AquaView Daily lęšiai

View as Grid List

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

3 Įrašai(-ų)

per puslapį

Vienadieniai lęšiai AquaView Daily

AquaView Daily lęšiai skirti kiekvienam, kam yra svarbu komfortas ir patogumas nešiojant lęšius be būtinybės juos valyti ir laikyti jiems pritaikytuose dėžutėse.

Lęšių AquaView Daily aprašymas:

Minkšti AquaView Daily lęšiukai yra vienadieniai, kuriuos įsidedi rytą, o vakare išmeti į šiukšlių dėžę. Lęšiukai yra ypač patogūs žmonėms, kurie daug keliauja ir neturi laiko daugkartinių lęšių priežiūrai.

Jeigu Jūsų akys dažnai sudirgusios, greitai išdžiūsta, o nešiojant lęšius turite dažnai naudoti drėkinančius akių lašus, tada išbandykite AquaView Daily lęšius. Jie pagaminti tiek toliaregiams tiek trumparegiams, kurie reikalauja patogiu lęšių ilgai dienai (net iki 10 valandų). Lęšiai pagaminti iš Bioxifilcon A audinio, kartu su aukštai hidruotu lęšiu (58%) rodo, kad akis yra gerai sudrėkinta net dienos pabaigoje.

Natrio hialuronato dėka pavyko sudaryti neįprastai minkštus ir glotnius lęšius, lengvai įsidedamus ir lengvai išimamus. Lęšiai puikiai aprūpina rageną deguonimi, todėl AquaView Daily pasirūpina patogiu nešiojimu.

Tradiciniai minkšti lęšiai turi sferinę formą, o AquaView Daily gamintojai pasirinko asferinę struktūrą, kas užtikrina geresnį ir aštresnį matymą.

Akys taip pat reikalauja apsaugos prieš UV spindulius, todėl į AquaView Daily lęšių struktūrą įeina UVA ir UVB filtrai, saugojantys pridengtą akies dalį nuo pavojingų saulės spindulių.

Kam yra skirti AquaView Daily lęšiai?

Lęšiai puikiai tinka žmonėms turintims, taip vadinamąjį, sausąjį keratokonjunktyvitą, taip pat kiekvienam, kas dienos bėgyje skundžiasi akių dirginimu ir akių niežuliu. Kasdieninis lęšių keitimas užtikrina atitinkamą higieną ir atmeta lęšių priežiūros problemą.

AquaView Daily lęšius galima rasti pakuotėse po 10 vnt., 30 vnt., 90 vnt. ir 180 vnt.