Systane Ultra 10 ml

Prieinamumas:

24h

Mūsų kaina:

11,99 €
You save more by buying more!
Prekė laikinai nepasiekiama.
Systane Ultra 10 ml

Systane Ultra yra labai veiksmingi drėkinamieji akių lašai. Skirtas simptominiam vadinamųjų sausų akių sindromą ir pagerinti regėjimo komfortą, ypač žmonėms, dirbantiems priešais kompiuterio ekraną ir (arba) naudojantiems kontaktinius lęšius. Paruošimas iš karto atneša palengvėjimą. Dėl ilgesnio galiojimo laiko jis idealiai tinka tiek reguliariai, tiek retkarčiais. Mažas buteliuko dydis reiškia, kad jį visada galite turėti su savimi.

 
Momentinis drėkinimas - lašai veikia vos kelias sekundes po įlašinimo, sumažina akių sausumą ir deginimą. Drėkinamasis poveikis pasireiškia iš karto ir, be to, išlieka ilgai.
Garsaus prekės ženklo gaminys - aprašytų lašų autorė yra visame pasaulyje žinoma ir gerbiama Alcon kompanija. Tai prekės ženklas, kuriuo galite pasitikėti, nes jis daugelį metų įtikina aukštą savo produktų kokybę ir saugą.
Regėjimo nuovargio mažinimas - Systane Ultra lašai puikiai tinka ilgam darbui, reikalaujančiam visiškos regėjimo koncentracijos, nes jie jį atnaujina ir greitai atkuria buvusį regėjimo aštrumą.
Ašarų plėvelės rekonstrukcija - dėl unikalios HP Guar + Borate Anions formulės preparatas regeneruoja akis ir sumažina jų per didelio išsausėjimo riziką ateityje. Reguliariai naudojant, jis padeda išlaikyti vandens balansą.
Lęšių naudojimo komforto gerinimas - Systane Ultra
Lęšių naudojimo komforto gerinimas - drėkinamąsias lašelių savybes vertina ir kontaktinių lęšių naudotojai, nes dėl jų lęšius naudoti daug patogiau. Jie lieka nepastebimi ir sumažėja jų sukeliamų mikropažeidimų rizika.
Iki 6 mėnesių su vienu buteliuku - jei įsitikinsite, kad lašintuvas neliečia nešvarių paviršių, o preparatas laikomas tamsesnėje vietoje ir kambario temperatūroje, lašus galite naudoti iki 6 mėnesių, vis tiek gausite geriausia iš jų.
 

Systane Ultra akių lašų charakteristika:

 

Pažangi ir patikrinta formulė yra veiksmingumo garantija. Vos kelioms sekundėms po užtepimo išnyksta deginimas, niežėjimas ir dirginimas, panašus į smėlio pojūtį po akių vokais. Lašai taip pat mažina negražų paraudimą ir atkuria sveiką, nepriekaištingą akių baltumą. Jie yra ideali atrama pavargusioms akims – jas gaivina ir gerina regėjimo kokybę. Daugiau jokio neryškaus matymo ir susiliejimo!

Unikali HP Guar + Borate Anions formulė atkuria ašarų plėvelės defektus, todėl lašais gautas drėkinamasis efektas išlieka ilgiau ir galiausiai išlygina akių vandens balansą.

Systane Ultra galite naudoti bet kuriuo dienos ir (arba) nakties metu, net jei nešiojate kontaktinius lęšius. Lašai padidina jų naudojimo komfortą ir sumažina mikropažeidimų riziką. Atidarius buteliukus galima naudoti iki 6 mėnesių! Tiesiog laikykite juos kambario temperatūroje, nelaikykite jų stiprioje saulės šviesoje ir venkite lašintuvo kontakto su nešvariais paviršiais.

 

Kam skirti Systane Ultra akių lašai?

 

Akių lašų teigiamą poveikį pirmiausia įvertins žmonės, kurie:

 • dažnai kenčia nuo sausų, sudirgusių akių;
 • dažnai jaučia vadinamąjį smėlis po akių vokais;
 • turi sutrikusią akių hidrolipidų pusiausvyrą;
 • daug valandų dirba prie kompiuterio ekrano;
 • dažnai apsistoja kambariuose su stipriu oro kondicionieriumi arba dūmais;
 • sportuoja ir po fizinio krūvio patiria akių sausumą;
 • nešioja kontaktinius lęšius.
 

Kaip naudoti Systane Ultra akių lašus?

 

Atsargiai atidarykite buteliuką, nuimdami apsauginį fiksatorių. Kruopščiai nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Paimkite lašus į vieną ranką, o kitos rodomuoju pirštu švelniai patraukite vienos akies junginės maišelį. Pakreipkite galvą, pažiūrėkite aukštyn, pakelkite buteliuką virš akies lašintuvu žemyn ir įlašinkite 1-2 lašus į maišelį.

Kelioms sekundėms užmerkite akį, tada energingai mirksėkite, kad preparatas dar geriau pasiskirstytų. Tą patį padarykite su kita akimi. Nepamirškite, kad lašintuvu nelieskite akies paviršiaus ar voko – taip ant lašų gali patekti pavojingų nešvarumų ir mikroorganizmų. Po to buteliuką sandariai uždarykite ir laikykite kuo tamsesnėje vietoje kambario temperatūroje.

 

Systane Ultra lašų sudėtis:

 
 • polietilenglikolis 400,
 • propilenglikolis,
 • hidroksipropilo guaras,
 • sorbitolis,
 • aminometilpropanolis,
 • boro rūgštis,
 • kalio chloridas,
 • natrio chloridas,
 • POLYAUAD® konservantas 0,001%.
Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasKiti
Prieinamumas24h
Price per 100ml119,90 €
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Systane Ultra 10 ml
Jūsų nuomonė