Olivier X 1269S C1

Prieinamumas:

iki 11 darbo dienų

Mūsų kaina:

Special Price 32,04 € -30% Regular Price 45,77 €
žemiausia kaina per 30 dienų: 32,04 € ? žemiausia kaina per 30 dienų befor the discount
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.
145 mm
20 mm
44 mm
46 mm
128 mm

Olivier X 1269S C1

Patikrink panašius produktus

Madingi akiniai Olivier X 1269S C1 yra elegantiški moteriški rėmai, puikiai tinka moterims, mėgstančioms madą ir stilių. Olivier X prekės ženklas žinomas dėl prabangių produktų, kurių kokybė yra labai aukšta. Akių formos rėmuose "Apvalūs" suteikia jiems unikalų ir modernų išvaizdą, kuris puikiai pabrėžia nešiančiosios individualų charakterį. Rėmai, pagaminti iš tvirtų plastikinių medžiagų, užtikrina patogumą ir patogumą naudojimo metu. Akiniai Olivier X 1269S C1 yra ne tik madingi priedai, bet ir funkcionalūs elementai, rūpinantis akies sveikata. Jie puikiai tinka kaip korekciniai akiniai, užtikrinant tikslų regos koregavimą. Su jais galima pasirinkti idealius lęšius, kad užtikrintumėte pilną patogumą ir aštrų matymą kasdieniame naudojime. Moteriški saulės akiniai Olivier X 1269S C1 turi UV 3 kategoriją, tai reiškia aukštą apsaugą nuo žalingų saulės spindulių. Tai užtikrina veiksmingą apsaugą akims bet kokiose sąlygose, apsaugant nuo per didelio saulės spindulių poveikio. Akiniai Olivier X 1269S C1 yra ne tik mada, bet ir praktiškas sprendimas tiems, kurie praleidžia daug laiko prie kompiuterio. Dėl galimybės derinti lęšius su BlueBlocker dangteliu, šie akiniai gali tapti puikiu pasirinkimu tiems, kurie yra pažeidžiami dėl žalos, kurią sukelia mėlyna šviesa, išspjauta iš elektroninių prietaisų ekranų. Vairuotojams Olivier X 1269S C1 akiniai su BlueBlocker lęšiais gali būti naudingas pasiūlymas važiuoti naktį. Atitinkamai parinkti lęšiai padeda sumažinti automobilio žibintų šviesos blizgesį, užtikrinant geresnį matomumą ir patogų važiavimą tamsiu paros metu. Olivier X prekės ženklą galima įsigyti internetinėje parduotuvėje Kodano.lt, kur taip pat galima pasinaudoti rinkimuose pasirinktuose KODANO salonuose. Kaiserė tokia pat yra pridedama prie akinių, užtikrinanti papildomą apsaugą ir saugojimą, todėl jos yra patogūs ir praktiški kasdieniame naudojime.
Daugiau informacijos
Kamjai
Prekės tipasAkinia inuo saulės
Prekės ženklasOlivier X
Rėmelio formaapvalus
Tipaspilni
Medžiagaplastikiniai
Rėmelio spalvajuoda, ruda
Rėmelio storisplona
Kojelės ilgis [mm]145,00
Stiklo plotis [mm]46,00
Rėmelio aukštis [mm]44,00
Tiltelio plotis [mm]20,00
Rėmelio plotis [mm]128,00
poliarizacijaTaip
UV filtrų kategorija3
Lankstūs vyriaiNe
Virtuali kabinaNe
Prieinamumasiki 11 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Olivier X 1269S C1
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti akiniai Olivier X 1269S C1 veidui ir koks bus tinkamas jų dydis?

Akiniai Olivier X 1269S C1 turi apvalias, pilnas plastikines rėmelius juodoje spalvoje. Dėl jų formos jie puikiai tiks daugybei veido formų, suteikdami jiems charakterio. Akių dydį galite pritaikyti prie individualių poreikių pasirinkdami tinkamą variantą internetinėje parduotuvėje Kodano.lt arba pas optometristą KODANO salonuose.

Kam tinka akiniai Olivier X 1269S C1?

Akiniai Olivier X 1269S C1 yra skirti moterims, kurios vertina ypatingą dizainą ir aukštą kokybę. Dėl klasikinės formos jie bus puiki kasdieninės aprangos papildymas, suteikiantis jai elegancijos.

Ar akiniai Olivier X 1269S C1 pagerina regėjimą?

Akiniai Olivier X 1269S C1 buvo suprojektuoti kaip saulės akiniai, jie nėra korekcinių lęšių.

Kaip prižiūrėti akinius Olivier X 1269S C1?

Kad išlaikyti akinius Olivier X 1269S C1 nepriekaištingoje būklėje, rekomenduojama reguliariai juos valyti minkštu šluoksniu ir specialiu stiklų valymo preparatu. Vengti naudoti alkoholį turinčius produktus, kad išvengtumėte paviršiaus pažeidimų. Akinius galima įsigyti internetinėje parduotuvėje Kodano.lt ir išbandyti pasirinktuose KODANO salonuose.

Okinams Olivier X 1269S C1 komplekte yra elegantiška dėklas, užtikrinsiantis jų apsaugą ir patogų laikymą.