Būk sumanus

Nemokėkite už pristatymą ištisus metus
Patikrink

Super patogūs #bioview Monthly

Patirkite išskirtinį komfortą
Patikrinti

Mėnesiniai lęšiai

View as Grid List

Prekių 1-2476

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-2476

Page
per puslapį

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai

Esantys prekyboje kontaktiniai lęšiai tarpusavyje skiriasi visų pirmą naudojimo laiku. Jų dalinimas į vienadienius, dvisavaitinius, mėnesinius ar metinius buvo sukurtas remiantis individualiu nuosėdų kaupimosi atsparumu, taip pat medžiagos senėjimo tempo, iš kurios yra pagaminti.

Kas yra ketvirčio lęšiai?

Mėnesinis lęšis, kaip pats pavadinimas pabrėžia, yra skirtas mėnesiniam naudojimui. Pasibaigus šiam laikotarpiui, lęšius reikia išmesti ir pakeisti naujais. Mėnesinius lęšius būtina prižiūrėti, kad išsaugotų savo savybes oer visą naudojimo laiką. Kiekvieną kartą išėmus mėnesinius lęšius būtina juos išvalyti naudojant tam skirtus tirpalus, po to įdėti į skysčio pripildytą sterilų dėkliuką. Lęšių skalavias yra labai svarbus veiksmas, norint pašalinti visas nuosėdas nuo jų paviršiaus. Prižiūrimi lęšiai tarnaus ilgą laiką neprarandant savo savybių.

Kodėl pasirenkame mėnesinius lęšius?

Vis daugiau asmenų nešiojančių lęšius renkasi mėnesinius kontaktinius lęšius. Pagrindiniu aspektu yra jų savybės, lemiančios jų patogumą kiekvienos dienos naudojime. Jeigu lęšis pasimestu ar kažkokiu būdu būtų sugadintas, paprasčiau bus jį pakeisti į naują. Tai nekainuos tiek, kiek būtų kainavęs pamestas metinis ar dvimetis lęšis.

Mėnesiniai lęšiai turi trumpesnį naudojimo laiką, o tai teigiama savybė, kadangi yra mažesnė tikimybė, kad kils komplikacijos jos naudojant. Ant metinių lęšių pavirčiaus gali kauptis nuosėdos kilusios iš naudotojo organizmo. Baltyminės nuosėdos ant lęšio paviršiaus gali su laiku būti traktuojamos kaip svetimkūnis ir tai trukdys normaliam matymui, o naudotojas jaus diskomfortą. Mėnesiniai lęšiai neleidžia kauptis baltyminėms nuosėdoms, todėl per visą naudojimo laiką išsaugo permatomą švarą ir vandens lygį. Yra nejaučiami juos naudojančiam asmeniui.

Kam skirti mėnesiniai lęšiai?

Mėnesiniai lęšiai skirti asmenims, turintiems regos sutrikimų, kurie nenori kiekvieną dieną nešioti akinių, bet trokšta komforto naudojant lęšius. Trumpas mėnesinių lęšių naudojimo laikas puikiai tinka atostogaujant, sportuojant.

Populiariausi mėnesiniai lęšiai

Menėsinius lęšius, skirstome į dvejus tipus, t.y kasdieniniai ir menėsiniai lęšiai, kasdieninio nešiojimo. Ilgo nešiojimo lęšiai, tai menėsiniai lęšiai kurios galima nešioti visa parą, be būtinybės juos išimti naktį.

Tai pasiūlymas tiems, kurie nori matyti vakarais taip pat matyti gerai, kasdien nenuimant lęšių, vertiną laiką ir nešiojimo komfortą. Daug žmonių gali pamiršti visą menėsį, kad turi regėjimų problemu, nes visą laiką mato gerai.

Menėsinių kontaktinių lęšių gamintojai

Tarp labiausiai žinomų mėnesinių kontaktinių lęšių gamintojų yra:

 • Horien:
  • Horien Disposable - pagamintas iš hidrogelio su aukšto lygio hidrataciją, gali turėti didelį vandens ir deguonies pralaidumą.
 • Bausch & Lomb:
  • PureVision - mėnesiniai \ nuolatiniai lęšiai, kurie gali būti dėvimi 24 valandas,
  • PureVision Multifocal - mėnesiniai lęšiai, daugiažidiniai, pagaminti iš silikono - hidrogelio Aergel,
  • SofLens 38 - aukštos kokybės lęšiai, ploni ir turi tvirtą medžiagą,
  • SofLens 59 - skirti dėvėti kasdien, sumažiną susikaupusius baltymų indėlius,
  • SofLens 66 Toric - lęšiai žmonėms su astigmatizmu/
 • Cooper Vision:
  • Biofinity - pagamintas iš šiuolaikinės medžiagos HYDRO-GEL, su 48% hidratacijos ir dar medžiagos, iš kurio padarytas stiklas,
  • Biofinity Toric - mėnesiniai lęšiai, žmonėms su astigmatizmu,
  • Biomedics 55 evolution - suteikia didesnį regėjimo komfortą, dėka naujų plonesnių ir užapvalintų kraštų,
  • Proclear Sphere - sukurti naudojant unikalią PC technologiją, o jų dizainė būvo panaudota medžiagą - fosforilcholinas, kurios savybės yra panašios į natūralios akies ląsteles.
 • Alcon: