Būk sumanus

Nemokėkite už pristatymą ištisus metus
Patikrink

Super patogūs #bioview Daily

Patirkite išskirtinį komfortą
Patikrinti

Vienadieniai lęšiai

View as Grid List

Prekių 1-2478

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-2478

Page
per puslapį

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai yra puiki alternatyva visiems turintimes regos sutrikimų, kurie nenori arba negali daugelyje situacijų nešoti tradicinių akinių. Lęšių privalumas – jie yra nematomi kitiems asmenims, užtikrina pilną ir ryškų matymo lauką, o papildomai yra patogūs sportuojant. Tarp įvairių kontaktinių lęšių rūšių dėmesio nestokoja vienadieniai lęšiai.

Kas yra vienadieniai lęšiai?

Kaip pats pavadinimas pasako, vienadieniai lęšiai skirti vienkartiniam naudojimui. Vienadienių kontaktinių lęšių naudojimas yra labai patogus, atsižvelgiant į tai, kad nereikalauja priežiūros kiekvieną dieną. Naudojant vienadienius lęšius nereikia mokėti nei tirpalų nei dėkliukų lęšiams. Su vienadieniais lęšiais galima vaikščioti kasdien, arba juos įsidėti tik tam esant reikalui, pvz. pasiplaukioti baseine, į diskoteką, arba sportuojant.

Įdomu tai, kad vienadienių lęšių naudojimas galimas asmenims, kurie yra ypač jautrūs lęšių priežiūros tirpalams, arba turi alergines reakcijas, nes šie lęšiai nedirgina akies ragenos.

Vienadienių lęšių privalūmai

Vienadieniai lęšiai prekyboje pasirodė tik 1995 metais ir jau tada įvyko tikra revoliucija šioje rinkoje. Lęšiai sukūrė laisvę naudoti kontaktinius lęšius, nebijant infekcijų, jų dėka galima buvo kompleksiškai pasirūpinti savo rega.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra minkšti lęšiai, pagaminti iš aukšto pralaidumo hidrogelio. Jų dėka akys yra tinkamai sudrėkintos ir aprūpinti deguonimi. Vienadienių lęšių naudojimas nesukelia alergijos rizikos, kas pasitaiko nešiojant ilgesnio termino lęšius. Vienadienių lęšių privalūmas yra ir tas, kad ant jų paviršiaus nesikaupia baltyminės nuosėdos. Būtent šios nuosėdos yra alergijos priežastimi. Jos taip pat pablogina matymo ryškumą nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Bekompromisis vienadienių lęšių privalumas - jų nereikia prižiūrėti. Užtenka rytą atidaryti hermetinį lęšių įpakavimą su vienadieniai lęšiais, esančius specialiame tirpale, įsidėti į akis, o pasibaigus dienai juos išmesti. Kitą dieną naudojama jau nauja vienadienių lęšių pora.

Kam rekomenduojami vienadieniai lęšiai?

Dėl savo aukštos naudojimo kokybės, vienadieniai kontaktiniai lęšiai rekomenduojami aktyviems asmenims, sportuojantiems, kurie negali savęs riboti, kaip to reikalauja paprasti akiniai.

Vienadieniai lęšiai yra reikalingi mėgstantiems plaukioti. Ir profesionalūs plaukikai ir mėgėjai tikrai įvertins vienadienių lęšių privalumus. Jūroje arba baseine gali būti mikroorganizmų, kurie kelią realią grėsmę akiai, todėl taip pat rekomenduojama naudoti vienadienius lęšius. Paplaukiojus juos galima išmesti ir įsidėti naują, sterilią porą.

Šios rūšies kontaktiniai lęšiai tinka sportininkams, žmonės mėgstantiems diskotekas ir renginius, kur lengvai galima pažeisti paprastus akinius.

Kita vienadienių lęšių rūšimi yra kosmetiniai lęšiai, keičiantys akių spalvą. Tokie lęšiai dažniausiai naudojami įvairioms šventėms, tokioms kaip Naujieji metai ar karnavalas.

Populiariausi vienadieniai lęšiai

Tarp gamintojų, siūlančių savo klientams vienadienius lęšius, galima išvardyti: