Sven Opti akiniai

View as Grid List

Prekių 1-2475

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-2475

Page
per puslapį

Sven Opti receptiniai akiniai ir akiniai nuo saulės

Akiniai mus lydi kiekviename žingsnyje – nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Štai kodėl jie turėtų būti patogūs ir universalūs. Sukurti rėmelius, kurie derėtų prie bet kokios aprangos ir būtų tinkami bet kokiai progai – nelengva užduotis. Laimei, prekės ženklas Sven Opti žino, kaip sukurti tobulus akinius, kuriuose derinamas patogumas ir elegancija.

Klasikiniai Sven Opti rėmeliai jai ir jam

Sven Opti kolekcija paremta prislopintomis spalvomis ir universaliomis formomis. Minimalistiniai rėmeliai patinka vyrų ir moterų, mėgstančių nesenstančius pasiūlymus, skoniui. Solidžius, klasikinius aksesuarus vertinančioms damoms patiks akiniai šiek tiek užapvalintais kraštais – tokia rėmelių forma puikiai dera su jų subtiliu grožiu. Turkio, pilkos, mėlynos ir rudos spalvos akcentai gražiai kontrastuoja su plaukų spalva ir natūraliai apšviečia veido spalvą. Vyrai geriausiai jaučiasi su juodais, pilkų, žalių ar rudų atspalvių akiniais. Prekės ženklo Sven Opti pasiūloje galite rasti daugybę modelių, puikiai atitinkančių vyrų poreikius.

Sven Opti akiniai – paprasti ir nesenstantys

Receptiniai akiniai ir saulės akiniai turėtų būti universalūs – dauguma žmonių savo kolekcijoje turi tik vieną ar du rėmelių modelius. Prie marškinių, megztinių ar net vasarinių marškinėlių turintis derėti aksesuaras negali pasižymėti perdėtomis dekoracijomis, blizgučiais ar neonine spalva. Kasdienėje madoje rekomenduojamas saikas. Sven Opti akiniai – subalansuotas minimalizmo ir originalių detalių derinys. Šios įmonės gaminamame asortimente dominuoja stačiakampiai rėmeliai – tai populiariausias pasaulyje akinių modelis. Tokią formą mėgsta rinktis žmonės iš viso pasaulio, nes didžioji dalis visuomenės tokiuose rėmuose atrodo labai gerai. Prekės ženklas Sven Opti visiškai neatsisako dekoracijų, tačiau daro tai labai subtiliai – pavyzdžiui, juodiems rėmams pritaikydamas subtilų, abstraktų raštą.

Viena pora Sven Opti rėmelių daugeliui atvejų

Ruda, juoda ir pilka tik iš pirmo žvilgsnio atrodo nuobodžios. Klasikiniai ir elegantiški atspalviai turi didelę galią. Subtilios spalvos patiks visiems, ieškantiems daugiafunkcinių akinių. Dauguma klientų nori rasti tokį rėmo modelį, kuris būtų patogus ir tinkamas kasdieniam naudojimui. Akiniai yra priedas, pirmiausia naudojamas darbui, vairuojant automobilį ar apsiperkant. Dėl šios priežasties jie turėtų atrodyti neutraliai – kad nereikėtų rinktis specialaus stiliaus. Paprastumas taip pat pasitarnaus per dideles išvykas. Didžiausias minimalistinių rėmelių privalumas yra tai, kad juos galima dėvėti ir prie suknelės ar puikiai pasiūto kostiumo.

Geriausia apsauga nuo saulės su Sven Opti akiniais

Sven Opti asortimente vyrauja akiniai nuo saulės. Kiekviename modelyje yra UV filtras, o priklausomai nuo jūsų pageidavimų galite rinktis gradientinius arba vienspalvius akinius. Žmonės, vertinantys aukščiausios kokybės aksesuarus, mielai rinksis akinius nuo saulės su poliarizacija, kuri dėl horizontalius šviesos spindulius atspindinčios technologijos leidžia lengviau matyti be debesų. Tarp apsaugos nuo saulės modelių dominuoja stačiakampiai rėmeliai, tačiau akį traukiančių aksesuarų mėgėjai gali pasiekti aviatorius ar nestandartinės formos pasiūlymus.

Sven Opti receptiniai akiniai minimalistams

Sven Opti receptiniai akiniai sujungia paprastumą ir neatsargumo užuominą. Kiekvienas, ieškantis klasikinių rėmelių, gali pasiekti minimalistinius juodus rėmus. Charakteringų aksesuarų mėgėjai mielai išsirinks jau kelis sezonus populiarėjančios Havanos spalvos modelį. Ypač įdomiai atrodo dviejų spalvų priekiukai – išskirtinius akinius mėgstančius džentelmenus tikrai sudomins juodai pilki ar rudai mėlyni rėmeliai.