Privatumo politika

Kodano.lt Internetinės parduotuvės Privatumo Politika

TURINYS

1. Privatumo politika


Šį Privatumo Politika apibrėžia taisyklių rinkinį, apdorojimą ir asmens duomenų naudojimą per firmą UAB „Optes“, kuri įsikūrusi Lietuvoje, pašto kodas LT-01118, J. Basanavičiaus g.7 (toliau vadinama internetinė parduotuvė), dirbdami kaip Szkla.com parduotuvė adresu http://www.szkla.com (toliau vadinamas svetainė). Internetinė parduotuvė įsipareigoja ir imasi visų būtinų priemonių siekiant užtikrinti Jūsų privatumą ir asmeninės informacijos apsaugą, pateiktų naudojant svetainę ir apsiperkant parduotuvėje.

2. Kokius duomenys renka internetinė parduotuvė automatiškai, naudojant internetinę svetainę?


Internetinė parduotuvė automatiškai nerenka jokių duomenų, išskyrus duonmenys esančius slapukuose (cookies) svetainės naudojimo metu. Slapukai tai maži tekstiniai failai siunčiami internetinės parduotuvės, saugomi Jūsų kompiuteryje su tam tikrą informaciją susijusią su svetainės ir internetinės parduotuvės naudojimu. Slapukai naudojami internetinės parduotuvės norėdami palaikyti svetainę ir numato galimybę suteikti dominančią Jus informaciją taip pat pirkimo proceso metu.

Internetinės parduotuvės naudodami slapukai gali būti laikini arba nuolatiniai. Laikinieji slapukai ištrinami, kai uždarote naršyklę, o tuo tarpu nuolatiniai slapukai yra saugomi net po svetainės uždarymo. Jie naudojami siekiant apsaugoti informaciją pavyzdžiui, Jūsų slaptažodį ar prisijungimo vardą, todėl greičiau ir lengviau naudojatės svetaine. Bet kuriuo atveju, Jus galite nelesti diegti arba ištrinti nuolatinius slapukus, naudojant atitinkamus naršyklės nustatymus. Iškilus problemai, rekomenduojame naudotis naršyklės failų pagalbą arba kreiptis į savo naršyklės gamintoją.

Be slapukų, internetinė parduotuvė taip pat gali rinkti duomenis, paprastai renkami interneto sistemos administratorių remiantis prisijungimu ar failų žurnalu. Žurnaluose esanti informacija gali apimti Jūsų IP adresą, platformos ir naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją ir puslapio adresą, iš kurios įėjote į svetainę. Kai kurie puslapiai ir kitos ryšio priemonės su Jumis gali apimti "web beacons" (elektroniniai vaizdai). Web beacons leidžia gauti informaciją tokia, kaip kompiuterio IP adresą, URL puslapio numerį, puslapio užkrovimo laiką, naršyklės tipą, o taip pat slapukuose pateiktą informaciją, siekiant įvertinti mūsų reklamos efektyvumą. Duomenys bus archivuojami ir naudojami statinės analizės ir globalio judėjimo vertinimo tikslais.

3. Kokius duomenys renka internetinė parduotuvė, registracijos ir pirkimo metu?


Internetinė parduotuvė rinks šiuos asmens duomenis: 1) vardas ir pavardė, 2) nuolatinis gyvenamosios vietos adresas, 3) adresaskorespondencijai, jei yra kitas gyvenamosios vietos adresas, 4) elektroninio pašto adresas, 5) telefono numeris. Šių duomenų pateikimas yra savanoriškas, tačiau būtinas registracijai ir prekių pirkimui svetainėje. Be to, internetinė parduotuvė gali paprašyti vartotojų asmens kodo kreditingumui patikrinti, jei pasirinksite paslaugos būdą "Mokėjimai pagal sąskaitą". Pabrėžiame, kad Jūs neturitė pakeisti šiuos duomenis, jeigu nenorite naudotis iš anksčiau minėtų galimybių. Jus turite teisę susipažinti ir taisyti savo asmens duomenis. Siekiant įgyvendinti šią teisę, prašome naudotis šią galimybę per savo sąskaita arba šiuo adresu: klausimai@lesis.lt, telefono numeriu +370-641-76002.

4. Internetinės parduotuvės rinkodara


Kadangi Jus sutikote (naujienlaiškių prenumerata), pateiktas Jūsų el-paštas ir telefono numeris bus naudojamas rinkodaros tikslais. Sutikimas gali būti atšauktas bet kuriuo metu.

5. Informacijos atskleidimas


Siekiant įgyvendinti susitarymą, internetinė parduotuvė gali pasidalinti surinktais duomenimis su toliau nurodytais subjektais: kurjerio tarnyba, mokėjimo sistemos. Tokiais atvejais perduodamų duomenų kiekis yra ribotas iki reikiamo minimumo. Jei norite atšaukti pareikštą pritarimą, prašome atsiųsti tokią informaciją adresu klausimai@lesis.lt. Be to, Jūsų pateikta informacija gali būti atskleista atitinkamoms valdžios institucijoms, jei to reikalaujama pagal taikytiną teisę.

6. Techninės priemonės ir Jūsų atsakomybė


Internetinė parduotuvė deda visas įmanomas pastangas, siekiant apsaugoti Jūsų duomenis nuo trečiųjų šalių veiksmų. Mes naudojame visus būtinus saugumo serverius, jungtys ir atnaujinimus siekiant apsaugoti Jūsų duomenis. Mūsų veiksmai gali pasirodyti esą nepakankami, jei Jūs patys neišlaikote saugos taisyklių. Visų pirma, reikia saugoti svetainės prisijungimo vardą ir slaptažodį, ir neatskleisti jų tretiesiems asmenims. Siekiant išvengti neteisėto Jūsų sąskaitos naudojimą, prašome atsijungti, kai nustojate naudotis šią svetaine.

7. Kaip Jus galite pasinaudoti savo teisėmis?


Jūs turite galimybę peržiūrėti ir redaguoti duomenis bet kuriuo metu, po prisijungimo su el-pašto adreso/telefono numerio ir slaptažodžio panaudojimo. Jeigu pamiršote slaptažodį ar iškilo kitų problemų prisijungiant, prašome susisiekti su mumis adresu: kontakt@szkla.com. Jūs taip pat turite teisę prieštarauti dėl savo asmens duomenų panaudojimo rinkodaros tikslais. Šiuo atveju, prašome susisiekti su mumis adresu: klausimai@lesis.lt.

8. Kitos internetinės svetainės


Svetainėje kart nuo karto gali atsirasti nuorodos į kitas internetines svetaines. Šios internetinės svetainės yra nepriklausomos nuo svetainės ir yra jokiu būdu nekontroliuojami internetinės parduotuvės. Šios internetinės svetainės gali turėti savo privatumo politiką, su kurią mes rekomenduojame susipažinti.

9. Klausimai


Klausimus susijusius su šią privatumo politiką, galite siųsti adresu: klausimai@lesis.lt.

10. Tinklo analizės sistemos taikymas


Kodano.lt svetainės sistema naudoja Google Analytics tinklo analizę, kuri gali būti naudojama siekiant sukurti vartotojų profilius pagal slapyvardį. Šiuo atveju Google Analytics naudoja slapukus. Sistema naudojama nuolatiniam savo paslaugų tobulinimui.

Polityka prywatności