Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Rėmelių ir akinių pasirinkimas

Norėdami, kad akiniai būtų tinkamai parinkti, jie turi būti ne tik gražūs ir praktiški, bet taip pat privalo idealiai tikti prie veido. Atkreipkite dėmesį į veido ir nosies formą, akinių rėmelių tipą ir formą, jų dydį, o taip pat spalvą ir storį. Jei mes atsižvelgsime į visus šiuos aspektus, turėsime garantuotą sėkmę – akiniai suteiks mums žavesio, idealiai puoš veidą ir pabrėš charakterį.

KODANO.lt pasiūloje, naudojantis paieškos filtru "rėmelių formos", Jūs lengvai rasite rėmelius:


Bendra taisyklė renkantis akinius yra tokia, kad rėmelių ir veido forma negali būti kokia pati. Horizontalios linijos gali vizualiai didinti veidą, vertikalios jį išplečia, apvalūs storina, o tuo tarpu išlenktos sušvelnina veido bruožus.

Čia trumpas vadovas, kuris padės parinkti rėmelius kiekvienai veido formai:
Ovalus veidas – žmonės su šia veido forma yra tikrai laimingi, nes jų bruožus pabrėžia beveik visi rėmelių tipai. Vienas dalykas, kurį verta turėti omenyje, tai veido proporcijų išlaikymas renkantis šiek tiek platesnius rėmelius arba tokio paties pločio kaip mūsų veidas. Rėmelių forma gali būti bet kokia, priklausomai nuo individualių skonių ir pageidavimų.
Apvalus veidas – asmenys su apvalia veido forma puikiai atrodo su tipiniais kampiniais rėmeliais, arba kurių kraštas kyla aukštyn link antakių. Dėka tokiai formai skruostikauliai yra pabrėžti, o veidas yra vizualiai pailgintas. Vengti reikėtų siaurų ir subtilių modelių akinių.
Kvadratinis veidas – idealus sprendimas tiems, kurių veidas kvadratinės formos yra vizualiai pailginti ir ištempti veidą. Geriausi būtų šiek tiek suapvalinti rėmeliai (pageidautina, kai suapvalinimas yra apačioje), kurių viršutinė dalis bus antakių linijoje (tai vizualiai išplės žandikaulio liniją). Žmonėms su kvadratinės formos veidu taip pat puikiai tinka berėmiai akiniai.
Trikampis veidas –trikampio formos veido atveju geriausia rinktis suapvalintų formų rėmelius, ypač jų apatiniai kraštai. Idealūs būtų akiniai su subtiliu kontūru, o taip pat modeliai be rėmų. Ovalūs ir apvalūs rėmeliai suteiks trikampio formos veidui harmonijos ir švelnumo. Vis dėlto neturėtų būti nešiojami per aukštai. Venkite aštrių formų, kurios dar labiau paryškins veido bruožus.