ACUVUE OASYS® MULTIFOCAL 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

iki 8 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

39,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Skaitymas darosi vis sunkesnis ir norint perskaityti ten esančias raides, tenka atitraukti knygą ar telefoną? Tikriausiai kenčiate nuo presbijopijos (senatvinė toliaregystė). Dviejų savaičių ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktiniai lęšiai - tai Jūsų šansas į aiškų matymą, komfortą, kuris leis mėgautis kiekviena diena ir pamiršti regėjimo defektą.

 
Patikimo prekės ženklo lęšiai - progresiniai lęšiai sukurti visame pasaulyje žinomo ir gerbiamo ACUVUE® prekės ženklo, kuris daugeliui vartotojų yra aukščiausios kokybės ir saugumo sinonimas.
Turintiems presbiopiją - ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL daugiažidiniai buvo sukurti vyresniems nei 40 metų žmonėms, kurie kovoja su presbiopija, kitaip dar vadinama senatvinė toliaregystė.
Aiškus matymas - nebėra neryškaus matymo skaitant knygą, naršant telefone ar žiūrint televizorių. Naudodami ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL lęšius aiškiai matysite bet kokiu atstumu. 
Komfortas visą dieną - dėl intensyvaus ir ilgalaikio drėkinimo, gauto naudojant Hydraclear Plus technologiją, progresiniai ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL lęšiai garantuoja naudojimo patogumą visą dieną. Nėra akių sausumo ir dirginimo.
Ochrona przed UV - ACUVUE OASYS MULTIFOCAL

 
Apsauga nuo UV spindulių - UVA/UVB filtrų kompleksas, kuris apsaugo jūsų akis nuo dviejų pavojingiausių saulės spindulių rūšių 90-100%.
Dvisavaitinių lęšių naudojimas - vieną porą lęšių galite naudoti 14 dienų. Yra viena sąlyga - kasdienis valymas su kontaktinių lęšių tirpalu.
 

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL lęšių charakteristika

 

Presbiopija yra natūralus akių senėjimo procesas, pasireiškiantis vyresniems nei 40 metų žmonėms. Tačiau tai nereiškia, kad turite taikstytis su neryškiu matymu ir sunkumais skaitydami, žiūrėdami ar vairuodami. ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktiniai lęšiai yra visame pasaulyje žinomo ir gerbiamo ACUVUE®prekinio ženklo produktas, su kuriuo įgysite aišku regėjimą, o dėl akimirksniu ir tobulai prigludusių lęšių prie akių pamiršite, kad išvis turite regėjimo defektą!

 

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL lęšių parametrai:

 
Kategorija Savaitiniai lęšiai
Progresyviniai lęšiai
Prekės ženklas ACUVUE® lęšiai
Gamintojas JOHNSON & JOHNSON
Sferinė galia nuo -9,00 iki -6,00 D (kas 0,25 D)
Papildymas LOW (nuo +0,75 D iki +1,25 D),
MID (nuo +1,50 D iki +1,75 D)
HIGH (nuo +2,00 D iki +2,50 D)
BC 8,4
Diametras 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Drėkinimas 38%
Medžiaga Senofilcon A
Technologija HYDRACLEAR® PLUS, PUPIL OPTIMIZED DESIGN, Hybrid Back Curve
Filtrai UV 99,9% UVB; 96,1% UVA
 

Taip pat žiūrėkite kitus ACUVUE® prekės ženklo progresyvinius lęšius

Daugiau informacijos
GamintojasJOHNSON & JOHNSON
Prekės ženklasACUVUE®
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasiki 8 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:ACUVUE OASYS® MULTIFOCAL 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL 6 vnt. kontaktinius lęšius?

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktiniai lęšiai yra prieinami 6 vnt. pakuotėje. Galite juos pasirinkti patys, naudodamiesi pateiktais produkto parametrais, tokiais kaip dioptrijos, kreivumas ir skersmuo. Alternatyviai rekomenduojame pasikonsultuoti su optometristu, kuris padės jums pasirinkti tinkamus lęšius jūsų individualiems regos poreikiams.

Ar ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktiniai lęšiai yra gaminami žinomos įmonės Johnson & Johnson, kuri garantuoja aukštą savo produktų kokybę ir saugumą. Inovatyvus medžiagos ir drėkinimo technologijos HYDRACLEAR® PLUS užtikrina patogų nešiojimą visą dieną.

Kokios regos sutrikimai yra skirti ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktiniams lęšiams?

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktiniai lęšiai skirti asmenims, kuriems kyla presbopijos problema, tai yra regėjimo problemos, susijusios tiek su artimaisiais, tiek su tolimaisiais atstumais. Jų progresyvus dizainas leidžia aiškiai matyti skirtingose atstumose ir eliminuoja poreikį dėvėti korekcinę akinių optiką.

Kaip uždėti ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktinius lęšius?

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktinių lęšių uždėjimas yra paprastas ir patogus. Prieš įdedant lęšį, įsitikinkite, kad jūsų rankos yra švarios ir sausos. Tada atsargiai sulenkite lęšį ant rodomojo piršto galo ir naudodami kito rankos nykščio pirštą, užfiksuokite akių voką. Atsargiai padėkite lęšį ant akies obuolio ir lėtai paleiskite voką. Po lęšio įdėjimo patikrinkite, ar jis gerai prisiliečia prie akies.

Kaip nuimti ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktinius lęšius?

ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL kontaktinių lęšių nuėmimas rekomenduojamas naudojant dvi pirštų techniką. Pirmiausia nusiplaukite ir išdžiovinkite rankas. Tada atsargiai paspauskite žemą voką rodomuoju pirštu ir aukštą voką viduriniu pirštu tos pačios rankos. Naudodami kito rankos nykščio pirštą, lengvai paspauskite lęšį ir lengvai jį nuimkite šonu. Kai lęšis nukeliauja šonu, švelniai jį sugriebkite ir išimkite iš akies.