Ray-Ban akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36481

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36481

Page
per puslapį

Ray-Ban receptiniai ir saulės akiniai

Ray-Ban® vardiniai akiniai besąlygiškai išsisikiria iš kitų korekcinių ir akinių nuo saulės. Gyvuoja keletą dešimtmečių, o šiandien yra vienu labiausiai atpažįstamu akinių vardų pasaulyje.

Aprašymas

Ray-Ban® tai visame pasaulyje žinomas korekcinių ir akinių nuo saulės vardas. Įkurta 1937 metais Bausch&Lomb; įmonės, šiandien turinčios tvirtą pozciją gaminant kontaktinius lęšius. Tada ir buvo sukurtas pirmas Ray-Ban akinių nuo saulės modelis JAV karinių oro pajėgų pilotams - Air Force. Dabar šis modelis žinomas kaip Ray-Ban® Aviator. 50-tais metais pasirodė kitas nemažai populiarus akinių modelis - Ray-Ban® Wayfarer. Matyt daugiausiai parduodamas akinių modelis istorijoje. Ray-Ban® lūžio tašku buvo 1999 metais markės pardavimas Luxottica Group itališkai įmonei. Sandoris sudarė 1,2 mld dolerių.

Atributai

Visame pasaulyje Ray-Ban® akiniai yra žinomi ir vertinami. Kai kurie modeliai yra įvertinti kultiniu statusu. Firmos atributu yra tikslumas gaminant unikalius akinių modelius, kurie yra išgraibstomi akimirksniu. Juos mėgsta ir pasaulinio lygio žvaigždės kaip ir paprasti vartotojai. Tarp įžymybių, kurie nešioja Ray-Ban® yra:

  • Audrey Hepburn, filme “Breakfast at Tiffany”,
  • Tom Cruise filme “Top Gun”,
  • George Michael muzikiniame diske dainai “Wham!”,
  • Gen. Douglas McArthur, kuris liepė sukurti Ray-Ban akinius JAV armijai,
  • Michael Jackson,
  • Dan Aykroyd filme “Blues Brothers”,
  • John Belushi,
  • Will Smith filme “Man in Black”.

Šiandien Ray-Ban® yra ypač vertinama atstovų ir pasaulinės mados gerbėjų. Juos nešioja dizaineriai, žvaigždės, dainininkai ir aktoriai. Ray-Ban® logotipas visada dedamas ant dešinės akinių rėmelių pusės. Ray-Ban® korekciniai akiniai, kaip ir Ray-Ban® akiniai nuo saulės, turi aukštą konstrukcijos kokybę, ilgaamžiškumą, pažįstamą stilistiką ir legendinį stilių. Būtent dėl to per keletą dešimtmečių neišėjo iš mados.

Žiūrėkite atskirus Ray-Ban akinius: