Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Solano akiniai

7 Prekė (s)

Mažėjantis
  Filter

Tinklelis  Sąrašas 

7 Prekė (s)

Mažėjantis
  Filter

Tinklelis  Sąrašas 

SOLANO

Geri akiniai nuo saulės turėtų veiksmingai apsaugoti vartotojų akis nuo žalingų saulės spindulių. Reikia pasakyti, kad būtent kokie yra Solano prekės ženklo akiniai.

Įmonės aprašymas

Įmonė Solano veikia lenkų, anglų ir rusų rinkoje. Atsižvelgiant į akinių gamybą, įmonė naudoja pažangiausias technologijas, visa tai tam, kad apsaugoti savo vartotojų akis. Tuo pačiu metu, Solano akinių nuo saulės užduotimi yra teikti klientams regėjimo komfortą ir naudojimo patikimumą. Šio prekės ženklo akiniuose naudojami poliarizuoti lęšiai TAC. Jie yra labai atsparus įbrėžimams ir žymiai padidina skaidrumą. Šie lęšiai pasižymi mažesniu storiu ir svoriu nei tradiciniai. Jie pagaminti iš polikarbonato medžiagos, kuri yra labiausiai naudojama sporto aksesuaruose.

Įmonės atributai

Reikia pabrėžti, kad įmonė Solano, stengiasi kurti ir gaminti tik akinius, geros kokybės bet ir labiausiai estetiškus. Akinių forma taip pat turi būti priderinta prie skonio ir reikalavimų pačių vartotojų. Galima sakyti, kad Solano prekės ženklo akiniai yra sportiniai akiniai nuo saulės. Jie padidina atsparumą pažeidimams ir teikia pilną, 100% apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių. Solano akiniai yra originalūs ir madingi, atspindi sportininkų gyvenimo būdą dideliuose miestuose.