Vogue akiniai

View as Grid List

Prekių 1-36419

Page
per puslapį
View as Grid List

Prekių 1-36419

Page
per puslapį

Vogue receptiniai ir saulės akiniai

Vogue prekės ženklas pirmiausia siejamas su pasauliniu mados žurnalu. Būtent laikraštis diktuoja mados tendencijas moterims daugiau nei 20 šalių. Tuo pačiu metu Vogue prekės ženklas naudojamas įvairioms produktų linijoms, pavyzdžiui, akiniams nuo saulės ir receptinių akinių rėmeliams.

Kompanijos aprašymas

Akinių prekės ženklas Vogue Eyewear buvo sukurtas 1973 m., jo pavadinimas kilęs iš svarbiausio mados žurnalo pasaulyje. Šio prekės ženklo vardu pavadinti akiniai pasižymi įmantriu dizainu ir darbo tikslumu. Vogue akiniai yra įvairių formų – nuo klasikinių modelių, nuo koketiškų „katės akių“ iki ekstravagantiškų „muselių“. Jie dekoruoti stilingomis detalėmis, madingomis tam tikru sezonu. Dėl tokio požiūrio į dizainą Vogue akiniai nuo saulės ir Vogue receptiniai akiniai tampa madingu tiek moterų, tiek vyrų stiliaus priedu. Vogue akinių kolekcija drąsiai leidžia kiekvienam susikurti savitą stilių ir žaisti su naujausiomis mados tendencijomis.

Vogue akiniai ir rėmeliai yra modernūs ir madingi akiniai. Šioje asortimento grupėje galite rasti tiek klasikinių universalių juodų ir rudų rėmelių, tiek pavienių, ekstravagantiškų modelių, kurie puikiai atspindi jų savininko charakterį. Vogue akiniai neabejotinai gali būti puošniu jūsų garderobo elementu. Ant plačių Vogue akinių dėklų – gėlių ir geometrinių raštų, cirkonio, išraiškingų spalvų ar vėžlio kiautų raštų.

Sąvybės

Išskirtinis Vogue Eyewear prekės ženklo bruožas – novatoriškumas ir originalumas. Kiekvienas Vogue akinių savininkas išsiskirs savo išskirtiniu stiliumi. Individualios šio prekės ženklo akinių kolekcijos nurodo populiariausius dizainus ir spalvas tam tikru sezonu. Juose – platus modelių asortimentas, todėl kiekvienas vartotojas gali pasirinkti akinius, kurie atitiks jo skonį ir lūkesčius. Vogue kompanija siekia būti šiuolaikinių mados tendencijų diktatorė, taip pat kai kalbama apie akinius nuo saulės ir receptinius akinius.

Žiūrėkite atskirus Vogue akinius: