Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Polaroid akiniai

Items 1 to 20 of 63 total

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Items 1 to 20 of 63 total

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

POLAROID

Prekės ženklas kadaise siejamas tik su fotoaparatais, kurie iš karto atiduoda nuotraukas, šiandien simbolizuoja puikios kokybės Polaroid poliarizuotus akinius.

Įmonės aprašymas

Polaroid įmonė, įkurta Edwino Herbert Lando Jungtinėse Amerikos Valstijose, savo veiklą pradėjo 1937 metais. Gana greitai labiausiai žinomos įmonės prekėmis tapo filmai ir momentiniai fotoaparatai, tačiau hitu jeigu kalbama apie pelną tapo polaroid - filmas iš plastikinės plėvelės, leidžianti poliarizuotos šviesos filtravimą. Polaroid išliko hegemonu momentinės fotografijos rinkoje, laimėdamas patentų ginčą su Kodak, bet šio fotografavimo tipą panaikino skaitmeninės fotografijos plėtra. Taigi, Polaroid įmonė bankrutavo, tačiau prekio ženklas buvo priimtas. Su Polaroid prekių ženklu dabar galima įsigyti poliarizuotus akinius.

Įmonės atributai

Polaroid pliarizuoti akiniai pasižymi šiomis savybėmis: 100% apsauga nuo kenksmingų UVA, UVB ir UVC spindulių iki 400 nm, atpalaiduoja akis nuo varginančio akinimo. Geresnis kontrastas ir intensyvesnės spalvos, o taip pat žymiai sumažina akių įtampą.

Tai kas skiria Polaroid lęšius Polaroid nuo kitų poliarizuotų lęšiai gamintojų, tai termodifuzijos technologijos panaudojimas jų gamyboje, priešingai nei tradicinės vakuuminio slėgio technologijos naudojimas. Naudojant termodifuzijos sprendimus Polaroid lęšių kraštai yra plonesni, todėl suteikia geresnį matomumą, o optimalus lęšio iškrypimas užtikrina geresnę regėjimo aštrumą..