Proclear 1 Day 90 vnt.

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Prieinamumas:

iki 10 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

90 vnt

Mūsų kaina:

52,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Proclear 1 Day tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai.

 
Visos dienos drėkinimas - lęšių gamyboje naudota labai stipriai drėkinanti medžiaga Omafilcon A. Tai garantuoja ilgalaikį akių drėkinimą. Net ir dienos pabaigoje jos būna gaivios ir pailsėjusios.
Atsparumas nuosėdų susidarymui - baltymų nuosėdos, susidarančios natūraliame ašarų gamybos procese, linkusios nusėsti ant lęšių. Proclear 1 Day yra tam atsparūs ir išlieka švarūs bei nepastebimi akims viso naudojimo metu.
Didelis deguonies pralaidumas - naudojant modernią silikono-hidrogelio medžiagą, deguonies pralaidumas dar geresnis. Tai savo ruožtu reiškia dar sveikesnes akis – be dirginimo ir infekcijų.
Didelės skiriamosios gebos matymas - patobulinta lęšių struktūra kartu su naujoviška medžiaga užtikrina ryškų ir aiškų didelės raiškos vaizdą. Nepriklausomai nuo paros laiko ir apšvietimo sąlygų.
Dienos režimas - Proclear 1 Day

 
Dienos režimas - viena lęšių pora vienai dienai. Šis naudojimo būdas atleidžia jus nuo prievolės kiekvieną vakarą rūpintis lęšiais ir leidžia gyventi aktyvų gyvenimo būdą, laikantis rūpestingos higienos.
 

Proclear 1 Day lęšių charakteristika:

 

Proclear 1 Day tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai pagaminti iš Omafilcon A. Šios medžiagos ir aukšto vandens laipsnio (59%) dėka, visą dieną lęšiai yra sudrėkinti. Gaminant Proclear 1 Day kontaktinius lęšius, panaudota PC technology sistema, kurios dėka į sudėtį įeina unikali medžiaga - phosphorylcholine, kitaip tariant materija natūraliai esanti žmonių ląstelėse. Vanduo apsupa ląsteles ir taip lęšis būna sudrėkintas ilgą laiką. Gaminant Proclear 1 Day, buvo įdėta daug pastangų, kad ant lęšių paviršiaus nesikauptunuosėdos. Taip pat buvo pagalvota apie aukštą deguonies pralaidumą (Dk/t= 36.6).

 

Kam skirti Proclear 1 Day?

 

Proclear 1 Day tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai, todėl rekomenduojami visiems, norintiems kiekvieną dieną užsidėti naują porą lęšių. Taip pat rekomenduojama asmenims, kurie skundžiasi išsausėjusiomis akimis arba jaučia didelį diskomfortą nešiojant lęšius.

 

Proclear 1-Day lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -12,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +5,00 D (kas 0,25 D)
nuo +5,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,7
Diametras 14,2
Dk/t 37 x 10-9
Drėkinimas 60%
Medžiaga Omafilcon A
Technologija PC Technology™
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje90 vnt
Prieinamumasiki 10 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear 1 Day 90 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Proclear 1 Day 90 vnt. lęšius?

Proclear 1 Day 90 vnt. lęšiai yra idealūs tiems, kurie ieško patogių ir higieniškų regėjimo korekcijos sprendimų. Prieinami 90 vienetų pakuotėje, jie užtikrina ilgalaikį tiekimą. Jų aukštas 60% hidratacijos lygis yra tinkamas žmonėms su jautriomis akimis arba naudojant sauso oro sąlygomis. Galite juos pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, arba pasikonsultuoti su optometru, kad gautumėte profesionalią įvertinimą ir rekomendacijas.

Ar Proclear 1 Day lęšiai yra saugūs?

Taip, Proclear 1 Day lęšiai yra saugūs naudoti. Juos gamina žinomas gamintojas Cooper Vision, kuris atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Jų vienos dienos keitimo režimas pašalina akių infekcijų riziką, užtikrindamas šviežumą ir higieną kasdien.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Proclear 1 Day?

Proclear 1 Day lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai. Dėl jų sferinio korekcijos tipo užtikrinamas aiškus matymas tiek arti, tiek toli.

Kaip įsidėti Proclear 1 Day lęšius?

Proclear 1 Day lęšių įdėjimas yra lengvas ir greitas. Prieš įdėdami lęšį įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada švelniai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir pakelkite viršutinį voką kita ranka. Atsargiai padėkite lęšį ant akių obuolio ir lėtai paleiskite voką. Patikrinkite, ar lęšis gerai priglunda prie akies.

Kaip nuimti Proclear 1 Day lęšius?

Proclear 1 Day lęšių nuėmimas yra taip pat lengvas kaip jų dėjimas. Prieš išimant lęšį įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada švelniai patraukite apatinį voką žemyn ir žiūrėdami į viršų naudokite rodomąjį pirštą ir nykštį lęšiui pagauti. Švelniai pagaukite lęšį ir išimkite jį iš akies.