#bioview Daily 180 vnt.

Skaičius pakuotėje:

180 vnt

Prieinamumas:

iki 3 darbo dienų

Skaičius pakuotėje:

180 vnt

Mūsų kaina:

125,09 €
You save more by buying more!
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002
Skambink ir užsisakyk: (+370) 641 76002

Modernūs ir patogūs vienadieniai lęšiai #bioview Daily tai silikoniniai-hidrogeliniai lęšiai. Jie buvo sukurti patiems reikliausiems vartotojams, ieškantiems ypatingo komforto ir puikio regėjimo.

 
Medžiaga Olifilcon B - lęšių pagrindas yra novatoriška silikono-hidrogelio medžiaga, kurios dėka #bioview Daily pasiekiamas aukščiausias naudojimo komforto lygis ir užtikrinamas didelės raiškos regėjimas.
Jokio išsausėjimo ar akių nuovargio - dėl didelio drėkinimo faktoriaus ir deguonies pralaidumo lęšiai išlaiko akių drėgnumą daugelį valandų ir apsaugo nuo ankstyvo nuovargio. Net ir dienos pabaigoje jūsų akys pailsėjusios, o regėjimas aštrus ir netrukdomas.
Momentinis prisitaikymas prie akies - dėl lanksčios, minkštos medžiagos naudojimo lęšiai greitai prisitaiko prie individualios akies formos ir išlieka nepastebimi viso naudojimo metu.
Atspalvis, kuris palengvina pritaikymą - naudoti #bioview Daily yra dar patogiau, nes lęšiai buvo praturtinti šviesiai mėlynu atspalviu vienoje pusėje, kad būtų lengva ir intuityvi pritaikyti juos, taip pat pradedantiesiems.
Papildoma apsauga nuo saulės - #bioview Daily
Papildoma apsauga nuo saulės - kiekviename #bioview Daily lęšyje yra modernių UVA/UVB filtrų kompleksas, kurio dėka sugeria daugiau nei 90% regėjimui kenksmingos saulės spinduliuotės.
Jokios papildomos priežiūros - kadangi #bioview Daily lęšiai yra skirti vienai dienai, jiems nereikia naudoti papildomų priežiūros skysčių. Nusiimate juos, išmetate, o kitą dieną pasiekiate naują ir šviežią porą.
 

Charakteristika #bioview Daily:

 

#bioview Daily tai aukščiausios kokybės lęšiai, pagaminti iš Olifilcon B medžiagis. Dėl Wetting Agent ir Surface Grafting derinio, #bioview Daily lęšiams būdingas minkštas ir šilkinis paviršius. Puikiai sudrėkinta medžiaga išlaiko vandenį visame lęšyje, kuris užtikrina aukštą komforto laipsnį ir išnyksta sausos akies reiškinys.

Be to, #bioview Daily lęšiams būdingas labai aukštas deguonies pralaidumas - vienas iš didžiausių rinkoje esančių lęšių, todėl akys atrodo pailsėjusios. Geriausios kokybės medžiagų derinys su 3-osios kartos silikonu garantuoja išskirtinį komfortą ir drėkina akis nuo ryto iki vakaro.

 

Privalumai #bioview Daily:

 
 • itin aukštas deguonies pralaidumas (187,5) užtikrina visos dienos komfortą ir daro lęšius nepastebimus akyse;
 • aukštas drėgmės lygis 47% užtikrina akių drėkinimą visą dieną, net ilgai dirbant prie kompiuterio;
 • šviesiai mėlynos spalvos lęšiai palengvina jų naudojimą;
 • UVA ir UVB filtrai užtikrina veiksmingą apsaugą nuo žalingų saulės spindulių poveikio;
 • didelis lankstumas (žemas Young modulis) užtikrina, kad lęšis puikia tinka prie akies, tuo pačiu užtikrinant atsparumą įplėšimams;
 • mažas kampas 14 ° apsaugo nuo ragenos paviršiaus pažeidimų;
 • aukštos kokybės medžiaga su modernia lęšio struktūra užtikrina maksimalų regėjimo aštrumą.
 

Kam skirti #bioview Daily?

 

#bioview Daily lęšiai yra idealus sprendimas žmonėms, kovojantiems su ašaros plėvelės sutrikimais. Didelis drėgmės lygis užtikrina, kad lęšiai yra atsparūs išdžiovimui, o tai leidžia išvengti sausos akies reiškinio. Be to, #bioview Daily lęšiai rekomenduojami žmonėms:

 • kurie nori aukščiausio komforto;
 • kurie vertina komfortą, kuriems korekciniai akiniai gali būti problema;
 • kurie ilgai dirba prie kompiuterio;
 • kovojantiems su trumparegyste ir hyperopia.
 

#bioview Daily lęšių parametrai:

 
Kategorija Vienadieniai lęšiai
Prekės ženklas #bioview lęšiai
Sferinė galia nuo -10,00 iki -6,00 D (kas 0,50 D)
nuo -6,00 iki +6,00 D (kas 0,25 D)
nuo +6,00 iki +8,00 D (kas 0,50 D)
BC 8,8
Diametras 14,1
Dk/t 150 x 10-9
Drėkinimas 47%
Medžiaga Olifilcon B
Technologija Wetting Agent; Surface Grafting
Filtrai UV >90% UVA/UVB
 

Prekė parduodama pakuotėje po:

Daugiau informacijos
GamintojasVisco Technology
Prekės ženklas#bioview
Vienetų skaičius pakuotėje180 vnt
Prieinamumasiki 3 darbo dienų
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:#bioview Daily 180 vnt.
Jūsų nuomonė

Kaip pasirinkti #bioview Daily 180 vnt. kontaktinius lęšius?

Dėka pakuotės, kuriame yra 180 #bioview Daily kontaktinių lęšių, galima mėgautis komfortu ir puikia regėjimo aštrumu ilgesnį laiką be dažno pirkinių darymo būtinybės. Lęšius galima pasirinkti patiems, naudojantis informacija apie sferinę galią, pateikta ant pakuotės. Pakuotės dydis taip pat yra patogus sprendimas žmonėms su aktyviu gyvenimo būdu.

Ar #bioview Daily kontaktiniai lęšiai yra saugūs?

Taip, #bioview Daily kontaktiniai lęšiai užtikrina saugumą ir komfortą dėl jų vienadienio keitimo režimo ir aukštos kokybės gamybos Visco Technology įmonėje.

Kokioms regos problemoms skirti #bioview Daily?

#bioview Daily kontaktiniai lęšiai skirti trumparegystės ar toliaregystės korekcijai, todėl tinka žmonėms su šiomis regos problemomis. Optometristas gali padėti tiksliu lęšių pritaikymu pagal individualius regėjimo poreikius.

Kaip dėvėti #bioview Daily kontaktinius lęšius?

#bioview Daily kontaktinių lęšių dėvėjimas yra paprastas ir patogus. Po rankų plovimo ir džiovinimo, reikia švelniai padėti lęšį ant rodomojo piršto galiuko ir lėtai priartinti prie akies, žiūrint tiesiai. Tada švelniai patraukti apatinę voką ir padėti lęšį ant ragenos.

Kaip nuimti #bioview Daily kontaktinius lęšius?

Nuimant #bioview Daily kontaktinius lęšius, procedūra yra taip pat lengva. Po rankų plovimo ir džiovinimo, reikia švelniai patraukti apatinę voką ir švelniai pastumti lęšį į akių šoną. Tada ją galima lengvai pagauti ir pašalinti.