Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Mediniai akiniai

12 prekė(s)

Mažėjantis
  Filter

Tinklelis  Sąrašas 

12 prekė(s)

Mažėjantis
  Filter

Tinklelis  Sąrašas 

MEDINIAI RĖMELIAI

Optikos rinkoje kasmet pasirodo naujienos, tame tarpe ir medžiagos akinių gaminimui. Vis daugiau populiarumo įgauna netipinės žaliavos pvz. medis. Mediniai akiniai tapo populiariu papildiniu tarp žvaigždžių, sportininkų ir asmenų siekiančių tendencijų.

Medinių rėmelių charakteristika

Mediniai akiniai gali būti naudojami įvairiose variantuose, priklausomai nuo panaudotos medžiagos. Galime išskirti bambukinius akinius, beržinius, iš kriaušės ar net iš perdirbtų riedlenčių. Jų bendras ir išskirtinis bruožas yra ilgaamžiškumas ir lengvumas. Mažo svorio dėka nespaudžia veido ir nepalieka ant nosies pėdsakų, kas dažniausiai pasitaiko nešiojant metalinius rėmelius. Tvirtos konstrukcijos dėka tarnaus ilgus metus. Jų papildoma, labai praktiška savybė yra plūduriavimas ant vandens paviršiaus. Todėl galime nebijoti pamesti akinių besimaudant. Kartu su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip acetatas bei metalas, atsiranda originalūs modeliai, kurie įtiks net įnoringiausiam akinių nešiotojui. Jų didžiausia savybė yra natūralios kilmės žaliavos, todėl gaminys yra draugiškas gamtai.

Kam skirti mediniai rėmeliai?

Mediniai rėmeliai yra idealūs aktyviems asmenims, besivaikantiems mados ir vertinantiems komfortą. Plūduriavimo ant vandens paviršiaus dėka, puikiai tiks sportininkams bei vandens pramogų mylėtojams. Nešablonį dizainą pamils mados, originalaus stiliaus mylėtojai ir artistinės sielos. Tai puikus pasirinkimas sąmoningų pirkinių ir ekologinių prekių šalininkams.