai pasižymi išskirtiniu lengvumu ir ilgaamžiškumu. Ši medžiaga ne tik suteikia akiniams prabangią išvaizdą, bet ir užtikrina ypatingą komfortą dėvint visą dieną. Kiekvienas akinių elementas, nuo kruopščiai suformuotų vyrių iki preciziškai apdirbtų lęšių tvirtinimo vietų, liudija apie gamintojo siekį tobulumui. Klasikinė, tačiau moderni forma puikiai dera prie įvairių veido bruožų, o subtili, bet ryški C1 spalva suteikia akiniams universalumo ir elegancijos. Dėl savo ergonomiškos konstrukcijos šie akiniai tolygiai paskirsto svorį, taip eliminuodami spaudimo taškus ir užtikrindami maksimalų komfortą net ir ilgai juos dėvint. Tai ne tik akinių rėmeliai, bet ir kruopščiai suprojektuotas aksesuaras, skirtas Jūsų patogumui ir stiliui, atlaikantis laiko išbandymus ir kasdienio naudojimo iššūkius.
Kaip Lunari RB5204 C1 51 pagerins Jūsų kasdienybę?
Šie akiniai yra idealus pasirinkimas tiek profesionaliam darbui biure, tiek aktyviam laisvalaikiui. Integruota BlueBlocker technologija efektyviai filtruoja žalingą mėlyną šviesą, sklindančią iš skaitmeninių ekranų, taip sumažindama akių nuovargį ir gerindama miego kokybę – nepakeičiama funkcija dirbantiems prie kompiuterio ar daug laiko praleidžiantiems su išmaniaisiais įrenginiais. Taip pat šie akiniai yra puikus pasirinkimas vairuojantiems, nes BlueBlocker technologija padeda sumažinti akinimą ir pagerinti matomumą naktį ar esant prastoms oro sąlygoms. Jų universalus dizainas leidžia lengvai derinti juos prie bet kokios aprangos, nuo formalaus kostiumo iki laisvalaikio drabužių, užtikrinant, kad visada atrodysite stilingai ir pasitikėdami savimi. Lunari RB5204 C1 51 – tai praktiškas sprendimas, kuris atlieka kelias funkcijas, palengvindamas Jūsų kasdienybę ir suteikdamas daugiau komforto bei aiškumo kiekvienoje situacijoje, nepriklausomai nuo aplinkybių ar veiklos.
Ar verta rinktis Lunari RB5204 C1 51 akinius iš Kodano.lt?
Įsigydami Lunari RB5204 C1 51 akinius mūsų internetinėje parduotuvėje Kodano.lt, Jūs pasirenkate ne tik stilių ir kokybę, bet ir patikimumą bei išskirtinį klientų aptarnavimą. Mes užtikriname 100% originalius produktus, kuriems suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija, todėl galite būti ramūs dėl savo pirkinio ilgaamžiškumo ir kokybės. Mūsų siūlomas 30 dienų grąžinimo laikotarpis leidžia Jums apsispręsti be rizikos – jei akiniai Jums netiks, galėsite juos lengvai grąžinti. Papildomai, užsakymams virš 50 €, siūlome nemokamą pristatymą visoje Lietuvoje, o tai reiškia, kad Jūsų nauji akiniai atkeliaus tiesiai į Jūsų namus greitai ir patogiai. Kiekvienas akinių komplektas papildomai supakuojamas į stilingą, firminį dėklą, kuris ne tik apsaugo akinius nuo pažeidimų, bet ir tampa puikiu aksesuaru, papildančiu Jūsų įvaizdį. Rinkdamiesi mus, renkatės patikrintą kokybę, patogumą ir užtikrintumą.
| Kam | jai |
|---|---|
| Prekės tipas | Korekciniai akiniai |
| Prekės ženklas | Lunari |
| Rėmelio forma | katies akys |
| Tipas | pilni |
| Medžiaga | plastikiniai |
| Rėmelio spalva | juoda |
| Kojelės ilgis [mm] | 140,00 |
| Stiklo plotis [mm] | 52,00 |
| Rėmelio aukštis [mm] | 43,00 |
| Tiltelio plotis [mm] | 15,00 |
| Rėmelio plotis [mm] | 132,00 |
| Lęšio įstrižainė [mm] | 52,00 |
| Lankstūs vyriai | Taip |
| Su klipsais | Ne |
| Virtuali kabina | Taip |
Kaip išsirinkti Lunari RB5204 C1 51 pagal veido formą?
Pasirinkus tinkamus akinius, svarbu atsižvelgti į veido formą, kad akiniai ne tik atrodytų stilingai, bet ir pabrėžtų jūsų privalumus. Lunari RB5204 C1 51, pasižymintys populiaria „katės akies“ forma, puikiai dera su įvairiomis veido formomis, ypač su apvaliais ir ovaliais veidais. Ši forma suteikia veidui daugiau išraiškingumo ir gali vizualiai jį šiek tiek pailginti, suteikiant subtilų patrauklumą. Juodi, pilni rėmeliai suteikia klasikės ir universalumo, todėl šie akiniai taps puikiu pasirinkimu daugeliui.
Renkantis akinius, atkreipkite dėmesį į proporcijas tarp akinių pločio ir veido pločio. Lunari RB5204 C1 51 modelio, kurio lęšio plotis yra 51 mm, dydis yra universalus ir tinka daugumai žmonių. Svarbu, kad akiniai nenuslystų nuo nosies ir nespaustų smilkinių. Teisingai parinktas dydis užtikrina ne tik estetinį vaizdą, bet ir komfortą visą dieną. Mūsų parduotuvėje Kodano.lt galite pasinaudoti virtualaus matavimosi funkcija, kuri padės jums lengviau apsispręsti.
Kvadratinės veido formos savininkams rekomenduojama rinktis akinius, kurie šiek tiek sušvelnintų veido bruožus. „Katės akies“ formos akiniai, tokie kaip Lunari RB5204 C1 51, gali puikiai subalansuoti aštrius kampus ir suteikti veidui minkštesnį įspūdį. Svarbu, kad viršutinė akinių linija nebūtų platesnė nei veido skruostikauliai. Ovalios veido formos žmonėms tinka beveik bet kokia akinių forma, todėl šie Lunari akiniai bus saugus ir stilingas pasirinkimas. Ovalus veidas yra laikomas proporcingiausiu, todėl svarbiausia – išlaikyti harmoniją.
Apvalios veido formos žmonėms, norintiems vizualiai pailginti veidą, „katės akies“ formos akiniai yra puikus pasirinkimas. Jie vizualiai sutrumpina veido plotį ir pailgina jo ilgį. Svarbu, kad akiniai nebūtų per dideli ir nepridengtų antakių. Jei jūsų veidas pailgas, galite rinktis platesnius akinius, kurie vizualiai sutrumpins veidą. Lunari RB5204 C1 51 modelio juodi rėmeliai suteikia akcentą, kuris gali pakoreguoti veido proporcijas. Nepamirškite atkreipti dėmesio į tai, kaip akiniai atrodo užsidėjus – jie turėtų atrodyti natūraliai ir harmoningai.
Kam tinkamas Lunari RB5204 C1 51 modelis?
Lunari RB5204 C1 51 yra moteriškas akinių modelis, sukurtas atsižvelgiant į modernias tendencijas ir eleganciją. Šie korekciniai akiniai puikiai tiks moterims, kurios vertina stilių ir kokybę. Juodi, pilni rėmeliai ir „katės akies“ forma suteikia akiniams išskirtinumo ir subtilaus patrauklumo, todėl jie taps neatsiejama jūsų garderobo dalimi. Tai puikus pasirinkimas moterims, norinčioms pabrėžti savo individualumą ir atrodyti stilingai kasdien.
Šis modelis ypač tinka moterims, kurios ieško universalių akinių, derančių prie įvairių progų – nuo kasdienių susitikimų su draugais iki svarbių verslo susitikimų. Juoda spalva yra klasikinė ir visada madinga, todėl šie akiniai lengvai derės prie bet kokios aprangos. Pilni rėmeliai suteikia akiniams tvirtumo ir ilgaamžiškumo, o „katės akies“ forma – subtilaus žavesio. Tai puikus pasirinkimas moterims, kurios nori atrodyti moderniai ir pasitikėti savimi.
Jei ieškote akinių, kurie ne tik koreguotų regėjimą, bet ir taptų stilingu aksesuaru, Lunari RB5204 C1 51 yra puikus pasirinkimas. Jų dizainas suderina klasiką ir modernumą, todėl jie atrodys madingai ilgą laiką. Tai investicija į jūsų stilių ir savijautą. Galite rinktis šiuos akinius, jei norite atnaujinti savo įvaizdį arba tiesiog ieškote kokybiškų ir patogių akinių kasdieniam naudojimui. Dauguma mūsų klientų, įsigijusių šiuos akinius, dalijasi teigiamomis atsiliepimais apie jų patogumą ir stilių.
Atsižvelgiant į tai, kad Kodano.lt parduodame tik originalius ir sertifikuotus produktus, galite būti tikri dėl Lunari RB5204 C1 51 kokybės ir autentiškumo. Mes siūlome 24 mėnesių gamintojo garantiją ir 30 dienų prekių grąžinimą, todėl pirkimas pas mus yra visiškai saugus. Jei nerandate tinkamo modelio ar turite klausimų, mūsų specialistai visada pasiruošę padėti ir patarti, kaip išsirinkti geriausius Lunari RB5204 C1 51 akinius jums.
Ar Lunari RB5204 C1 51 apsaugo regėjimą ilgam laikui?
Lunari RB5204 C1 51 yra korekciniai akiniai, skirti regėjimo aštrumui gerinti. Nors jie patys savaime neturi specialių UV filtrų, kaip akiniai nuo saulės, svarbu suprasti, kad kokybiški korekciniai lęšiai gali padėti sumažinti akių nuovargį, ypač dirbant prie kompiuterio ar skaitant ilgą laiką. Tinkamai parinkti lęšiai ir korekcija gali užkirsti kelią tolimesniam regėjimo silpnėjimui ir pagerinti bendrą akių būklę.
Norint užtikrinti maksimalią akių apsaugą, rekomenduojama rinktis lęšius su papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, mėlynos šviesos filtru ar anti-reflekcine danga. Mėlynos šviesos filtras ypač svarbus, jei daug laiko praleidžiate prie skaitmeninių ekranų – jis apsaugo akis nuo žalingo mėlynos šviesos poveikio. Anti-reflekcinė danga sumažina atspindžius, pagerina matomumą ir sumažina akių nuovargį. Tokie sprendimai, kartu su teisinga korekcija, prisideda prie ilgalaikės akių sveikatos.
Nors Lunari RB5204 C1 51 modelis yra dizainas, svarbu atsiminti, kad patys lęšiai yra esminis regėjimo korekcijos elementas. Kodano.lt siūlome platų lęšių pasirinkimą, kuriuos galite pritaikyti pagal savo individualius poreikius. Konsultacija su mūsų optikos specialistais padės jums pasirinkti tinkamiausius lęšius, kurie užtikrins ne tik puikų regėjimą, bet ir maksimalią apsaugą jūsų akims. Tai svarbi investicija į jūsų akių sveikatą ateityje.
Jei ieškote akinių, kurie papildomai apsaugotų nuo saulės spindulių, galite apsvarstyti galimybę rinktis fotochrominius lęšius. Jie tamsėja saulėje ir šviesėja patalpoje, taip užtikrindami komfortą ir apsaugą įvairiomis sąlygomis. Tokie lęšiai gali būti derinami su Lunari RB5204 C1 51 rėmeliais, suteikiant jums universalų sprendimą. Nepamirškite, kad reguliarūs patikrinimai pas akių gydytoją yra būtini norint palaikyti gerą regėjimą ir laiku pastebėti galimas problemas.
Kaip tinkamai prižiūrėti Lunari RB5204 C1 51?
Norint, kad jūsų Lunari RB5204 C1 51 akiniai tarnautų ilgai ir išlaikytų nepriekaištingą išvaizdą, svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Rekomenduojame naudoti minkštą mikropluošto šluostę, skirtą akiniams valyti. Ji efektyviai pašalina dulkes, pirštų atspaudus ir kitus nešvarumus, nebraižydama lęšių paviršiaus. Švarūs lęšiai užtikrina gerą matomumą ir apsaugo akis nuo nereikalingo apkrovimo.
Venkite naudoti popierinius rankšluosčius, servetėles ar drabužių kraštus akiniams valyti. Šios medžiagos gali būti šiurkščios ir palikti smulkių įbrėžimų ant lęšių, kurie laikui bėgant gali pabloginti matomumą ir optines savybes. Jei norite kruopščiau išvalyti akinius, galite juos švelniai nuplauti po drungnu vandeniu ir naudoti nedidelį kiekį neutralaus muilo. Po to kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite minkšta mikropluošto šluoste.
Svarbu tinkamai laikyti akinius, kai nenaudojate. Visada naudokite jiems skirtą dėklą. Dėklas apsaugo akinius nuo mechaninių pažeidimų, įbrėžimų ir dulkių. Tai ypač svarbu keliaujant ar laikant akinius rankinėje ar kuprinėje. Tinkama laikysena padeda išsaugoti akinių formą ir funkcionalumą, užtikrinant, kad jūsų Lunari RB5204 C1 51 atrodytų kaip nauji.
Reguliarus akinių valymas ir priežiūra ne tik palaiko jų estetinę išvaizdą, bet ir užtikrina optimalų matymą bei apsaugą jūsų akims. Jei pastebite, kad akiniai pradeda slysti, atsilaisvinę užaštrėjimai gali būti lengvai sureguliuoti pas optiką. Nepamirškite, kad Kodano.lt siūlome nemokamą pristatymą su Kodano.lt MAX, todėl galite lengvai atnaujinti savo akinių priežiūros priemones.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Lunari RB5204 C1 51 akiniai tinka vyrams?
Nors šis modelis yra klasifikuojamas kaip moteriškas, dėl savo universalaus dizaino ir juodos spalvos, jis gali puikiai tikti ir vyrams, kurie vertina „katės akies“ formą ir ieško stilingų, išraiškingų akinių. Svarbiausia, kad akiniai patiktų ir atitiktų jūsų asmeninį stilių.
Ką reiškia „pilni“ rėmeliai?
„Pilni“ rėmeliai reiškia, kad lęšius visiškai supa medžiaga (šiuo atveju, metalas), suteikiant akiniams tvirtumo ir klasikinę išvaizdą. Tai priešingybė pusiau rėmeliams (kur lęšius supa tik viršutinė dalis) ar be rėmelių (kur lęšiai visiškai neturi rėmelio).
Ar galiu užsisakyti Lunari RB5204 C1 51 su individualiais lęšiais?
Taip, Kodano.lt siūlome galimybę užsakyti korekcinius akinius su individualiai pritaikytais lęšiais. Pasirinkę šį modelį, galėsite pasirinkti lęšius pagal savo regėjimo poreikius, įskaitant skirtingus stiprumus ar papildomas funkcijas.














