Dėl padidėjusio užsakymų skaičiaus prailgėja užsakymo vykdymo laikas. Atsiprašome už nepatogumus
   × 

Vogue Eyewear akiniai

Items 1 to 20 of 121 total

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Items 1 to 20 of 121 total

Mažėjantis
  Filter

Grid  List 

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

VOGUE Eyewear

Vogue prekės ženklas yra daugiausia susijęs su mados žurnalu, su dideliu potencialu. Tai laikraštis, kuris diktuoja mados tendencijas visame pasaulyje. Tuo pačiu metu, prekės ženklas Vogue yra naudojama skirtingose prekių linijose, pavyzdžiui akiniuose nuo saulės ir korekcinių akinių rėmeliuose.

Įmonės aprašymas

Vogue prekės ženklas buvo sukurtas 1973 metais ir jos pavadinimas, kaip jau buvo minėta, kilęs iš mados žurnalo, turinčio prestižą visame pasaulyje. Pirmas Vogue buvo išleistas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šio prekės ženklo akiniai turi ypatingą išvaizdą ir turi bent jau kelių skirtingų spalvų. Akinius Vogue galima įsigyti įvairių formų. Juos puošia spalvingos, madingos šio sezono metu detalės. Toks požiūris į dizainą, Vogue akiniai nuo saulės, Vogue korekciniai akiniai daro akinius madingu aksesuaru prie moters ir vyro aprangos. Vogue akinių kolekcija drąsiai leidžia visiems kurti savo unikalų stilių.

Vogue akiniai ir akinių rėmeliai yra dekoratyviniai ir modernūs. Šios grupės asortimente galima rasti tiek klasikinių rėmelių universalių spalvų, taip pat ir atskirų, ekstravagantiškų akinių, kurie suteikia puikų charakterį asmeniui. Akiniai gali tapti madingu aksesuaru, darant prielaidą, kad akiniai bus Vogue prekės ženklo. Ant plačių Vogue akinių kojelių pateikti gėlių ir geometriniai raštai, ryškios spalvos.

Vogue akinių nuo saulės atveju, galima pasirinkti:

 • Aviatoriai,
 • Kačių akys,
 • Gogle,
 • Asimetriniai,
 • Dideli rėmeliai, t.y.. musės.

Įmonės atributai

Vogue prekės ženklo skiriamasis bruožas tai naujovės ir originalumas. Kiekvienas Vogue akinių turėtojas išsiskirs savo unikaliu stiliumi. Įvairios šio prekės ženklo akinių kolekcijos yra vieni iš populiariausių pagal šio sezono spalvas ir dizainą. Turi platų modelių asortimentą, todėl kiekvienas vartotojas gali pasirinkti akinius, kurie atitiktų jo skonį ir lūkesčius. Vogue įmonė siekia būti šiuolaikinės mados tendencijų diktatoriumi, taip pat jei kalbama apie akinius nuo saulės ir korekcinius.