Akiniai vairavimui

View as Grid List

Prekių 1-245661

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-245661

Page
per puslapį

Vairavimo akiniai

Daugelis vairuotojų nesuvokia, kad kai kurie akiniai yra visiškai netinkami vairuoti. Ilgas važiavimas už vairo labai vargina mūsų akis. Netinkami akiniai gali greičiau pavarginti akis, apriboti regėjimą ir sukelti pavojų. Kaip išsirinkti tinkamus vairavimo akinius?

Receptiniai akiniai su neatspindinčia danga

Vairuotojas visada turi išlikti budrus. Tai ne visada lengva, nes akinančios atvažiuojančių automobilių šviesos gali laikinai apriboti mūsų gebėjimą suvokti aplinką. Todėl verta rinktis antirefleksine danga turinčius receptinius akinius. Ilgo pasivažinėjimo automobiliu metu mūsų laukia įvairūs pavojai. Atsakingi vairuotojai turėtų pasirūpinti, kad prie vairo sėstų sveiki. Tik gerai pailsėjęs žmogus gali laiku sureaguoti, kai kelyje yra objektas, kurį reikia greitai pravažiuoti.

Antirefleksinė danga – tai iš specialių medžiagų pagaminta stiklų danga, kuri pašalina šviesos atspindžius (akinimus ar atspindžius) nuo akinių. Šviesos atspindžiai pablogina regėjimo komfortą ir gali kelti rimtą pavojų vairuotojams. Akiniai be antirefleksinės dangos atspindi padaugintus artėjančių automobilių šviesas. Lietingu oru tai glumina vairuotoją ir labai apsunkina vairavimą. Būtent todėl vairuojant verta rinktis akinius su neatspindinčia danga.

Receptiniai akiniai su Blue Blocker danga

Deja, mūsų akys pavargsta labai greitai – pagrindinė to priežastis yra elektroninių prietaisų skleidžiama mėlyna šviesa ir saulės šviesa. Vairuojant gražiu oru, mūsų akys išsausėja, o po vokais bus deginimo pojūtis. Geriausias būdas neutralizuoti žalingą mėlyną šviesą yra nešioti akinius su Blue Blocker danga. Šis sprendimas užtikrina natūralų spalvų suvokimą, pašalina šviesos atspindžius ir sumažina regėjimo nuovargį. "Anti-reflex" ir "Blue Blocker" yra panašūs sprendimai ir iš tikrųjų vairuotojai turėtų galvoti tik apie tokius modelius.

"Blue Blocker" danga neutralizuoja mėlyną šviesą, kuri per daug patenka į akį dirbant su elektroniniais prietaisais ar vairuojant automobilį. Per daug mėlynos šviesos, patenkančios į akį, sukelia akių nuovargį, dirginimą ir sausumą, taip pat galvos skausmą. Profesionaliems vairuotojams, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia prie vairo, akiniai su Blue Blocker danga bus saugus ir naudingas sprendimas. Dėl Blue Blocker dangos:

  • turite geresnį regėjimo kontrastą, todėl jūsų akys mažiau pavargsta;
  • tiksliau ir natūraliau matote spalvas;
  • matote vaizdą aiškiau;
  • Jūsų regėjimo netrikdo šviesos atspindžiai.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis vairavimo akinius?

Nesvarbu, ar esate profesionalus vairuotojas, ar prie vairo sėdate tik tada, kai reikia atvykti į darbą ar atlikti kasdienes pareigas. Kiekvienas asmuo, vairuojantis transporto priemonę ir turintis diagnozuotą regėjimo sutrikimą, turėtų investuoti į vairavimo akinius su Blue Blocker danga. Šis sprendimas naudingas tiek dieną, kai akys kenčia nuo saulės, tiek naktį, kai iš kitos pusės artėjančių transporto priemonių šviesos tampa didžiausiu mūsų priešu. Technologiškai pažangi danga švelniai pašviesina vaizdą ir palaiko regėjimą esant sudėtingoms oro sąlygoms, pavyzdžiui, rūkui ar lietui. Atminkite, kad akiniai, kuriuos nešiojate vairuojant, turi būti patogūs. Rinkitės anatomiją atitinkantį modelį – jis nespaudžia nosies ir smilkinių, tačiau nenuslysta ir nuo veido.

Stilingi ir patogūs akiniai vairuotojams

Vairavimo akinius galima naudoti ir išlipus iš automobilio. Įsitikinkite, kad rėmeliai atrodo gerai ir atitinka jūsų charakterį bei unikalų stilių. Ar jums labiau patinka klasikiniai aksesuarai? Jums gali patikti elegantiški, stačiakampiai arba ovalūs švelnių spalvų dizainai. Vairuotojai mielai renkasi juodus, pilkus ar vėžlio kiautų rėmus, kurie suteikia orumo ir tinka bet kokiai progai. Parduotuvė Kodano.lt siūlo daugybę unikalių vairuotojams skirtų akinių modelių. Verta atkreipti dėmesį į subtilias, bordo spalvos kačių akis, kurios trauks moteris, taip pat į vis populiarėjančius berėmius akinius. Tokį diskretišką pasiūlymą vertina moterys ir vyrai, kurie pirmenybę teikia minimalistiniams aksesuarams.

Peržiūrėkite kitus akinių tipus pagal jų paskirtį: