Proclear Multifocal XR 3 vnt. (D)

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Prieinamumas:

iki 20 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

3 vnt

Mūsų kaina:

49,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Proclear Multifocal XR - mėnesiniai, multifokaliniai kontaktiniai lęšiai, vieno iš populiariausių gamintojų Cooper Vision.

 

Proclear Multifocal XR lęšių charakteristika:

 

Proclear Multifocal XR tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, sukurti asmenims su presbiopija, kuri pasireiškia dažniausiai po 40-45 metų. Lęšiai pagaminti iš Omafilcon A, kuris kartu su aukštu vandens lygiu (62%) suteikia lęšiams drėgmės ir elastingumo. Naudotojas jaučia komfortą visą lęšių nešiojimo laikotarpį. Proclear Multifocal XR lęšiai tai puikus pasirinkimas tiems, kurie kenčia nuo išsausėjusių akių. Lęšiuose integruota PC Technology™, kuri pritraukia ir išlaiko drėgnumą tam tikram aukštam lygyje. Multifokaliniuose lęšiuose ypač svarbu, kad šie užtikrintu gerą matymą iš visų atstumų.

Proclear Multifocal XR charakterizuojasi puikiu matymu iš visų atstumų. Lęšiai Proclear Multifocal XR suprojektuoti taip, kad ant lęšių paviršiaus nesikauptų nuosėdos. To dėka, net pasibiagiant naudojimo laikotarpiui, lęšiai yra švarūs, švieži, bei saugūs naudoti. Lęšiai turi platų dioptrijų pasirinkimą: nuo -20,00 iki +20,00, ADD nuo +1,00 iki +4,00.

Daugiažiediniuose lęšiuose Proclear Multifocal XR panaudota Balanced Progressive™ technologija, kuri sujungia sferinę ir asferinę konstrukcijas su optimaliu optiniu strefų dydžiu, tuo rezultatas yra “D” tipo lęšis dominuojančiai akiai ir “N” tipo lęšis nedominojančiai akiai. Tų dviejų konstrukcijų sujungimas maksimalizuoja abiejų akių matymo aštrumą visuose atstumuose.

 

Lęšių priežiūra:

 

Proclear Multifocal XR kaip mėnesiniai kontaktiniai lęšiai reikalauja kasdienės priežiūros. Jų valymui ir pirežiūrai rekomenduojame Clean Active skysčius.

 

Proclear Multifocal XR lęšių parametrai:

 

Stiprumas

ADD

-20,00 iki -8,50 (kas 0,50D)
+6,25D
+6,50 iki +20,00 (kas 0,50D)

nuo +1,00 iki +2,50 (kas 0,50D)

-20,00 iki -7,00 (kas 0,50D)
-6,50 iki +6,50 (kas 0,25D)
+7,00 iki +20,00 (kas 0,50D)

nuo +3,00 iki +4,00 (kas 0,50D)

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas Proclear lęšiai
Gamintojas COOOPER VISION
Sferinė galia nuo -20,00 iki -8,50 D (kas 0,50 D)
+6,25 D
nuo +6,50 iki +20,00 D (kas 0,50 D)
Papildymas +1,0; +1,5; +2,0; +2,5; +3,0; +3,5; +4,0
Optines konstrukcijas D - dominuojanti akis
BC 8,7
Diametras 14,4
Dk/t 21,3 x 10-9
Drėkinimas 62%
Medžiaga Omafilcon B
Technologija Balanced Progressive™, PC Technology™
 

Proclear Multifocal XR nedominuojančiai akiai:

Daugiau informacijos
GamintojasCOOPER VISION
Prekės ženklasProclear
Vienetų skaičius pakuotėje3 vnt
Prieinamumasiki 20 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Proclear Multifocal XR 3 vnt. (D)
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti Proclear Multifocal XR 3 vnt. tipo D lęšius?

Galite pasirinkti Proclear Multifocal XR 3 vnt. tipo D lęšius dominuojančiai akiai patys, remdamiesi pateiktais parametrais, tačiau taip pat rekomenduojame pasitarti su optometru. Šis produktas siūlo progresyvius lęšius dominuojančiai akiai, idealiai tinka asmenims su didelėmis regėjimo problemomis. Pakuotėje yra 3 lęšiai, užtikrinantys patogią ir ilgalaikę korekciją. Medžiaga Omafilcon B garantuoja patogų nešiojimą visą dieną.

Ar Proclear Multifocal XR lęšiai yra saugūs?

Taip, Proclear Multifocal XR lęšiai yra saugūs naudoti. Jų aukštos kokybės gamyba ir medžiaga Omafilcon B reiškia, kad jie tinka net asmenims su didelėmis regėjimo problemomis. Be to, gaminami žinomo gamintojo Cooper Vision, jie ne tik efektyviai koreguoja regėjimą, bet ir užtikrina akių saugumą.

Kokioms regėjimo problemoms skirti Proclear Multifocal XR?

Proclear Multifocal XR lęšiai skirti progresyvinei korekcijai, tai reiškia, kad juos galima naudoti tiek trumparegystės, tiek toliaregystės, tiek presbiopijos, ypač esant didelėms regėjimo problemoms, korekcijai.

Kaip įsidėti Proclear Multifocal XR lęšius?

Proclear Multifocal XR lęšių įdėjimas yra lengvas ir patogus. Prieš įdėdami lęšį visada nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Tada, naudodami optometristo rekomenduojamą techniką, atsargiai padėkite lęšį ant rodomojo piršto galiuko, patikrinkite, ar jis nėra apverstas. Laikydami apatinį voką viduriniu pirštu, atsargiai padėkite lęšį ant akių obuolio centro, tada atleiskite voką.

Kaip nuimti Proclear Multifocal XR lęšius?

Nuimti Proclear Multifocal XR lęšius taip pat yra lengva. Vėlgi, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį švelniai paėmę lęšio kraštą, lėtai jį išimkite. Nepamirškite reguliariai valyti ir dezinfekuoti lęšius pagal gamintojo nurodymus.