Spalvoti lęšiai

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
Neradote ko ieškote? Parašykite mums
Jūsų pateiktų duomenų administratorius yra UAB „Optes“. Skaytyti daugiau.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Turite šviesiai mėlynas arba rudas akis? Galite paprastai pakeisti akių spalvą į giliai žalią arba net juodą. Svajojate apie žvilgsnį, kurio niekas nepamirš? Pakaks, jei pasirinksite lęšius „katės akys”, o efektas stulbinantis. Kad pakeisti akių spalvą nereikės chirurgo pagalbos, užteks, jei pasirinksite spalvots lęšius.

Kas yra spalvoti lęšiai?

Spalvotas lęšis, tai lęšis minkštas, kontaktinis, kuriuos gali nešioti, tiek turintys regos sutrikimų, tiek jų neturintys. Turime du spalvotų lęšių tipus – korekciniai lęšiai, su tam tikru regos sutrikimo korekcijos lygiu, bei taip vadinami nuliniai lęšiai, kurie skirti ne turintiems regos sutrikimų. Spalvotus lęšius galima nešioti dienos metu kaip ir kitus lęšius. Jie vienu metu koreguoja regą ir keičia akių spalvą. Spalvotų lęšių dėka paprastu būdu galima pakeisti savo įvazdį, pvz. pobūviui, vestuvėms arba fotosesijai. Jei kalbame apie nulinius spalvotus lęšius, tai kosmetiniai kontaktiniai lęšiai, kurie netinkami regos korekcijai. Jie skirti tik estetiniam įvaizdžiui.

Kam rekomenduojami spalvoti lęšiai?

Spalvotus lęšius pasirenka žmonės, kurie savo žvilgsniui nori priduoti gilumos, arba nori intensyvios ir įdomesnės akių spalvos. Karnavalo ar Halloweeno metu ypač populiarūs vienadieniai spalvoti lęšiai, netipinių spalvų ir tipų. Juos dažniausiai pasirenka jauni žmonės renginiams. Daug aktorių, pagal scenarijų, privalo naudoti spalvotus konatktinius lęšius.

Kam naudojami spalvoti lęšiai?

Spalvoti lęšiai gali būti naudojami taip pat kaip ir korekciniai kontaktiniai lęšiai - regos sutrikimų korekcijai. Jie gali keisti atspalvį pagal akių spalvą. Tokiu būdu galima paryškinti savo akių spalvą - mėlyną, žalią arba rudą. Kiti spalvoti lęšiai, dar vadinami Wild Eyes tai lęšiai su raštais, keičiantys žvilgsnį į netipinį. Jų diapozone turime pavyzdžiui katės akis. Įdomūs pasiūlymai nekasdienių akių spalvos - balta, raudona, geltona ar juoda. Jeigu lęšis turi švelnų atspalvį, jis skirtas paryškinti esamčą akių spalvą ir papildo spalvotais refleksais. Spalvoti lęšiai gali turėti visišką padengimą, tai reiškia, kad keičia akių asmens, kuris juos nešioja akių spalvą.

Spalvotus lęšius būtina reguliariai prižiūrėti, valyti tam skirtais tirpalais ir saugoti steriliame dėkliuke. Optikose įmanoma rasti vienadienius spalvotus lęšius ir lęšius prailginto nešiojimo.

Populiariausi spalvotų lęšoų gamintojai

Spalvotus lęšius gamina tokios firmos: