ACUVUE® lęšiai

View as Grid List

16 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

16 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktiniai lęšiai ACUVUE®

Tarp įvairių kontaktinių lęšių gaminotjų dėmesio vertingiausias būtų Johnson&Johnson, kuris yra lideris ne tik optinėje rinkje bet ir grožio industrijoje. Tai gamintojas, kuris į rinką įvedė ACUVUE® lęšius. ACUVUE® lęšiai užima pirmą vietą tarp vienkartinio naudojimo minkštų lęšių. Be to, ACUVUE® lęšių asortimente rasite prailginto naudojimo ir spalvotus lęšius. Kiekvienas žmogus, norintis koreguoti regos trūkumą kontaktinių lęšių pagalba, ACUVUE® pasiūlyme ras sau lęšius, kurie jam tiks.

ACUVUE® lęšių aprašymas

ACUVUE® lęšių pasiūlyme yra lęšiai užtikrinantys ilgalaikį komfortą, naudojimo patogumą ir puikią regą. Gaminant lęšius panaudotos naujausios technologijos, todėl lęšiai turi aukštą deguonies pralaidumą ir vandens laipsnį. Hydraclear sistema užtikrins idealų akių drėkinimą. ACUVUE® lęšiai gaminami Johnson&Johnson Vision Care VISTAKON įmonės padalinyje, kurio buveinė randasi Jacksonville, Floridoje. ACUVUE® tai minkštų kontaktinių lęšių pasaulinis lideris.

Kam skirti lęšiai ACUVUE®?

ACUVUE® lęšiai skirti tiek trumparegiams tiek toliaregiams. Galimi įvairių stiprūmų ir rūšių. ACUVUE® lęšiai patiks tiems, kurie nori pakeisti akių spalvą ir suteikti jai daugiau gilumos. ACUVUE® lęšiai tiks tiems, kurie retkarčiais pasirenka lęšius, o kasdien nešioja akinius. ACUVUE® lęšius gali rinktis ir tie, kurie nori juos nešioti kiekvieną dieną.

Populiariausi ACUVUE® produktai

ACUVUE® užtikrins klientams visas kontaktinių lęšių teigiamas savybes: