Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Versace akiniai

Items 1 to 20 of 74 total

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Items 1 to 20 of 74 total

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

VERSACE

Pasaulinėje mados rinkoje neabejotinai išsiskiria Versace prekės ženklas, kuris yra susijęs su prabanga ir elegancija. Tokie yra visi produktai, kurie yra suprojektuoti ir pagaminti Versace mados namuose.

Įmonės aprašymas

Įmonė įkūrė Gianni Versace, kuris yra laikomas vienu iš šiuolaikinės mados pionierių. Versace istorija prasidėjo 1972 metais, kai Gianni Versace atskrido iš Reggio Calabria į Milaną ir pradėjo savo verslą. Pirmoje eilėje buvo sukurti didelę dizainerio kolekciją  Ezio Nicosui, kuriam priklausė Florentine Flowers įmonė. Jaunas dizaineris greitai įgijo atstovų pripažinimą mados sostinėje ir todėl galėjo įkūrti savo mados namus. Šiandien, Gianni Versace Sp. A. projektuoja drabužius ir aksesuarus, taip pat ir akinių rėmelius.

Svarbiausias įmonės elementas yra Design Center, kur kuriami visi Versace mados namų projektai. Šiuo metu įmonę vadovauja Donatella Versace kaip meno vadovė ir vyr. įmonės dizainerė. Versace prezidentu ir Santo Versace.

Prekių ženklas turi ne tik savo nuosavas įmones, pavyzdžiui:

 • Imagine,
 • Diver,
 • Giver,
 • Bavers.

Taip pat turi ilgalaikį bendradarbiavimą rinkoje su geriausiais mados namais.

Akiniai ir Versace akinių rėmeliai išsiskiria neįprastu dizainu. Jie yra suprojektuoti pagal naujausias mados tendencijas. Jie yra skirti tiek moterims ir vyrams. Jie lengvai gali būti elegantišku ir originaliu priedu, kuris paįvairins aprangą ir gerai matysis aplinkoje.

Versace akinių ir rėmelių klientai yra tie, kurie vertina modernumą. Versace akiniai nuo saulės, turi neįprastą formą ir įvairius papuošalus. Jie susiję savo dizainu su 50-ųjų, 60-ųjų ir 70-ųjų stiliumi. Galima surasti tarp jų retro rėmelių, kaip ir kačių akinius. Ypač populiarūs akiniai, tai dideli akinių nuo saulės rėmeliai su geometrinę formą.

Įmonės atributai

Visos prekės pagamintos Versace mados namuose yra sudėtingos ir novatoriškos. Puikiai dera su prabangios prekės ženklo mados idėją. Nesvarbu, ar kalbame apie kvepalus, drabužius ar apie akinius nuo saulės ir Versace rėmelius, visada galvojame apie aukščiausios kokybės prekes, kas būdinga šiam prekės ženklui.

Visas Versace prekes puošia logotipas - Medūza labirinto fone arba pavadinimas.