PureVision lęšiai

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.
Neradote ko ieškote? Parašykite mums
Jūsų pateiktų duomenų administratorius yra UAB „Optes“. Skaytyti daugiau.

Kontaktiniai lęšiai PureVision

Lęšiai PureVision tai mėnesiniai, sferiniai kontaktiniai lęšiai, kuriuos gamina vienas vienas iš labiausiai žinomų lęšių gamintojų - Bausch & Lomb.

Charakteristika PureVision:

PureVision tai minkšti silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai pagaminti iš Balafilcon A medžiagos. PureVision lęšių pagaminimui pirmą kartą buvo panaudotas AerGel, kuris subalansuoja vandens ir deguonies kiekį, suteikiant lęšių vartotojams aukščiausią regėjimo aštrumą bei milžinišką nešiojimo komfortą. AerGel buvo naudojamas siekiant dviejų tikslų: sumažinti baltymų nuosėdų formavimąsi, ir optimaliai sudrėkinti lęšius komforto padidinimui. Abi prilaidos pasirodė puikiai. PureVision teikia akiai 5 kartus daugiau deguonies nei tradiciniai lęšiai (Dk/t=112).

Lęšiai PureVision skirti mėnesiniams nešiojimui dieną ir naktį. Todėl jeigu norite užsidėti lęšius kartą į mėnesį, tai bus tikrai puikus pasirinkimas.

Kam skirti PureVision?

Lęšiai PureVision suprojektuoti galvojant apie žmones, kurie pasikliauna mėnesiniais lęšiais, bet ne visada nori kiekvieną dieną juos prižiūrėti, įdėti ir išimti. PureVision lęšius galima nešioti dieną, visą parą arba maišyti - iki 30 dienų. Taigi, priklausomai nuo Jūsų poreikių galima individualiai reguliuoti jų naudojimą.

Be to, rekomenduojami visiems asmenims:

  • aktyviems, tarp 20-30 metų amžiaus,
  • ieškantiems aukštos klasės lęšių už prieinamą kainą.

PureVision asortimentas:

PureVision lęšių asortimente galime rasti šias prekes:

  • PureVision - mėnesiniai lęšiai. Juos galima nešioti 24 val per 30 dienų. Po šio laikotarpio pasibaigimo reikėtu pakeisti lęšius.
  • PureVision 2 HD - lęšiai ypač rekomenduojami asmenims ilgai dirbantiems prie kompiuterio bei vairuotojams.
  • PureVision Multifocal - lęšiai pagaminti iš Aergelio silikono hidrogelio medžiagos. Jie užtikrina puikų vaizdą iš tolimojo atstumo, nes sumažėja sferinė aberacija.

Firminiai PureVision lęšiai

Kodano.lt parduotuvės siūlomi mėnesiniai lęšiai PureVision yra aukščiausios kokybės firminiai gaminiai, sukurti pasaulinį pripažinimą turinčios optikos kompanijos Bausch & Lomb. Taip pat žiūrėkite kitus šios įmonės gaminius: