SofLens® 66 Toric 6 vnt.

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Prieinamumas:

daugiau nei 14 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

6 vnt

Mūsų kaina:

38,99 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Lęšiai Soflens 66 Toric tai mėnesiniai astigmatiniai lęšiai firmos Bausch & Lomb.

 
Aukštas hidratacijos lygis - lęšių kūrimo procese gamintojai naudojo modernią Alphafilcon A medžiagą, kurios dėka lęšiai įgavo labai aukštą drėkinimo lygį. Tai reiškia nuolatinį lęšių ir akies drėkinimo laipsnį bei gaunamas didžiausias naudojimo komfortas.
Didesnė prieiga prie deguonies - ta pati inovatyvi medžiaga taip pat padidino lęšių deguonies pralaidumą ir suteikė akims 5 kartus didesnę prieigą prie deguonies. Tai reiškia, kad jūsų akys bus dar sveikesnės ir pailsėjusios – net ir po daugelio dienų naudojimo akiniais.
Lengvas uždėjimas - dėl patobulintos lęšių struktūros juos lengviau ir patogiau užsidėti ir nusiimti. Tai naujiena, kuri ypač patiks tiems klientams, kurie tokio tipo optiniais sprendimais naudojasi pirmą kartą.
Atsparumas nuosėdų susidarymui - ar nekenčiate to jausmo iškart užsidėjus lęšius, kai jaučiate, kad kažkas įstrigo akyje? Nuo šiol dėl to nebereikia rūpintis, nes SofLens 66 Toric lęšiai yra atsparūs baltymų nuosėdų susidarymui ir nešvarumų kaupimuisi iš išorės.
Viena pora per mėnesį - lęšiai skirti kasdieniam naudojimui, o tai reiškia, kad vieną porą galite naudoti per dieną, o vėliau prižiūrėti naudodami specializuotą skystį.
Puikiai tinka astigmatikams - SofLens 66 Toric
Puikiai tinka astigmatikams - lęšiai pasižymi aukštesniu nei vidutiniu stabilumu ir akimirksniu prisitaikymu prie akies formos, ko dėka jie ilgai išlieka vienoje padėtyje ir nesiriečia bei neiškrenta. Dėl šios priežasties jie itin efektyviai ištaiso astigmatizmą.
 

Charakteristika Soflens® 66 Toric:

 

Soflens 66 Toric tai minkšti, mėnesiniai lęšiai skirti asmenims su astigmatizmu. Pagaminta iš nejoninės medžiagos Alphafilcon A, kuri kartu su išbandyta lęšio konstrukcija užtikrina nepakartojamą komfortą ir ryškumą.

Specialiai suprojektuota konstrukcija Lo-Torque daro lęšius Soflens 66 Toric labai stabiliais nešiojimo metu bei optiškai patobulinta astigmatizmo korekcija ir tobulas regėjimas. Lęšio konstrukcija Soflens 66 Toric labai lengva lęšio įdėjimą ir išėmimą  net nepatyrusiems kontaktinių lęšių naudotojams.

Soflens 66 Toric tai lęšiai, kuriuos galite naudoti nerizikuodami visą mėnesį. Aukštas vandens laipsnis (66 %) lemia, kad net jų nešiojimo pabaigoje akys yra tinkamai sudrėkinti, o ant lęšių paviršiaus nėra nuosėdų.

 

Kam skirti Soflens® 66 Toric?

 

Soflens 66 Toric tai lęšiai, skirti žmonėms su astigmatizmu. Lęšiai Soflens 66 Toric tai idealus sprendimas asmenims, kurie nešioja lęšius jau seniai, kaip ir naujiems naudotojams.

Lęšių priežiūra:

 

Soflens 66 Toric tai mėnesiniai astigmatiniai lęšiai skirti nešioti dieną, todėl po lęšių išėmimo būtina juos gerai išvalyti ir įdėti į lęšių dėkliuką su skysčiu keletai valandų. Soflens 66 Toric lęšių priežiūrai rekomenduojame Clean Active šeimos skysčius arba kiekvieną kitą skystį kurį galite rasti mūsų parduotuvėje.

 

Soflens® 66 Toric lęšių parametrai:

 
Kategorija Mėnesiniai lęšiai
Toriniai lęšiai
Prekės ženklas Soflens lęšiai
Gamintojas BAUSCH & LOMB
Sferinė galia nuo -9,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki -0,50 D (kas 0,25 D)
Cylindras -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
-2,75 - prieinami tik nuo 0 iki -9,00
Ašis nuo 10° iki 180° (kas 10°)
BC 8,5
Diametras 14,5
Dk/t 16 x 10-9
Drėkinimas 66%
Medžiaga Alphafilcon A
Technologija Lo-Torque
 

Taip pat žiūrėkite kitus SofLens prekės ženklo torinius lęšius:

Daugiau informacijos
GamintojasBAUSCH & LOMB
Prekės ženklasSoflens
Vienetų skaičius pakuotėje6 vnt
Prieinamumasdaugiau nei 14 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:SofLens® 66 Toric 6 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti SofLens® 66 Toric 6 vnt. lęšius?

SofLens® 66 Toric 6 vnt. lęšius galite pasirinkti patys, remdamiesi produkto parametrais, tokiais kaip dioptrijų stiprumas, cilindras ir ašys, arba pasikonsultuoti su optometru. Pakuotėje yra 6 lęšiai, užtikrinantys pakankamą kiekį vienam mėnesiui. Be to, Lo-Torque konstrukcija minimalizuoja lęšių pasisukimą, užtikrindama stabilumą ir komfortą dėvint. Lęšiai taip pat pasižymi 66% hidratacijos technologija, kuri padeda išlaikyti akis drėgnas ilgesnį laiką.

Ar SofLens® 66 Toric lęšiai yra saugūs?

Taip, SofLens® 66 Toric lęšiai yra saugūs naudoti, nes juos gamina žinomas gamintojas Bausch&Lomb, kuris specializuojasi optinių produktų gamyboje. Be to, jie atitinka visus saugumo ir kokybės standartus.

Kokiems regėjimo sutrikimams tinka SofLens® 66 Toric?

SofLens® 66 Toric lęšiai skirti astigmatizmo korekcijai, kuris atsiranda dėl netinkamo ragenos kreivumo. Dėl savo torinės konstrukcijos jie užtikrina aiškų matymą žmonėms, turintiems šį regėjimo sutrikimą.

Kaip įdėti SofLens® 66 Toric lęšius?

Prieš dedant SofLens® 66 Toric lęšius, rekomenduojama kruopščiai nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada, naudojant rodomojo piršto ir nykščio pagalbą, švelniai padėkite lęšį ant akių obuolio, įsitikinkite, kad ji teisingai išformuota.

Kaip išimti SofLens® 66 Toric lęšius?

Norint išimti SofLens® 66 Toric lęšius, vėl reikia nusiplauti ir nusausinti rankas. Tada švelniai patraukite apatinį voką ir lengvai paslinkite lęšį ant akių baltymo. Tada ją galite lengvai pašalinti naudodami du pirštus. Po išėmimo lęšį reikėtų dėti į specialų indelį su plovimo skysčiu.