#bioview lęšiai

View as Grid List

12 Įrašai(-ų)

per puslapį
View as Grid List

12 Įrašai(-ų)

per puslapį

Kontaktiniai lęšiai #bioview

Susipažinkite su #bioview kontaktiniais lęšiais - naujausios kartos gaminiu, kuris yra novatoriškų technologijų ir patobulintos medžiagos rezultatas. Tai lęšiai, kurie atitinka vartotojų lūkesčius, užtikrina patogumą bei gerą regėjimą - tiek trumparegiams, tiek toliaregiams.

Kam skirti #bioview?

#bioview kontaktiniai lęšiai yra mėgstami visų, kurie vertina natūralius sprendimus. Ekologiški, 100% suderinami su akių funkcionavimu, todėl yra labai patogūs nešioti. Aukštas vandens laipsnis ir deguonies pralaidumas tenkina net reikliausių vartotojų lūkesčius, kurie kovoja su dažnu akių sausumu ir paraudimu. platus stiprumo diapazonas leidžia koreguoti trumparegystę ir toliaregystę. Šie lęšiai yra tinkami patyrusiems ir pradedantiesiems vartotojams.

Galimi lęšių rūšys #bioview:

Be to, kiekviena iš šių rūšių yra įvairių dydžių pakuotėse: #bioview Daily 5 vnt., 30 vnt., 90 vnt. ir 180 vnt., #bioview 2 week 1 vnt., #bioview 2 week 6 vnt. ir #bioview Monthly 1 vnt., 3 vnt. ir 6 vnt. Todėl šioje kategorijoje rasite lęšių pakuotę, idealiai tinkančią išbandyti ir ekonomiškai papildyti atsargas.

#bioview lęšių charakteristika:

Visų #bioview linijos lęšių pagrindas yra novatoriška trečiosios kartos medžiaga - Olifilcon A. Itin hidratuotas ir pasižymintis palankiu deguonies pralaidumo parametru, kuris atsakingas už ilgalaikį lęšių drėkinimą ir suteikiantis ragenai nuolatinę ir laisvą prieigą prie deguonies, kurio dėka akys yra atsparios infekcijoms ir visada atrodo sveikos bei pailsėjusios.

#bioview tai taip pat unikali Wetting Agent i Surface Graftin technologija, kurios dėka lęšiai pasižymi ypač plonais kraštais ir dideliu lankstumu. Tai leidžia akimirksniu prisitaikyti prie akies ir visą laiką išlikti toje pačioje vietoje. Todėl jie užtikrina aukščiausią nešiojimo komfortą ir yra labai lengvai pritaikomi - šią funkciją pirmiausia įvertina pradedantieji vartotojai.

Didžiausi lęšių #bioview privalumai:

  • ilgalaikė hidratacija - dėl aukšto hidratacijos laipsnio,
  • palankus deguonies pralaidumo parametras,
  • didelis elastingumas ir aksominis minkštumas,
  • modernūs UVA / UVB filtrai,
  • lengvai mėlyno atspalvio,
  • platus stiprumų diapazonas,
  • didelis pakuočių dydžių pasirinkimas.