Biofinity lęšiai

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
Neradote ko ieškote? Parašykite mums
Jūsų pateiktų duomenų administratorius yra UAB „Optes“. Skaytyti daugiau.

Kontaktiniai lęšiai Biofinity

Kontaktinių lęšių gamintojai stengiasi pritaikyti jų parametrus individualiems reikalavimas pačių klientų, naudojančių jų produkciją kasdien. Reikia pabrėžti, kad šiuolaikinių medžiagų apdirbimas lęšių produkcijai, reikalauja daug įvairių šakų specialistų. Jų daugiamėnesinis ar net daugiametinis darbas Cooper Vision suteikė racionalius rezultatus. Kalbame apie Biofinity lęšių sukūrimą.

Apie Biofinity lęšius

Biofinity lęšiai buvo pagaminti ir patentuoti Cooper Vision įmonės. Reikia pabrėžti, kad Biofinity tai šiuolaikinis minkštas kontaktinis lęšis III kartos, turintis ypatingas savybes. Pagamintas iš silikono-hydrogelio AQUAFORM medžiagos, neturi jokių priedų, apvalkalų ar drėkinančių priemonių. Yra vienalytis vienoje lęšio masėje ir natūraliai kvėpuoja. Biofinity lęšių savybės yra didelis naudojimo komfortas, regos korekcija ir optimalus prisitaikymas prie kiekvieno nauduotojo akies formos. Aukšto deguonies pralaidumo ir aukšto vandens laipsnio dėka, Biofinity yra geriausi kontaktiniai lęšiai, kurie šiuo metu pasiekiami optinėje rinkoje.

Biofinity lęšiai turi patentuotą, apvalią briaunų formą, todėl yra sumažintas poveikis akies junginiai. Turi taip pat didesnį atsparumą išsausėjimui.

Biofinity lęšiai yra prailginto nešiojimo lęšiai, kas reiškia, kad juos galima nešioti 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Kam skirti Biofinity lęšiai?

Biofinity yra asferiniai lęšiai, todėl užtikrina geresnį regos aštrumą, geresni kontrastą, taip pat gerą regą turint astigmatizmą ar presbiopiją. Rekomenduojami visiems turintiems regos sutrikimų, kuriems tradiciniai akiniai nėra geriausias sprendimas. Biofinity puikiai tiks sentavinės toliaregsytės korekcijai, astigmatikams, trumparegiams ir toliaregiams. Atsižvelgiant į optimalų, užpakalinį lęšio paviršių, yra idealiai pritaikyti daugumai naudotoju. Biofinity rekomenduojami turintiems problemu su ašarų plėvele, nes greitai neišsausėja. Biofinity papildomai tiks tiems, kurie nori lęšius nešioti visą parą, pasikonsultavus su akių specialistu.

Biofinity prekės

Biofinity pasiūlyme rasite tokius kontaktinius lęšius:

  • Biofinity - pagaminti iš naujoviškos medžiagos HYDRO-GEL su dar nematytu 48% vandens laipsniu bei paties stiklo konstrukcija, kad visi nešvarumai išplaukia kartu su ašaromis, todėl visą dieną naudoti Biofinity lęšiai nevargina akių ir nesukelia diskomforto.
  • Biofinity Toric - mėnesiniai toriniai lęšiai, skirti nešioti dienos režimui, arba režimu diena naktis per 29 dienas, turi aukštą deguonies pralaidumą ir aukštą vandens laipsnį, puikiai sudrėkina akis.

Biofinity firminiai lęšiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi mėnesiniai Biofinity lęšiai yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos CooperVision. Taip pat žiūrėkite kitus šios įmonės gaminius: