Kelioniniai rinkiniai

View as Grid List

7 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

7 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktinių lęšių priežiūros kelioniniai rinkiniai

Akivaizdu, kad pagrindinė kontaktinių lęšių naudojimo idėja yra palengvinti mūsų gyvenimą. Taip atsisakome nepatogių akinių, kurie dažnai mus erzina sportuojant, vasarą, kai tenka rinktis pragmatiškus uždangalus, o ne estetiškus akinius nuo saulės, arba žiemą, kai akiniai rasoja patalpose. Tačiau lęšiai taip pat gali apsunkinti mūsų veikimą – žinoma, tik tam tikru laiku ir kai nesame tinkamai pasiruošę juos naudoti. Ši akimirka dažniausiai būna kelionė.

Kelioninių rinkinių privalumai

Kelioninio rinkinio naudoti nebūtina, nes įprastu būdu lęšių dėklai ir priežiūros skysčiai yra visiškai funkcionalūs. Tačiau dažnai paaiškėja, kad viskas pasimeta dideliame maiše, ypač kai išvykstame ilgesniam laikui ir neturime nei laiko, nei noro to ieškoti. Kontaktinių lęšių kelioninių rinkinių pranašumas yra tai, kad visi priedai yra vienoje vietoje. Dėl to galime lengvai laikyti tiek skystį, tiek indelį kontaktiniams lęšiams. Kitas svarbus privalumas yra jų dydis. Neturime skirti per daug vietos, kad sutalpintume rinkinį savo induose. Tai praverčia ne tik keliaujant, bet ir tada, kai žinome, kad nakvosime kitoje vietoje nei namuose. Pakanka susidėti rinkinį į rankinę ar kišenę ir nesijaudinti dėl to, kad mūsų lęšiams teks "pailsėti" netinkamomis sąlygomis.

Kelioniniai rinkiniai skatina visada tinkamai pasirūpinti lęšiais. Jie palengvina mūsų priežiūrą, derindami lęšių dėklus su atitinkamais, steriliais buteliukais, į kuriuos galime įpilti priežiūros skysčio. Tokiu būdu lęšiai nėra veikiami bakterijų ir mikropažeidimų, kurie gali rimtai pakenkti mūsų akims.

Kelionių rinkinių įvairovė

Kelioniniai rinkiniai buvo sukurti pirmiausia siekiant palengvinti kontaktinių lęšių nešiotojų gyvenimą. Tačiau niekas nesakė, kad jie turi būti nuobodūs. Tarp jų rasime ir tokių, kurie idealiai tiks kaip aksesuarai vaikui, kurį sunku įkalbėti užsidėti ir nusiimti lęšius. Juokinga grybo, zuikio ar net Angry Birds forma gali padaryti stebuklus. Praktiškesniems žmonėms idealus sprendimas bus mažos dėžutės formos rinkiniai. Taip pat yra veidrodis, kuris palengvina lęšių išėmimą ir įdėjimą. Paprasčiausi iš jų – vos kelių centimetrų dydžio, todėl nesunkiai tilps net į mažiausią rankinę.