DAILIES® AquaComfort Plus® 30 vnt.

Įvertinimas:
4.5 of 5
Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5 remiantis 2 atsiliepimais.
Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Prieinamumas:

24h

Skaičius pakuotėje:

30 vnt

Mūsų kaina:

17,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Įvertinimas:
4.5 of 5
Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5 remiantis 2 atsiliepimais.
Karolis
5.0000
Nuo pat pradžių naudoju šį tirpalą lęšiams ir esu labai patenkinta. Niekada neturėjau jokių problemų. Manau, kad tai labai geras tirpalas :)
Marius
4.0000
Lęšiai yra geri, kartais man susidarė įspūdis, kad man sausos akys, tačiau tai galėjo sukelti ir kiti veiksniai.

ALCON prekyboje galima rasti pakuotes su prierašu: Ciba Vision ir ALCON naujoje pakuotėje. Tai yra tas pats originalus produktas.
DAILIES® AquaComfort Plus® tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai skirti trumparegiams ir toliaregiams, firmos Alcon® Vision Care.

 
Puikus akių drėkinimas - lęšiai užtikrina optimalų akių drėgmės lygį per visą nešiojimo dieną. Jie apsaugo nuo pernelyg gleivinės džiūvimo ir dirginimo. Juos taip pat vertina žmonės, turintys itin jautrius akis.
Prisitaikymas prie akies - tai dėka novatoriškos Nelfilcon A medžiagos ir 69% drėkinančių lęšių. Pirmaisiais lęšių nešiojimo sekundėmis jie prisitaiko prie individualios akies formos ir jos parametrų.
Švarus ir aiškus regėjimas - lęšiams būdingas didelis atsparumas nešvarumams ir platus stiprumų spektras, kuris garantuoja puikų regėjimą kiekvienam vartotojui.
Tinkamas įprotis nešioti lęšius - dėl to, kad kiekvieną dieną Jūs turite pasiekti naują lęšių porą, sukuriate sveiką įprotį reguliariai ir teisingai naudoti lęšius ir taip koreguojate savo regos defektą.
Jie nereikalauja priežiūros - DAILIES AquaComfort Plus

 
Jie nereikalauja priežiūros - lęšiai yra vienadieniai, todėl jiems nereikia naudoti lęšių priežiūros skysčių. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai išimti lęšius prieš miegą, o ryte Jūsų laukia nauja ir šviežia pora.
Puikūs lęšiai pradžiai - dėl didelio paprastumo ir drėkinamųjų savybių, lęšiai yra puikus pasirinkimas, kai kalbama apie pirmuosius lęšius ir sveiką regėjimą, taip pat vaikams.
 

DAILIES® AquaComfort Plus® lęšių charakteristika:


DAILIES® AquaComfort Plus® tai vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Jų gamybai panaudota medžiaga Nelfilcon A, kuri susjungta su 69% vandens lygiu, užtikrina idealu prisitaikymą prie akies nuo pat pradžių.


Svarbiausią vaidmenį turi trys drėkinimo lygiai, kurie veikiantys sinergijoje užtikrina naudojimo komfortą visą dieną. Tai pirmi tokie lęšiai su unikalia trigubo poveikio drėkinimo sistema, kurios užduotis yra:

  • sudrėkinti,
  • Drėkinti,
  • Atgaivinti.


Aukštas komforto lygis lydi naudotojus visą dieną - net po keliolikos lęšio naudojimo valandų.


 

Kam skirti DAILIES® AquaComfort Plus®?


Tai lęšiai skirti asmenims, vertinantiems komfortą, kurį suteikia vienadieniai lęšiai, kaip ir asmenims, kurie kenčia nuo akių išsausėjimo nešiojant kontaktinius lęšius. Be to, tai puikus pasirinkimas tiems, kurie:

  • Nori aukščiausio lygio komforto
  • Atsisakė lęšių dėl nepakankamo drėkinimo
  • Tik pradeda naudoti lęšius
  • Daug laiko praleidžia prie kompiuterio
  • Aktyviai gyvena.
 

DAILIES® AquaComfort Plus® lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas Dailies lęšiai
Gamintojas ALCON
Sferinė galia nuo -15,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,7
Diametras 14,0
Dk/t 26 x 10-9
Drėkinimas 69%
Medžiaga Nelfilcon A
Technologija AquaComfort, Lightstream Technology™, Light Blue VISITINT®
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasALCON
Prekės ženklasDailies
Vienetų skaičius pakuotėje30 vnt
Prieinamumas24h
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:DAILIES® AquaComfort Plus® 30 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip išsirinkti DAILIES® AquaComfort Plus® 30 vnt. kontaktinius lęšius?

DAILIES® AquaComfort Plus® 30 vnt. yra puikus pasirinkimas ieškantiems patogių ir aukštos kokybės kontaktinių lęšių. Jie parduodami pakuotėse po 30 vienetų, leidžiančiose ilgai naudotis be dažno keitimo būtinybės. Dėka Lightstream Technology™ technologijos, jie užtikrina nepalyginamą komfortą visą dieną.

Ar DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktiniai lęšiai yra saugūs naudoti. Juos gamina gerai žinomas gamintojas, Alcon kompanija, tai garantuoja aukštą kokybę ir saugumą naudojant. Be to, kaip vienadienės lęšiai, jie mažina ilgalaikio dėvėjimo sukeliamą akių infekcijų riziką.

Kokiems regėjimo sutrikimams skirti DAILIES® AquaComfort Plus®?

DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės arba toliaregystės korekcijai. Dėl jų sferinės korekcijos, efektyviai pagerina regėjimą žmonėms su šiais regėjimo sutrikimais, užtikrindami komfortą ir aiškų matymą.

Kaip užsidėti DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius?

Užsidėti DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius yra lengva ir greita. Prieš užsidėdami lęšius, būtina kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada naudodami rodomuosius pirštus, švelniai padėkite lęšį ant akių centro ir švelniai jį stumkite į vietą.

Kaip nusiimti DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius?

Nusiimti DAILIES® AquaComfort Plus® kontaktinius lęšius yra taip pat paprasta, kaip juos užsidėti. Tiesiog švelniai patraukite apatinį voką žemyn, kad atidengtumėte lęšio apatinį kraštą. Tada naudodami rodomąjį pirštą ir nykštį švelniai paėmę lęšį, išimkite jį iš akies.